reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja tez dentyste na nfz omijam juz. Malaja a jakie to bóle? Mnie dzis ciagnie w pachwinach i mam takie uczucie ciagniecia w podbrzuszu. Nie jest to bolesne ale budzi niepokój. Ten drugi trymestr tez jest stresujacy :/
 
reklama
Sylka mnie wczoraj zaczęło kłuć w lewym boku jakby jajnik, albo jakiś nerwoból. A dziś do tego mnie boli całe podbrzusze. Już prawie przestało, ale leżę cały dzień. Wczoraj się przepracowałam...to pewnie od tego mam nadzieje. Jak nie przejdzie całkiem to koło 18 pojade do lekarza.
Dla mnie i pierwsza i druga ciąża to wieczny stres. I niestety nie ważne który trymestr, Może koło 30 tygodnia się uspokoję.


Sylka mnie też do niedawna tylko tak ciągnęło. Miałam wrażenie jakbym miałam stu kilową macicę, a dziś w nocy ciągnięcie przeszło w dość znaczący ból. Ja myślę, że macica się rozciąga, ale i tak się niepokoję tym.
 
Ostatnia edycja:
Wszyscy naokoło mi mówią, że ten ból to przez rozciagająca się macicę - lekarze,położne,koleżanki które już rodziły i jeszcze wy tu na forum - więc mnie to już nie martwi. Ma boleć to boli. Poza tym po pierwszym poronieniu wiem jakiego rodzaju bólu powinnam się bać a taki u mnie nie wystepuję teraz więc maluszek ma się dobrze.
Ale co do stresu to macie rację - każdy trymestr jest stresujący na swój sposób. Zawsze coś... Też myslałam, że w drugim trym. będę spokojniejsza a tu guzik.
 
Malaja ja jestem straszną panikarą a zwłaszcza teraz i ja już bym była na sor ale mam nadzieję że Ci przejdzie...

Mnie na razie wszystkie bóle dłuższe omijają na szczęście:) Ale bobas nie chce jeszcze dawać znaków o sobie:( W poprzedniej ciąży właśnie w 16 tygodniu czułam ruchy eh:( Dobrze że w poniedziałek wizyta mam nadzieję że chociaż ona mnie uspokoi...
 
Jeśli chodzi o ruchy dziecka to doskonale rozumiem, że już chciałybyśmy poczuć maluszki ale dużo zależy od budowy naszego ciała i gdzie jest umiejscowione łożysko. Ja mam na przedniej ścianie i wiem, że będę musiała jeszcze chwilę poczekać.

Dla mam z Wawy - 20-21 czerwca na Torze Służewieckim będą Targi Mother & Baby - widziałam dziś plakat. Szczegóły na motherandbaby.pl
 
hej. ja się wczoraj nałaziłam i dziś też i plecy mnie bolą. poza tym codzienne wymioty zaliczone. dziś byłam w przychodni i się zważyłam i waga stoi w miejscu od miesiąca. w sumie fajnie ale z drugiej strony chciałabym już móc jeść normalnie.... i nie wymiotować....
 
Anastazi gratki chłopczyka ładne i imię jakbym teraz miała chłopaka tez by było na naszej liście :) ja dzisiaj poszłam po córkę do szkoły ale mi cieżko lo matko na wagę nie wchodzę najbardziej to mi dokuczają cyce urosły i mi ciąża strasNie od dwóch dni mam mega niskie ciśnienie i chodzę do tylu przestałam pic kawę bo mi mój kupił inkę i muszę z powrotem zacząć pic bo nie mogę sie dobudzić
 
Anastazi gratuluje:)
Mama ja Inki nigdy nie lubiłam w szpitalu nauczyłam się jej pić...
U mnie taki upał że robię wszystko byle by jak najszybciej się położyć nie wygodnie mi się siedzi ale to wszystko przez te moje wbijające się żebra:(
 
reklama
Do góry