reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Ja mam niskie cisnienie mierze z cukrem nigdy nie mialm problemow I mam nadzieje ze mnie ominie u nas to badanie troche inaczej wyglada bo nie pije sie ochydnej glukozy tylko dobry w smaku napoj:-)
Sylka ja test papa w ciazy z chlopakami robilam a pozniej mnie olsnilo ze wogole bezdie malo wiarygodny bo przeciez dzieci jest dwoje:-)ja ide na prentalne 28 juz nie moge sie doczekac:-)u nas trwa okolo 40 minut idziemy z chlopakami mam nadzieje ze nie beda odwalac szopek dzisiaj wbilam sie na wizyte do lekarza bo mam na bank zapalenie pecherza :crazy:
 
U nas też by mogli wymyślić jakiś smaczniejszy zamiennik od tej strasznej glukozy, na samą myśl mnie odrzuca :no:
Mama290 współczuję tej dolegliwości, oby Ci szybko minęło.
 
Tez mi sie wydaje ze przy dwojce to moze statystyka zeswirowac :) ale sie nie znam wiec zapytam. Fajnie ze juz po malu kazda odlicza do prenatalnych. Oby jak najszybciej zlecial ten 1 trymestr. Czy zapalenie pęcherza jest tak czeste w ciąży tak wiele z was sie na to skarzy :/
 
Sylka no czeste uklad moczowy inaczej pracuje dlatego robi sie co msc badania moczu. Na pewno z blizniakami to nie jest miarodajne badanie... Kolezanka nawet o tym mowila mi ale zapytaj bedziesz pewniejsza.
 
Sylka wszelkie infekcje drog moczowych sa bardzo czeste w ciazy... Moja znajoma przez pol ciazy byla na antybiotykach bo ciagle jakies infekcje miala.. Dlatego tak wazne sa badania moczu w ciazy..
 
Będąc w ciąży masz prawo do bezpl badań prenatalnych, jeśli spełniasz chociaż jeden z poniższych kryteriów:

Masz ukończone 35 lat.W poprzedniej ciąży wystąpiły aberracje chromosomalne u płodu.W twojej rodzinie występowały  strukturalne aberracje chromosomalne.Występuje u ciebie znacznie zwiększone ryzyko urodzenia dziecka dotkniętego chorobą uwarunkowaną monogenicznie lub wieloczynnikowo.Występuje nieprawidłowe stężenie biochemicznych markerów
 
reklama
normalnie jak bym miala zapalnie to bym sie sama podleczyla w domu ale mnie strasznie boli near a w jednej ciazy wlasnie ona mi przestala dzialac I ledwo mi ja odratowali wiec lepiej wole antybiotyk wziasc bol straszny wzilam nospe I wizyte mi przelozyli I zaraz wychodze co do testu papa to dziewczyny na watku kiedys pislay ze nie robily bo lekarz odradzal ja robilam bo u nas to prawie w kazdej ciazy robie bezwzgledu na wiek tylko mnie pozniej nastraszyli tzn wytlumaczyli procedury co I jak jak by jedno dziecko bylo chore I do momentu odebrania wynikow nie spalam :szok:
 
Do góry