reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Malaja nie pisz bzdur że są niepotrzebne.Nie odpowiadaj, nie doradzaj....każda sama zdecyduje.O badaniach prenatalnych mówi się o całości łącznie z pobraniem krwi.Samo usg na dobrym sprzęcie nie jest dla mnie badaniem prenatalnym.

Wstałam dziś na siku o 2.40 i oka nie mogłam zmrużyć przez 2h.ehh
Też patrzyłam po sklepach za jakimś ciuszkiem dla malucha ale nic mi się nie podobało. W 2010 r. chyba ładniejsze były te ubranka :)

Nie wiem gdzie coś komuś doradziłam. Jeżeli "nie stresuj się" jest radą, to przepraszam., Już nie będę.
Prawo odpowiedzi ma tutaj chyba każdy tak samo jak prawo do swojego zdania.

I nadal podtrzymuje swoje zdanie, że kobieta która nie jest obciążona większym ryzykiem urodzenia dziecka z chorobami genetycznymi nie ma potrzeby robić pełnych badań prenatalnych nieinwazyjnych, które są tylko i wyłącznie testem statystycznym.
 
reklama
Babskie forum to i zgrzyty raz na jakis czas muszą byc ;) ehh my baby. Malaja troche mnie dzis ksiegowa zmarwila. Chodza pogloski ze od lipca zmiany w ustawie. Jesli sejm przyklepie mamy średnią z 12 miesiecy czyli figa z makiem. Ja za tydzień musze sie wyrejstrowac. Ksiegowa ma sprawdzic czy ustawa jest w sejmie jak tak to nie ma szans. Ale bylby pech! Oby jednak tylko skonczylo sie na straszeniu przynajmniej w tym roku. Są wybory wiec moze sobie daruja....
 
Sylka ja też już dawno słyszałam, że mają wejść zmiany więc liczę się z tym. Wiadomo, że wolałabym by nas nowa ustawa nie objęła, ale co ma być to będzie.
Ja już jestem wygłoszona z chorobowego od jakiś dwóch miesięcy bo wolałam zrobić to wcześniej niż w pierwszej ciąży.
Moja księgowa jeszcze nie wie o ciąży i powiem jej dopiero po pierwszym trymestrze więc jak coś się dowiesz to pisz bo sama jestem ciekawa co to będzie.
 
uff ja po badaniach wszystko w porządku:) fasolka rośnie aż iło popatreć, ma już 8mm :tak:. teraz przemarsz na pobranie krwi. a z tymi lipcowymi zmianami teżmi się coś obiło o uszy, oby odpuścili chociaż w tym roku ...
 
Jaga, super ze wszystko jest ok z fasolka)
a ja zapisałam się na dodatkowe usg 20 kwietnia płatne, bo nie wytrzymam do 5 maja (wtedy to już bedzie to obowiązkowe miedzy 11 i 14 tyg). mdłości powróciły, tez jak długo nie jem mam strasznie ssanie w żołądku - ratuje się jabłkami i pomarańczami.
 
A ja dziś zaliczylam pierwszego rzyga dobrze ze klientow akurat nie mialam heh :). Mam nadzieję ze to jednorazowa akcja bo ten objaw mógłby mnie ominąć. Malaja dam znac w przeciągu tygodnia będę wiedziała bo mam ostatnie chwile na ten krok. Jeśli jednak bedzie taki pech ze będzie w sejmie to ide na l4 od maja i musze zadowolić sie tym co dadzą :/. Oby nie!
 
reklama
Do góry