reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Jeju wlasnie chcialam sie polozyc i mnie zmoglo szybko do kibelka i siedzialam tam pol godziny tak mnie rwalo zwymiotowalam chyba wszytsko co dzisiaj jadlam. Ale ulga straszna chociaz czuje ze to jeszcze nie koniec. Mam taka ochote na sen. I marze o tym zeby przespac bite 8h bez zadnych pobudek oj bylo by super
 
reklama
Hey ja chyba do was dołączę bo wszystko wskazuje na to że urodzę na poczadku listopada . Lekarz dokładnie mi nie powiedział tyle że koniec października początek listopada ale każdy licznik pokazuje mi że termin 2 listopad .
 
Bylam u lekarza niby zapalenia nie mam brzuch mnie bobolewal myslam ze od tego ale to jednak wszytsko sie rozciaga jak szalone a I nerka tez niby nie li a plecy lekarz mnie pomacal powyciagal I teraz dla odmiany druga strona mnie boli miesnie co tu sie dziwic jak ja pol dnia lezeplackiem:-)wyslalm mojego do slepu mowei mu kup mi zurawine w tabletkach albo sok I przywiozl mi 1 kg suszonej:szok:taki zdolny zurawina jest :-Da I polozna odwolal mi wizyte wiec zobacze sie z nia po prenatalnym :-)a jak u was z wlosami?? moje zaczely rosnac jak szalone I mniej mi wypadaja mila odmian ostatnio wogole mi n ie rosly wylazily garsciami a pozniej mi chloaki druga polowe wyrwali:-)
 
Hej dziewczyny jak tam co slychac? Ja mialam dzisiaj taki paskudny dzien, matko kochana jakas taka zla/smutna/wkurzona chodzilam plus zero ochoty na nic az sama sobie bym w leb dala;) Mam nadziejem ze jutro bedzie lepiej. No i przetrwalam badania krwi!!! Wczoraj pojechalismy z mezem, niby mialam je robic jutro ale tak jakos on mowi ze ma akurat chwile wolna to mnie zawiezie i pojechalismy. Ciesze sie ze tak wyszlo bo jakbysmy mieli jechac jutro to dzisiejsza noc mialabym z glowy- panicznie sie boje klucia i jak pomysle co mnie czeka teraz przez kilka najblizszych miesiecy to ja nie wiem jak kobiety to przezywaja;( ;) Wyniki mam ok bo sprawdzalam online, jeszcze tylko jutro odbiore te na hiv bo trzeba osobiscie, niby nic wielkiego a mam mega stresa, tez tak mialyscie???
 
Hej dziewczyny! I ja dolaczam do Was, jestem w 11 tygodniu, termin 8 listopada. Podczytuje Was tutaj i mysle sobie, ze i ja cos moze dorzuce od siebie. Mieszkam w Uk i jutro ide na pierwsza wizyte u poloznej. Troche mam stresa, bo pewnie zaraz potem USG.
 
Hej dziewczynki ale dzis pochmurny dzien.
Jak u Was? Ja mam dzis 8 t i 6 dzien i piersi prawie nie bola tez wam bol odpucil? Bo ja glupia sie na czytalam o tym ze jak przestaja to cos nie tak i wariuje choc wiem ze nie powi nnam...... Czlowiek glupi;-)
 
Ewel mi odpuscil a jest wszystko ok ;-) czasem w nocy wraca bol ale nie taki jak na poczatku.. Za ty mam mnóstwozylek na piersiach i od zasu do czasu sutki mnoe swedza.. Ale bolu jako takiego nie ma.. Mysle ze hormony sie stabilizuja ;-)

Co do pogody to u mnoe tez kiepska ale nir wychodze z domuza bardzo to mi to nie przeszkadza :-) za to moj facetsie rozlozyl na grypsko jakies i dzos spalam na kanapie w salonie, powiem Wam nigdy wiecej! Nie lubie spacsama a na twardej kanapie juz w ogole. :-)
 
10 i 1 dzien :-) mnie nudnosci tez mecza i to strasznie.. Mam nadzieje ze zaraz przejda :-) bo ciezko jest.. Tym bardziej ze mnie lapia kiedy im sie podoba jak jestem najedzona, glodna albo jak ide na spacer nigdzie nie jwstem bezpieczna normalnie.
 
reklama
Ewel 10 tydzień spokojnie moze byc coraz lepiej :) chociaz ja to sie chyba rozkrecam ale moja podwojna dawka hormonow ma prawo hihi. Moje cycki nie bolą juz tak jak na poczatku. Rano prawie wcale w dzien bez dotykania czuje jakby szczypanie i ciagniecie a wieczorem tylko sutki no i są cieplutkie :) Ja tez jestem przewrazliwiona na ich punkcie i dla mojego zdrowia psychicznego moge nawet plakac z bolu byle on byl. Głupia baba :) Holcia witaj i chwal się po. Miduch ten hiv wywiera takie dziwne napiecie jak robiam pierwszy raz czułam taki dreszczyk mimo ze mąż jest honorowym wiec krew ma sprawdzana co chwila ale i tak dreszczyk był :)
 
Do góry