reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Gosik93 oj już się nie mogę doczekać kolejnego usg :-)

Dziewczyny a powiedzcie mi jakie badania zlecili Wam lekarze na pierwszej wizycie?Bo ja mam całą bardzo długą listę tzn. mocz, morfologia, glukoza, VDRL, HBS przeciwciała, HCV przeciwciała, IgG i IgM toksoplazmoza, różyczka i cytomegalia, Hiv, grupa krwi i odczyn Coombsa. Też tyle tego macie do zrobienia?

 
reklama
cześć nikt nie przebije mojej nocy... mój synek wczoraj przyszedł z przedszkola zarzygany. okazało się że ma grupę żołądkową. noc nie przespana. 3 prania jeszcze w nocy wstawione. masakra.
co do przeziębienia i leczeniem się prenatalem. to wczoraj sobie pochopnie kupiłam ten syropek. i nie wzięłam łyka po przeczytaniu składu. po pierwsze syrop glukozowo-fruktozowy zamiast cukru. świństwo 50 razy bardziej tuczące i powodujące wilczy apetyt. do tego konserwant sorbinian potasu. jeden z najsilniejszych który powoduje wiele niepożądanych efektów w większej ilości. co to jest za ściema. pare procent suchych ekstraktów z owoców i czosnku a reszta to ścierwo. które na pewno nie jest bezpieczne w 1 trymestrze dla dziecka
 
Ewelisia ja mam bez rozyczki, cytomegali ( bo moj ginekolog uwaza ze bez sensu bo i tak leczyc mozna dopiero po porodzie) bez Coombsa ( na kolejnej wizycie). Teraz VDRL, morfologia, mocz , glukoza.toksoplazmoza hiv i tsh.
 
sluchajcie czy ktoras wie jak to jest, ze dziewczyny sa np w tym samymtygodniu ciazy ale terminy maja rozne, nawet rozbieznosc potrafi byc 2 tyg? Czy ktoras mi to potrafimwytlumaczyc? To zalezy od terminu @ i dlugosci cyklu czy jak?:)

Wydaje mi się że sporo zależy też od tego jaki wiek ciąży wyjdzie na usg.
 
Hej! Właśnie wróciłam z usg. U dzidziusia już widać zalążki rączek i nóżek:) Na razie wszystko takie malusieńkie. Termin wg usg wyszedł na 30 .10, to o 5 dni wcześniejszy niż wynika z terminu om (4.11), ale pewnie to jeszcze będzie się zmieniać:)
 
Ja juz po drugiej becie znow aż dwie pielęgniarki żył szukały, fakt że nie lubię igieł no ale co poradzić ;) dzięki temu jedna mnie zapamietala :) teraz czekać do wieczora na wyniki :)
 
ale fajnie z tymi malutkimi zalążkami nóżek i rączek :-)
w ogóle witam nowe mamusie :-) ja dziś jestem zmęczona i nie mam siły na nic. Na szczęście Jasiu już ok. nie wymiotuje i nawet rozwolnienia już nie ma.
 
reklama
Witajcie Dziewczyny :)

Chciałabym do Was dołączyć, termin mam na 12 listopada. Obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży. W poniedziałek byłam na usg i widziałam już serduszko mojego maleństwa :) Na razie wszystko jest dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie, ponieważ mam za sobą już jedno poronienie. Ale wtedy w ogóle nie było widać serduszka, a teraz już jest także wierzę, że wszystko będzie już ok.
Kochana dajesz mi dużą nadzieję że i u mnie tym razem będzie dobrze bo też mam za sobą poronienie...
 
Do góry