reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Calineczka ja niestety nie mam. Może ktoś się zglosi ;-) Wyspalas się? A reszta śpi? He.
Strasznie dziś cieplutko jak Lato prawie. Miłego dnia
lato....? u nas mgła, ulewa, temp ok +10.... na szczescie nie ja dzis odprowadzalam mlodego do przedszkola :)
A u nas leje wczoraj bylo pieknie siedzialam przy grilu w krotkim rekawku a dzisiaj tak brzygko.
Na 11 ide odebrac wyniki badan i ide dolekarza po skierowanie do neurologa i popytam ja co ja moge w ciazy w razie czego na bol. Na 14 ide ogladac serduszko. Patrzcie jak to leci juz sie konczy 2 mieaiac
strasznie leci... mnie tak ostatnio wspomnienia naszły, ze "dopiero co" czekalam na pierwszego synka, wszystko było takie nowe, nie wiedziałam czego sie spodziewac itp itd... a tu juz czas kolejnego mi ucieka....
 
Hej dziewczynki. Ja się obudzilam o 3 i do 7sie krecilam... Aż się poryczalam tak mi się chciało spac i mojemu się dostało ze w dupie to ma ze nie idę na żadną bete dziś bo i tak go to nie obchodzi ;) chyba hormony coraz bardziej działają.. Ale za to po tych placzach usnelam na 2h. Na bete oczywiście polecę :D u nas tez ładna pogoda może przy okazji odpuszczę dziś oknom i pójdę na spacer ;)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie ja nie wiem ale jak tak dalej ja bede spac to sie wykoncze cala noc z boku na bok no jeszcze tak to ja nie mialam :szok:plecy mnie bola cos bym zjadla ale na nic nie mam ochoty ide dzis do przychodni z corka zagadam co z ta moja polozna :wściekła/y:
 
Tak :) pewnie znów będę musiała wyrywać pazurami moje wyniki. Co oni do mnie mają ze zawsze moje wyniki gdzieś giną w akcji ;)
 
Mama mam to samo :) do tego wstalam z jakimś lekkim bólem gardła wiecie może czy można brać jakiś cholinex teraz za cos ? Czy zostać przy mleku z miodem? Bo byliśmy u narzeczonego rodziców we wtorek a siostra ma angine, gdybym wiedziała to bym nie jechała teraz się trzeba o wszystko będzie dopisywać a ja szybko angine podlapuje
 
Witajcie ja nie wiem ale jak tak dalej ja bede spac to sie wykoncze cala noc z boku na bok no jeszcze tak to ja nie mialam :szok:plecy mnie bola cos bym zjadla ale na nic nie mam ochoty ide dzis do przychodni z corka zagadam co z ta moja polozna :wściekła/y:
ja dziś z rana myłam włosy nad wanną, taka pochylona, jak mnie plecy rozbolały to nie mogłam się wyprostować. a to dopiero początek.... z brzuchem to chyba będę wszystko na siedząco robic.....
Mama mam to samo :) do tego wstalam z jakimś lekkim bólem gardła wiecie może czy można brać jakiś cholinex teraz za cos ? Czy zostać przy mleku z miodem? Bo byliśmy u narzeczonego rodziców we wtorek a siostra ma angine, gdybym wiedziała to bym nie jechała teraz się trzeba o wszystko będzie dopisywać a ja szybko angine podlapuje
ja uzywałam na przeziebienia tylko syrop *spam*. On jest specjalnie dla kobiet w ciązy. szału nie było ,wiadomo to jest sam wyciag z jakis owoców itp... ale działał.
 
reklama
Poki co będę się ratować sokami itp :) coś ta noc dla wielu z nas nie była normalnie przespana widzę i to w podobnych godzinach. Ciekawe dlaczego :) może coś z księżycem ;)
 
Do góry