reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Miniaaaa silny chłopak szybko mu minie :). Mi na grype zoladkowa zawsze pomaga orginalna cola wygazowana pita małymi lyczkami , żadne aptekowe specyfiki mi nie pomagały i kiedys tydzień się meczylam. Zadzwonilam do mojej rodzinnej bo nie miałam nawet siły przejść tych 100m do przychodni powiedziała żeby cole kupić. Po godzinie juz żadnych wymiotów biegunki meczenie. A na następny dzień jak nowo narodzona. Niby cola niezdrowa ale swoje właściwości tez ma ;) dziewczyny dzieciatka są mimo wszystko bardzo silne i jeśli mają się utrzymać to utrzymają się co byśmy nie robiły nie ćwiczyly nie dźwigaly itp. Mi ciąża obumarla w 5tyg w sierpniu, ale nawet o niej nie wiedziałam dopóki lekarz mi nie powiedział przy wizycie kontrolnej po wymrazaniu nadzerki. Wiadomo że każda z nas się martwi bo chce mieć już w rękach swoje zdrowe i bezpieczne dziecko, ale na niektóre rzeczy nie mamy wpływu. Zaufajmy swojemu organizmowi co by się nie działo i nawet jeśli się coś dzieje to jeśli jest najmniejsza szansa ze sobie fasolka poradzi no tak będzie :) trzymam za nas i nasze brzuszki kciuki ze ciążę skończą się dopiero w listopadzie na porodowce . Wierze w to z całego serca i swojego i maleństwa :)
 
reklama
Gosik kochana dobrze piszesz ale gdzieś tam w środku jest lek ja bym bardzo się chciała cieszyć ale jakoś się ciągle boję... To silniejsze ode mnie...;-)Ale wierze ze będę miała to swoje maleństwo ze jest silne bo stworzyłam mu najlepsze miejsce jakie tylko mogłam na tę 9 msc zrobiłam mnóstwo badań wszystko jest dobrze biorę folik magnez o dbam jak mogę ;-)
 
Ewelisia ja mam bez rozyczki, cytomegali ( bo moj ginekolog uwaza ze bez sensu bo i tak leczyc mozna dopiero po porodzie) bez Coombsa ( na kolejnej wizycie). Teraz VDRL, morfologia, mocz , glukoza.toksoplazmoza hiv i tsh.

Ja mam tak samo on mi te droSze badania na kilka miesiecy rozklada bo to potrzebne jest do porodu jako tako wiec cala ciaza jest na to
 
Ewel doskonale Cie rozumiem bo ja też się boje najchętniej codzien bym robila badania i biegala na usg i wariuje co wieczór żeby rano było wszystko dobrze. Ale nie możemy się tak stresowac bo nasza psychika tez ma wiele do powiedzenia. Musimy myśleć ze będzie dobrze no bo gdyby nie było to byśmy zaraz to czuly, a to co ma nadrobić to dzieciątko nadrobi ma na to miesięcy :)
 
Minia mnie ostatnio magiczna miksture na grype dala lekarka i przeszlo od razu chociaz pewnie synek by wolal rozgazowana cole :) na litr wody przegotowanej 8 lyzeczek cukru i dwie soli i taka miksture pic ile sie da w kolko. Tylko nie wiem czy synek wypije :/ i obys ty nie zlapala bo ten wirus jest parszywy :/
 
mnie grypa żołądkowa nie straszna. no coś tym mój synek jeszcze nie miał coli w buzi. jest nauczony że to świństwo i nie weźmie. u mnie w domu się taki rzeczy nie pija. na szczęście w nocy go wymęczyło i wczoraj i dziś już jest ok. mam nadzieję że tak zostanie. dzięki za wsparcie :-)
gosik dobrze napisałaś. podoba mi się twoje nastawienie. ja się nie nakręcam co ma być to będzie. myślę że natura wie co robi. i pewne rzeczy trzeba jej zostawić.
 
Mi jest też ciężko tym bardziej ze zawsze muszę mieć wszystko pod swoją kontrola, ustalone i na każdą sytuację przygotowane 3plany awaryjne wtedy dopiero jestem spokojna ze ale jak coś nie wyjdzie to mam jeszcze kilka zapasowych kół ratunkowych ;) ale cos czuje ze ciąża i dziecko nauczy mnie tego ze nie wszystko da się kontrolować tak jakbym chciała i w tym też muszę znalesc spokój i opanowanie, mam nadzieje ze szybko się tego nauczę :)
 
Ewelisia no wlasnie, bo ja wg terminu @ to jestem tak jak ty praktycznie - w 7 tyg i 1 dniu ciazy ale jeszcze nie bylam u lekarza:))))
 
reklama
Do góry