reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Ja nudności jakiś straszliwych nie mam do tej pory. Czasem mnie tak chwilowo zamuli lub przed śniadaniem, kilka razy mi się lekko w glowie zakrecilo a tak to spokój z takimi atrakcjami:) za to wieczorem lub w nocy co się nie przekreca to podbrzusze zakluje ale podobno to normalne tym bardziej ze nie jest to jakieś bardzo bolesne i nic poza tym się nie dzieje wiec się nie martwie
 
Mnie mdli z głodu, jak zjem jest to samo :crazy: pić mogę tylko wodę mineralną - gazowaną lub nie, pod warunkiem że jest zimna. Ciągle chce mi się spać, szybko zasypiam, jednak po 2-3 godzinach wstaje i wiercę się do rana ... A potem nieprzytomna w pracy siedzę. Dziś mam pierwszą wizytę u gina :-) Ostatnią @ miałam 4 lutego.
Co do wózków miałam Roan Maritę, duże pompowane koła, super byliśmy zadowoleni, duża gondola, lekko się prowadził no ale jakieś pół roku temu sprzedaliśmy twierdząc, że już nam się nie przyda, a tu taka niespodzianka ;-)
 
Ja to potrafię nawet herbatę zwymiotować tragedia, całe dnie mnie mdli, zgagi ostatnio nie mam ale wiem, że wróci he:-) ja już po pierwszym usg, teraz tylko do laboratorium zrobić badania i znów mogę cierpieć z miską obok łóżka. Co do wózka to ja już "mam" bo dostanę od koleżanki bo córę urodziła w tamtym roku (mam też dzięki temu super praktyki, dziewczynka jest cudowna) a myślałyście nad imionami? u mnie chłopak na pewno będzie Filip :-)
 
Ja nie mam zadnych objawow ciazy.... no moze troche wiecej spie i bym sobie tylko lezala ale to mozna tez walic na przesilenie wiosenne i lenistwo:) Czytalam teraz rozne inne fora ciazowe i mam teraz mnostwo smiechu jak patrze co tam dziewczyny sobie wmawiaja:D juz tydzien przed @ maja mdlosci, jakies zawroty glowy jakies cuda.... wierze ze na poczatku ciazy tak moze byc ale,to raczej sie zaczyna nie wczesniej jak w 5 tygodniu ciazy:p
 
Tez czasami podczytuje i co to sie dzieje to masakra. Na fb jest też taka strona ciąża-pytania i odpowiedzi. Ja wiem ze kobiety w ciąży wariuje troszkę się "uwsteczniaja" ale no ludzie... Zadając pytanie same juz sobie odpowiadają. Żadnej logiki w nich nie ma. Ale co zrobić :D
 
Witajcie Dziewczyny :)

Chciałabym do Was dołączyć, termin mam na 12 listopada. Obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży. W poniedziałek byłam na usg i widziałam już serduszko mojego maleństwa :) Na razie wszystko jest dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie, ponieważ mam za sobą już jedno poronienie. Ale wtedy w ogóle nie było widać serduszka, a teraz już jest także wierzę, że wszystko będzie już ok.
 
Ostatnia edycja:
Ewelina witamy i na pewno będzie dobrze :) ciesz się z serduszka a nie długo będziesz czuć i nóżki i lapki jak zacznie wariowac :)
 
reklama
sluchajcie czy ktoras wie jak to jest, ze dziewczyny sa np w tym samymtygodniu ciazy ale terminy maja rozne, nawet rozbieznosc potrafi byc 2 tyg? Czy ktoras mi to potrafimwytlumaczyc? To zalezy od terminu @ i dlugosci cyklu czy jak?:)
 
Do góry