reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Kurka wodna chyba oszaleje..Ale mi pyśka dokucza czy to ten kryzys czy co?!! Od czwartku do soboty wisiała na rękach przez gorączkę od niedzieli i wczoraj był ryk nic nie pasowało tylko rączki uspokajały na chwile zabawa nie szła myslałam że zwariuje mój tylko z roboty wrócił od razu mu ją przykazałam i powiedziałam weś ją bo jej krzywdę zrobię :-D:-Da ona u niego cisza i mówi co chcesz od niej...potem znowu wieczorem ryk nic nie pasuje tylko rączki po 21 zwymiotowała tak porządnie ale się wystraszyłam..:baffled:a dziś różne ma nastroje a to się chwilkę bawi raz płacze..i nic nie pasi.Wysypka na szczęście mija jest już mało:-) Niedawno już prawie spała usłyszała jak przyszli liczniki wody spisywać i zryw ale udało mi się jeszcze ją uspać przy cycu.
niuniunia fajnie że w pracy ci się podoba-powodzenia:-)
Majuśka masakra z niektórymi nianiami strach normalnie
onanana spoko masz prace jak i znajdujesz czas międzyczasie na BB:-)
Gola musi i ciebie w końcu ciotka odwiedzić a co...;-)
mirelka o kurka aż tak cie skasowało :baffled: Fajnie takie spotkanko z bobikami rówieśnikami :-)
Aneczka gratuluję ząbka u Zosia teraz pójdzie reszta do kolekcij :-)
andzelika teraz jak karmiłam małą myślałam o Tobie miałam ci smska pisać ;-) i już wiem co u Ciebie słychać :-) Mi też się tęskni za ciążą jutro wstawię filmik o Martynce jak skończę.
 
reklama
Gola84 Ty jeszcze @ nie miałaś. Szok!!!!Ja dostałam już w grudniu, to dopiero załamka:no:Karmiłam piersią a i tak @ dostałam odrazu. Mój gin stwierdził, że nie Wie dlaczego niektóre kobiety nie maja @ do końca laktacji a inne( w tym ja) dostają ją odrazu.

Winki to sie naśmiałam z Twojego chłopa jak nakarmił małego jedzonkiem. G|runt, ze Oli poszerzył nowe smaki i poradził sobie z nowym wyzwaniem jakim był słoiczek dla starszego dziecka. Dzielny chłopak:-D


Dziewczynki u mnie przełom. Moja Ola wczoraj po raz pierwszy sama stanęła na nogi. Oczywiście zrobiła to w swoim łóżeczku ale byliśmy z mężem w szoku. Tak się podciąga, łapie rączkami o łózeczko i wstaje na nogi. Taka jest z siebie dumna i się śmieje i tak stoi dobre 5 min. aż się nogi zmęczą i spada na materac. Nawet nie płacze i nauczyła sie spadać z pozycji stojącej na siedzącą. Szok!!!!!

U mnie też wkładka:-DRodzeństwo dla Oli planuję w 2014r.Chciałabym, żeby między moimi dzieciakami było 3-4 lata róznicy.
 
No i mam czas tylko dla siebie uff molody zasnal,strasznie jest zajmujacy tzn bawic sie ladnie bawi sam ale odkad zaczal sie przemieszczac no to samego go nigdzie nie mozna zostawic bo wszedzie go pelno,wczoraj tylko do kuchni poszlam po cos do picia i zostal w salonie jak wrocilam to mi porzadek robil juz pod telewizorem z filmami na DVD :-D
mirelka kochana doczytalam o Twoim starym koncie a wiec jesli Ci zalezy na starym koncie to mozna napisac wiadomosc prywatna do naszej administratorki Bestyji o tym ze stracilas haslo itd i jesli wyslesz im namiary na swoje stare konto to oni Ci go polacza z tym nowym i bedzie po staremu ;-)
Julianna Gratuluje 2 zabka,ale super sie macie u nas nadal zero zeboli jest :tak:
Gola no u nas podobnie bylo od porodu Sami spal ze mna w pokoju a ojciec u nas w sypialni i nigdy nie wiedzial jak to na prawde jest w nocy no ale w koncu sie dowiedzial :-D czasem warto oswiecic tych naszych chlopkow bo oni mysla ze my tylko spimy i nic nie robimy w tych domach z dziecmi :tak::-)
Majuska normalnie jestem w szoku co to za babsztyl jeden normalnie,chyba bym wziela i golymi rekami bym udusila pi**e jedna,normalnie szok co to sie juz dzieje,zostawiasz babie dziecko,ufasz jej a ona Ci normalnie sie bedzie wyrzywac na malenstwie,mam nadzieje ze babsztyl dostanie jakas kare za jej postepowanie.
Niunia super ze w pracy bylo fajnie oby tak juuz zawsze bylo ;-)
Aneczka gratuluje pierwszej perelki u Zosi :-);-)
Gola wspolczuje nadejscia wstretnej @ mam nadzieje ze nie bedzie zbytnio bolesnie.
andrzelika super ze znalazlas chwile dla nas,no i brawa dla Alanka za to jaki grzeczniutki jest,kochany przystojniak no i trzymam kciuki za te 2 zabki zeby szybko wylazly bezbolesnie ;-)
kasiek gratulacje dla Olenki,zdolna dziewczyna i jaka silna jest do tego :-)

A i jeszcze chcialam wam napisac ze moja starsza siotra jest w ciazy i termin ma na listopad :-D bedzie to juz 3 dziecko listopadowe w naszej rodzinie oczywiscie jesli sie nie pospieszy z wyjsciem dziecina :-D
 
Ostatnia edycja:
kasiek ja też pierwszą @ dostałam w grudniu dokładnie w 6 tyg po porodzie,potem w styczniu (od stycznia do marca brałam anty) i teraz znowu w tym miesiącu miałam @ .Ale córe masz zdolnioche :-)
Ssabina tak już teraz będzie przez kilka lat że oczy będziemy mieć wszędzie :-)

Już się naspała moja 30min.
 
ankusch- biedna martynka coś musi jej być,że ma taki humor, facet nie zrozumie jak co dzień nie siedzi z maleństwem jak matka, bo człowiek najgorzej ma dość tych pisków nie raz to aż w głowie bomba zegarowa z bólu się włącza.
U mnie lepiej po wyrwaniu zęba już mija ból,ale coś katar mam jakaś chora a po jutrze do pracy :nerd:

kasiek2511- a jak po wkładce długo już masz i jaką? U mnie pierwszy okres trwał 10dni masakra, a lało się co dzień tak,że 40szt podp zużyłam nigdy tak nie miałam :confused:

Mój Alan też stoi sztywno na nogach na maksa i chcę iść, ale nie wie jak haha i aż rwie się na widok piłki, mój mąż się puścił w wieku 10 miesięcy za piłką i chodził.

ssabrina strach teraz ja jak kładę Alana na łóżku to ciągle sprawdzam on raz dwa jest zaraz przy brzegu dlatego daję w koło poduszki

A dajecie dzieciaczką oglądać bajeczki w tv??
 
Hej kochane- Jedziemy dzis do Polski ,ja na prawie 1,5 miesiaca. I jestem zalamana. Jak ja sie mam spakowac. W sensie co wziac. Powinnam wziac WSZYSTKO. Na szczescie lozeczko ,przewijak i wozek ( nowy:-D) czekaja na mnie w Poznaniu. ale reszta???
I sobie ciuchow tez nabrac. Na szczescie jedziemy autem ale przeraza mnie to pakowanie. Zamiast tu siedziec powinnam lotac po domu i sie ogarniac. Ide na ostatnie zakupki i zaczynam pakowanie.
Moje dziecko ma na imie Rajdek. NIe usiedzi na miejscu minute. Wykancza mnie to.

Gratuluje powrotow do pracy( niuniunia) powrotow @ ( gola) nie zazdroszcvze powrotow klopotow z Martynka ( ankusch).
Reszte doczytam i skomentuje jutro z domku. Potrzymajcie kciuka chwilke zeby mnie bylo sztormu na morzu bo i u was i u mnie wieje jak cholera.

andrzelika- Oli oglada mini mini rano jakies 40 min zebym miala czas sie troszke ogarnac i cos zjesc. Tak ze Rajdek ,Dinopociag ,Samisam ,mama Mirabel -wszystko mamy obcykane.
 
andrzelika Ja to juz Samiego nie zostawaiam samego na lozku nawet jak niby jestem gdzies w poblizu bo on jest taki szybki ze hej zawsze go klade do lozeczka albo na podloge :tak:
A co do bajek to w niedziele kompletnie nic nie ma u nas w TV i wtedy cos na 5-10 minut wlaczamy baje ale maly popatrzy ale zaraz juz cos innego go interesuje :tak:
winki no to szybkiego oraz sprawnego pakowania(nie cierpie sie pakowac a potem znowu te gabaryty rozpakowywac) no i oczywiscie przyjemnej i bezpiecznej podrozy kochana ;-) wypoczywajcie ile wlezie w PL :-)
 
Ostatnia edycja:
winki hehe u mnie to samo 8 rano Alan wstaje i włączam mini mini i ogląda :-)a ja sprzątam uwielbia Rasta mysz, luluś , dino pociąg jak piszesz itp, a najbardziej uwielbia piosenki mini mini jest w niebo wzięty, tymi co lecą " Na raz na dwa...." i " cukierki ...." i o kaczuszkach :-D ja mu puszczam nawet z neta te piosenki i z daleka ogląda

to piosenki mojego synia ulubione i bardzo rytmiczne kocha je oglądać i słuchać od razu jak słyszy to oczy jak 5zł i szuka tv

Rass Tomi & Dzieciuff Squad - Piosenka SKAkana (oficjalny teledysk) - YouTube
Mini Disco - Kaczuszki - YouTube

Bajkowa Drużyna - "Cukierki, cukierki" - YouTube


ssabrina ja jak włącze alanowi bajkę to wiem,że się nie ruszy :) a na łóżku mu najlepiej z rana się ogląda
 
Cześć Kochane:*
Przepraszam, że nie odzywałam się ponad pół roku, ale szczerze mówiąc tak szybko wszystko zleciało, poza tym miałam trochę problemów, ale postanawiam nadrobić wszystko ;-). Za bardzo nie miałam czasu nawet śledzić Was, ale mam nadzieję, że uda mi się to też nadrobić.
Na początek chcę się pochwalić, że jestem mamą Ewy. Wbrew przewidywaniom lekarza mała urodziła się 4 grudnia (wiem, że powinnam być w wątku z mamami grudniówkami w takim razie, ale to z Wami czuję więź, więc mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie). Z tego co udało mi się podczytać to Wasze pociechy już siedzą, a nawet wstają...moja córka niestety jak na razie poznaje świat z pozycji "węża", ale na wszystko przyjdzie pora:-). Chyba należy się Wam trochę wyjaśnień dlaczego wycofałam się na jakiś czas z forum. Otóż mąż zostawił mnie w 9 miesiącu ciąży i miałam mega doła, bo za bardzo nie wiedziałam co się do tego przyczyniło:szok:, ale już wiem i można powiedzieć, że czas zrobił swoje i już mi lepiej. Otóż okazało się, że jeszcze przed ślubem wziął kredyt i narobił długów, a wszytskie pieniądze dał swojej matce, a ona je przeimprezowała. Jak ja musiałam zrezygnować z pracy w ciąży i przyszedł czas, że Ł miał się wykazać i udowowdnić, że jest w stanie utrzymać rodzinę to zmienił zamki w drzwiach i zostawił mnie. Dziś mieszkam z córką u rodziców, a mąż średnio raz na miesiąc odzywa się, że chce zobaczyć małą. Generalnie przestałam wierzyć w facetów i skupiam się już tylko na mojej babce i sobie.
Miłego dnia życzę mamusie i dopóki mała śpi poczytam trochę co tam u Was;-)
 
reklama
Winki to długo Twój mały umie się skupić na bajce. Moja Ola max. 10 min i szuka innych atrakcji......
No to miłego pakowania. Ja pakować to się lubię ale najgorsze jest rozpakowywanie.

Andrzelika mam wkładkę od lutego tzw. miedzianą Novate. Gdy ją ,,założyłam" to pierwszy miesiąc był taki dziwny. Widocznie organizm musiał się przyzwyczaić. Tak ,,tępo" pobolewał mnie brzuch, miałam plamienia prawie cały miesiąc:szok: a jak dostałam pierwszą @ z wkładką to myślałam, ze mnie zaleje. No ale mój gin mnie uprzedził, że pierwsze miesiące z wkładką mogą takie być. Na szczeście w drugim cyklu wszystko sie unormowało i jest już ok.
 
Do góry