reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

mycha, andrzelika fajnie by było się spotkać jak widać wszystko jest do zorganizowania
mycha powodzenia w poszukiwaniu pracy, fajnie że Nadia tak super je i taka dzielna na szczepieniu była
Gola gdzie tam wypasione najzwyklejsze w świecie, zapraszam
martus dzielna i silna babka jesteś prawda nie ma co się użalać czasem warto odejść dla własnego i dziecka dobra a nie męczyć się i ciągle się kłócić na pewno jeszcze zaznasz szczęścia:tak:
martttika a jak u ciebie z pracą pracujesz jeszcze, pozdrawiam

Idę do wyra
Dobranoc mamusie
 
reklama
jakby miało być spotkanko to ja sie piszę:tak:..nawet wiem kto nam będzie wyżerkę szykował...mirelka i niuniunia:-D:-D:-D

mycha, Gola..ja przed pierwszym porodem też przechodziłam katusze mając @ , a potem wszystko sie zmieniło, nie wiem kiedy dostawałam, przeważnie tak jest, więc się nie martwcie, napewno wszystko złagodnieje, u mnie tylko po jakims czasie przyszedł dosyć duży stan napięcia przedmiesiączkowego i wszystko mnie na kilka dni przed @ wyprowadzało z równowagi...do tego stopnia, że domownicy wiedzieli, że jak sie zaczynałam awanturowac to mrugali do siebie porozumiewawczo, wiedząc czym to pachnie:-D
Martuś to dobrze, że doszłaś do tego stadium, że nie dasz sie więcej omamić chorym obietnicom, ja to wszystko tez kiedys przeszłam, z perspektywy czasu żałuje tylko jednego..że tak długo zwlekałam z odejściem od byłego męża, tego że odeszłam nigdy nie żałowałam, to tak jakby mi ktoś zdjał z szyi wór pełen ciężkich kamieni....teraz sie dopiero zaczyna życie dla Ciebie, na pewno będziesz juz niebawem prawdziwie szczęśliwa tylko w to uwierz:tak: Trzymam kciukasy&&&

Dziewczyny moja Paćka raczkuje!!! Wreszcie z fazy pełzania podniosla sie na ugięte kolanka i raczkuje, jeszcze nie ma dopalaczy, ale czuję, że to kwestia kilku dni, na razie robi to powoli i dostojnie :-D Co ciekawe nie siedzi:rofl2:
 
Witam sie wieczornie :-)
Moj krasnal dopiero co poszedl spac,a Ja mam chwile dla siebie :tak:
mirelko kochana z tymi postami u Ciebie to jest dlatego ze adminka juz polaczyla Twoje 2 konta kochana ;-) uuu krokieciki ale mi smaka narobilas :-p
martus kochana strasznie Ci wspolczuje sytuacji w ktorej sie znalazlas kochana najwazniejsze ze masz dla kogo sie budzic kazdego ranka a i masz pomoc ze strony rodzicow a facet moze sie kiedys opamieta.
 
My już nie śpimy od 7 :-) A z wami co jest..wstawać :-D:-D
Martyna chyba dziś ma lepszy nastrój śmiga po podłodze..wczoraj przy jej zmiennych nastrojach zajrzałam do buźki i chyba idą jej 2 na górze i 2 na dole ale nie jestem pewna na 100%

Dziś moje słonko kończy 8 miesięcy jestem szoku jak to szybko zleciało jak oglądam jej zdjęcia z malutka to aż łezka mi się kręci..<jestem wrażliwcem>;-)
Gola wczoraj pisałaś że koleżnce oddałaś wkładki to znaczy że już w ogóle nie używasz???? Kurka bo ja już rok jak używam i nie da razy ich nie nosić :no::no:
Majuśka to masz teraz raczka w domciu..u nas są też próby ale nie wie jeszcze co kaman :-D:-D
 
Ankusch ja już dawno na nogach!! Zaczęłam prace właśnie ale musze najpierw Was nadrobić bo potem znów się pogubię. Wszystkiego najlepszego dla Martysi na te 8 mieszków!! ja wkładek nie używam już dawno. Cycki miękkie, nie kapie wcale a mlesia pod dostatkiem jest:-D A co do mojej pracy to bywają dni że nei mam czasu sikać nawet. ostatnio jest w miarę ok. Mam dziubaninkę taką więc w mięzy czasie zaglądam:tak:
kasiek gratuluję zdolnej córki!!
Ssabrinko no niedługo się zacznie latanie za naszymi bobikami. Trzeba będzie miec oczy w doopie:-D
Andrzelika super że się odezwąłaś. Gratuluję cudnego Syna!! Świetnie że Wam tak rośnie i daje taką radość rodzicom!!

Winki mam nadzieję że jesteś juz w domku i wszystko posżło gładko. kochana podziwiam za to pakowanie!! ja bym chyba nie dała rady!!
martuś
super że jesteś znów z nami. Współczuję przeżyć. kolejna dzielna mamusia jest z nami:tak: Ewunia jest cudna!! Super że masz pomoc ze strony rodziców!!
Marttika kochana jednak nie pracujesz?? A nie wiedziałam ze Ty już całkeim u rodziców. Na pewno jest Ci łatwiej jak jesteś z nimi.
Julianna biedna ta Twoja koleżanka... mam nadzieję że się dziewczynie życie ułoży..
Mirelko ja juz keidyś pisałam ze ty same smakołyki przyrządzasz!! Taka żona w domu to skarb!!
Gola Ty też kuchara!! mój D. niestety jest wymyślny i odsmażonych gotowanych skrzydęł by nie zjadł... zupy kalafiorowej tez nie... Jak będziesz jechała do mirelki daj cynka- zgarniesz mnie gdzieś po drodze;-)
Majuśka wow nieźle Patulka ruszyła!! Ty też jesteś dzielna mamuśka. i ajk Ci się teraz pięknie poukładało życie:-D A za starszakami nie tęskno Ci??
Mycha kurde fuj zaraz mi się stare obślinione dziady zboczone przedstawiły przed oczami jak piszesz o tej pracy. Ty jeszcze taka laska to musieli się mocno ślinić.. fuj!! Powodzenia w szukaniu innej pracy kochana!!

Kochane jak juz pisąłam ja w pracy już. Maja z babcią. Wczoraj nie miałam zumby i innych takich ale tgotowałam obiad na dziś. Zrobiłam gołąbki bez zawijania (nie te z paczki) i D. miał pilnowac jak się kąpałam a dziad usnął na kanapie i się rozgotowały... trudno będzie to dziś jadł. Babcia chwali Majkę że grzeczna i się śmieje i w ogóle a ja rosnę:-D
Nie wiem co Wam miałam jeszcze pisać.

Acha odnośnie spotkania to wszystko laski jest do zorganizowania!! Wypowiedzcie się ile jest chętnych jeszcze w tym roku się spotkać. Miejsce by się ustaliło wiedząc już kto by ewentualnie był.

Ok biorę sie za robotę.

Edit: a jeszcze mi sie przypomniało co miałam napisać.
pamiętacie może jak zaczęłam kurację gęby u dermatologa. NO więc poprawa jest znaczna i jetem mega zadowolona. A leczenie i tak narazie jest graniczone póki karmię.
mirelko bo Tobie chciałam napisać że mi blizny zelżyły. Nie mam super gładkiej gęby i pewnie nigdy już nie będę mieć. Ale ejst lepiej. Ja używam kremu skinoren a moja przyjaciólka wyleczyła blizny w duęzj mierze maścią acne derm. Ta druga jest tańsza więc może warto na poczatek ją wypróbować gdyby coś.
 
Ostatnia edycja:
mycha- dobry jest hehe z tym tekstem " nie wytrzymał by tyle bez seksu" hahaha ubawiłam się, mój z pewnością to samo zresztą większość chłopów tak myśli pewnie, chociaż my kochaliśmy się czasem w ciąży.

martus
mój Alan zaczął ząbkować i nawet nie wiedziałam do póki nie zobaczyłam jego kiełków na wierzchu :-)taki grzeczny jest i póki co objawów nie ma. Jak Gola piszę musisz się do radzić radcy prawnego co z tymi długami jeśli obejmują także ciebie myślę, że sprawę byście wygrali nie popuść mu.


A spotkanie no super by było się spotkać zżyłam się z wami wszystkimi
Majusia hmmm proponujesz wyżerkę :-) hihi jestem za, bo ja to mogę zrobić parę rzeczy, ale aż taka zdolna zapewne jak ty nie jestem :-D

mirelka jakieś pomysły na wyjazd może gdzieś po środku Polski :-D

marttika no z tymi bajkami ulga zawsze można coś zrobić chociaż , ja na małego nie mogę narzekać należy do tych dzieci,że da się mu zabawki i potrafi sam się zabawić później ja się z nim bawię, tatuś i razem i później ogląda między nami bajkę w łóżku, drzemki robi w ciągu dnia oczywiście nie z nami nie chcę go uczyć on wie,że tylko w dzień może z nami leżeć a w nocy ma tylko swoje łóżeczko

onanana dzięki wielkie :-) dziecko to największe szczęście
 
Witam mamusie

u nas dość pogodnie, Liwii już po drzemce spała raptem 20min. a to przez pana który przylazł liczniki od prądu odpisać, psy zaczęły od sąsiada szczekać, dzwonek do drzwi zadzwonił i Liwia oczy jak 5zł a teraz leży u łóżeczku i marudzi :wściekła/y: chciałam iść krokiety kręcić, surówkę robić:wściekła/y:

Majuska nie ma sprawy
Marttika na pewno znajdziesz lepszą pracę a szukasz coś nowego, powodzenia
onanana fajnie że buźka lepiej wygląda używałam tego kemu skinoren jakoś specjalnie nie widziałam poprawy ja teraz używam kremu NiveaSoft i kupiłam sobie w aptece krem Avent TriAcneal jakas poprawa jest bo siostra nawet zauważył, ach szkoda z tymi gołąbkami że m nie dopilnowała też bym dała takie do zjedzenia na obiad nie dopilnował więc jego wina, fajnie że babcia tak wnuczkę chwali no i że Majeczka taka grzeczna a co do spotkania to fajnie by było ale może bardziej z rok nam wszystkie oszczędności pochłania poddasze a taki wyjazd to też będzie kosztował z parę stówek, miłej pracy :-):tak:
Ssabrina może tak być że kona zostały połączone ale myślałam że jak połączy to będę miała z powrotem dostęp do grupy zamkniętej i suwaczek się pojawi stary a tak nie jest
Ankusch fajnie że Martynka dziś w lepszym humorze, a ten filmik macie fajny sama sobie zmontowałaś muszę mojego m poprosić żeby nam taką prezentację zrobił,


ja może dziś pojadę po moje spodnie do Stradivarius pisali smsa że reklamacja rozpatrzona pozytywnie i spodnie do odbioru po 21.06 a dziś już 27.06:-D i jakieś ciacha muszę kupić jutro koleżanka z pracy nas odwiedzi więc coś wypada dać do kawki:tak:

Miłego dnia mamusie
 
hej mamusie, glizda ucina drzemkę więc wpadam.choć pewnie nie dawno by dopiero wstała gdyby nie wspaniały tata, który przez przypadek ja obudził o dobre 1,5 godz. za wcześnie.
andrzelika Zośka tez ogląda tv, tyle że ja włączam sobie a ona skubana chcąc nie chcąc zwraca uwagę czasami aż za bardzo.ale sama bawic też się umie.a jak widzi/słyszy gummy bear(puszczam jej czasem na youtobe) to aż sie trzęsie ze szczęścia
winki pewnie juz w Poznaniu jesteś, jak podróż?
onanana fajnie, że kremy przynoszą poprawę na Twojej twarzy i jesteś zadowolona, co do spotkania to ja tez bym się spotkała ale w tym roku to chyba bym nie dała rady
ankusch wszystkiego dobrego dla Martynki, wow 8mc , Zosia dopiero co w sobotę 7 skończyła
 
reklama
mirelko w programie movie maker..:-)
onanana ja bym się pisała na spotkanko ;-)mniam mniam ja bym zjadła gołąbków nawet rozgotowanych :-)

Ostatnio poszłam do mnie do pracy a jedna dziewczyna mówi " Aniu ty znowu jesteś w ciąży" ale mnie zdrażniła kurczę muszę słodycze ograniczyć bo będzie masakra jem jak najęta
 
Do góry