reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

martus- masakra to co przeczytałam współczuje ci ehhh faceci, jak on mógł tak postąpić beszczelna świnia :angry: przeżyłaś biedna dobrze,że Babka jest zdrowa i masz racje skup póki co się na niej wszystko przyjdzie w swoim czasie , powiedz mi Babka to imię? Czy tak napisałaś?

kasiek ja też miałam dziwne uczucie przez tydzień śniła mi się ta wkładka jak koszmar o potworach a teraz o niej zapomniałam hehe :) a plamienia też miałam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
martus-współczuję,faceci potrafią być większymi świniami, niż można to sobie wyobrazić, mam znajomą, która urodziła 1.5mc temu, mieszka z facetem,który uważa się za wielkiego rapmena, jeździ po mieścinach i zalicza puste panny, a później co gorsza wraca do mojej koleżanki i się tym chwali, a ona biedna nie ma gdzie się z maleńką podziać i musi to znosić.... Ty masz to szczęście,że możesz z rodzicami być w tym trudnym czasie, kochana 3maj się dzielnie, a faceta olewaj sukcesywnie, niech mu się wgryzie w sumienie jego chore postępowanie.
 
Gdy dzieci są małe, to są tak słodkie, że chce się je zjeść. A potem, gdy dorosną, żałuje się, że się tego nie zrobiło...:-)
 
Martuś - witamy :) No żesz co za dziad!Kochana, najważniejsze, że ma Ci kto pomóc, masz dla kogo żyć, a On się jeszcze pewnie opamięta i na kolanach bę∂zie błagać żebyś mu wybaczyła! Brak mi słów, rozumiem , że głupot narobił, ale nie powinien Was zostawiać! Skup się teraz tylko na malutkiej - bo Ona jest najważniejsza - ale domyślam się, że w nocy ciężko zasnąć, bo myślisz o tym wszystkim, bądź dzielna dla małej!
SSabrinkoo - GRATKI dla Twojej Sis :D Ale fajnie, że też listopad:):tak::-D
Ankusch - może pogoda taka i Martysia to tak odczuwa, bo mnie łeb pęka, brzuszek boli i wqrwę mam na wszystko, oo i jeszcze fochem rzucę jak mój wróci ze spaceru z Polą!
winki - szkoda, że Twoje rodzinne strony tak daleko. Ładnie masz pakowania! Nigdzie z Polą jeszcze nie byłam - tzn tak żeby spać poza domem, ale wystarczy , że do znajomych na grilla jedziemy, a tobołów w 3 doopy i wyglądamy jak wielbłądzice, może Pola to nie , bo jedzie jak hrabina w wóziorze, ale ja to na bank;) Podziwiam Cię kochana i zazdroszczę!!
Kasiek - wooow , ale siłaczka nasza mała- Suuper :)
Obiad się koczy gotować, nie miałąm na nic pomysłu, zrobiłąm na szybkensa kalafiorową na nogach kurczakowych i na drugie te właśnie nogi opieczone i ziemniaczki i szparaga , D. z Polą na spacerze, piździ u nas jak w kileckiem - czemu się tak mówi? ;)
 
Ssabrina zrobiłam tak jak napisałaś, zobaczę co z tego wyjdzie, dzięki, Gratulacje dla siostry :tak:
Ankusch może u Was kryzys 8miesiąca, pozdrawiam
Winki to już wielkie pakowanie przed Wami życzę sprawnego pakowania oj dużo tego ci wyjdzie 1,5miesiąca to cza nabrać fatałaszków
martus strasznie mi przykro że tak się życie u Was potoczyło, najważniejsze że nie zostałaś z tym sama, bądź silan i dzielna masz dla kogo żyć jeszcze zaświeci dla ciebie słoneczko,
Gola obiadek smaczny zrobiłaś, mnie też coś dziś łeb boli od rana :tak:u nas też wieje jak w kieleckim w sumie nie wiem czemu się tak mówi czyba tak się przyjęło i tyle:szok::rofl2:


ja dziś nasmażyłam 25szt. naleśników na krokiety jutro zrobię farsz mięsny do tego zrobię surówkę z młodej kapustki i barszczyk czerwony kto chętny zapraszam na krokieta:tak::-)


dziwne te moje konto na BB dziś się zalogowałam a już mam ponad 1tyś psotów
 
mirelka no fakt dziwne z tymi postami

nakręciłaś mnie tym spotkaniem z dziewczynami i dzieciaczkami , to jak z tym będzie , może w przyszłym roku hmmm???
 
Witajcie listopadóweczki,
trochę mnie nie było,ale mamy trochę problemów i jakoś tak nie miałam nastroju na pisanie.
w pracy byłam w sobotę ale to nie praca dla mnie, tzn da się zarobić ale ja nie lubię jak mi co chwilę jakieś "pijane mordy" coś peplają nad uchem i się przystawiają :/ więc szukam dalej jakiejś pracy dorywczej
Byłyśmy dzisiaj z Nadią na szczepieniu wzw, dzielna dziewczynka nie płakała wcale, pani doktor zachwycona Nadią jest :)
tak czytam że niektóre dzieciaczki tak mało jedzą, a moja jak je obiad to tak na oko(bo sama gotuję)to je 2,5 słoiczki i czasami jej się zdarza po pół godzinie cyca wołac jeszcze :p... żarłok mały :)

mirelka ja też własnie śledziłam ich temat o spotkaniu... i tak sobie pomyślałam że fajnie by było tak się spotkać z Wami :)

andrzelika
ja mam ostatnio to samo, też ostatnio strasznie zatęskniłam za brzuszkiem ciążowym, jak mój D to usłyszał to kazał mi się w głowę popukać, zresztą ostatnio powiedział że on już nie chce mieć dzieci, bo jak znowu ma czekać tyle z sexem to on już nie chce :-D

ankuscha mam nadzieję że Martynce miną humorki, ale pocieszę Cię że u nas chyba też się zaczyna jakiś kryzys bo Nadia robi się co raz bardziej nieznośna :/

majuska aż mnie zmroziła ta historia z nianią. i jak tu zaufać później takiej niani :confused:

gola współczuję @... mnie jeszcze nie nawiedziła ta wredota, ale boję się strasznie, bo u mnie też były straszne boleści i lądowania w szpitalu z bólu :/

martus witam Cię kochana, i bardzo współczuję przeżyć... :/... ale teraz już będzie wszystko dobrze :)

wszystkim nabywcom nowych ząbków serdecznie gratuluję :)

ide bo Nadjeżnik się obudził....
 
andrzelika1989 moja córcia ma na imię Ewa, a "babka" to dlatego na nią wołam, bo jest taka okrągła i słodka:-D Poza tym o jakimś konkretnym spotkaniu mówicie z mirelką01? Jak coś to chętnie się piszę na to:tak:.

Dzięki dziewczyny za wsparcie, ale nie ma co się smucić i użalać, bo lepiej chyba, że teraz wszystko na jaw wyszło niż miałabym zostać sama z większą gromadką dzieci i z długami męża... Gola84 masz rację - bo już przepraszał i chciał żebyśmy wróciły, ale to dlatego, bo upadł jeszcze niżej (dali mu wypowiedzenie z pracy i nie ma kasy), ale dostawał już mnóstwo szans i żadnej nie potrafił wykorzystać, więc dla mnie to koniec. Oczywiście teraz może wydawać się Wam, że bardzo chłodno podchodzę do tematu, ale już tyle łez wylałam, nerwów i godzin straciłam na przemyślenia, że wiem, że z tego już się nic więcej nie ukręci.

mirelka01 tak tymi naleśnikami ochoty mi narobiłaś, że chyba na śniadanie sobie jutro zrobię z dżemem.

Przeżywałyście już ząbkowanie dzieciaczków i dotyczące jemu objawy? Moja mała dostała w piątek kataru i zastanawiam się czy to tylko przeziębienie czy i ząbki mogą z tym iść, bo dosyć marudna przy tym jest.
 
sabrina gratki dla siostry :) listopadowe dzidziorki są najwspanialsze!:-D:tak:
andrzelika moj jakoś nie czai bazy z bajkami, a szkoda, bo by przynajmniej na 5 minut się czymś zajął:tak:
winki &&& nie cierpię sztormu:crazy:
martus mój Filip też z niektórych usg miał być grudniowy (dokładnie 4 XII), ale w listopadzie czuję się najlepiej :-) ja też sama wychowuję mojego brzdąca, związek mi sie posypał wkrótce po urodzeniu synka. Również przeprowadziłam się do rodziców (choć dlugo sie przed tym broniłam) i powiem Ci, że jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem :-)
 
reklama
martttika, martus - dzielne bardzo jesteście, Wasze dzieci mają super mamy :) PS martus - czy On teraz nie narobi jakichś większych długów, macie intercyzę??W razie czego poradz się jakiegoś radcy prawnego, bo cholera wie co tym chłopom może jeszcze strzelić do łba.
mirelko - ale Ty zawsze wypasione żarełko przygotowujesz, ciocia Gola i Pola wbijają się na krokieciki ;):-D:-)
 
Do góry