reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

hej dziewczyny wpadam na chwilę jak codzień (poczytać tylko), ale dziś pochwalę się wykluł nam sie dziś pierwszy ząbek.narazie mam ograniczony dostęp do kompa bo brat przylecial i okupuje a resztę dnia się gdzieś się szlajamy

niuniunia fajnie że już wróciłaś do pracy, oby Ci się tak dalej podobało
Mikado ja tezz widziałam zdjęcia na fb ładnie młodzi wyglądali
majuska ale jaja z ta nianią
mirelko ale jaja z loginem, więc witaj jako nowa mirelka
julianna gratuluje 2 zębolka
 
reklama
Gola no jaja teraz obczajam ja tu suwaczka, sygnaturkę zrobić:tak::-D my też chyba raczej dziś w domu wieje za oknem aż w domu słychać jak gwizda:tak:
onanana to fajnie że tak roboty ubywa, szkoda że taka brzydka pogoda bo tak by mama z Mają większość czasu na spacerku by spędziły
Aneczka gratulujemy ząbka, jak już brat odleci to zaglądaj do nas częściej, pozdrawiam

a wiecie co mamy z czerwca 2011 zobaczyły się w realu spotkały się 20kwietni b.r miejsce spotkania to
Agroturystyka Ania i Filip

w wrześniu znowu planują się spotkać :tak:
mają nawet osoby wątek założony dotyczący spotkania:tak:
 
Ostatnia edycja:
Mirelka ja bym się spotkała, ale dopiero w przyszłym roku tak żeby kaski nazbierać sobie wtedy myślę,że każda z nas dała by radę pięniążki odłożyć i się spotkać , ale super by było :-)


hey dziewczyny :-) stęskniłam się za wami, ale kurcze nie jestem w stanie nadrobić was itp, dlatego tylko podczytuje i oglądam galerie, teraz byłam znów na urlopie od piątku do jutra jakoś czas leci. To tak napiszę chociaż co u mnie Alan zdrowy rośnie zjada mi już wszystko po całe słoiczki obiadków i jeszcze mu mało, poza tym je z nami obiady normalnie dostaje ziemniaki, kotleta z środka rosół itp nic mu nie jest , a jaki szczęśliwy, ostatnio byliśmy na szczepieniu waży 7880kg okazało się,że wychodzą mu dwa ząbki na raz jedynki dolne, a ja nawet nie wiedziałam taki grzeczny jest i śpi mi po 12 godz nocą bez pobudek, a do tego w dzień drzemki, teraz już widzę, bo mu się przebiły i czuć kiełki :-) ciągle jestem ciekawa jak będzie z nimi wyglądał hehe, bo on takie dziwne miny nie raz robi, a jak był taki jest ciągły śmieszek, nawet sam z siebie do zabawek się śmieje robi kosi kosi, papa, mówi tata , mama, baba , najwięcej to tata jak tylko budzi się rano to od razu tata tata tata.... hehe, a no i sam usypia w łóżeczku bez problemu ufff z czego jestem zadowolona na maksa ;-)

No a ja ostatnio wyrywałam zęba nie dość,że bolał mnie z 1,5tyg, bo nie mogłam się zapisać do dentysty wcześniej, bo po pracy ciężko jest znaleźć miejsce, no to jak go już wyrwałam to dentysta męczył mnie 50 min rozerwał dziąsło jeszcze nie był pewny czy wszystko wyciągnął, bo miałam niby nietypową budowę korzeni powinnam mieć trzy a miałam jakby dwa , no i zaczęło się na drugi dzień ból dziąsła,głowy,ucha itp ledwo żyłam, w dzień dzień tabletki po 5 sztuk już mdlałam prawie, ale inaczej nie byłam w stanie funkcjonować wcale bez tabletek głowę bym sobie chyba urwała, no i tak 6 dni dziś już jest lepiej w nocy tylko boli mnie, no, ale znów coś katar mam no i tak to jest z zdrowiem

A w pracy super zadowolona jestem wiadomo z małym strasznie tęsknie, no,ale nie wyobrażam sobie teraz nie pracować ,robię a wydatków i tak więcej niż nasze dwie pensje,ale powoli wszystko się reguluje wszystko prawie popłacone tylko kredyt zostanie więc będzie luz, chcemy założyć centralne i zrobić zapomniałam jak się na to mówi nie klima tylko ooo wentylacje, bo wilgoć mamy no a od tego można chorować nie chcę żeby Alan miał astme , albo alergie, bo to są takie przyczyny...

ok sorki,że się tak rozpisałam :szok: i tak nie wszystko opowiedziałam, bo książkę bym musiała chyba napisać hehe :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aneczka gratulacje ząbka!!
mirelko wyczytałas u nich ze się spotkały?? Dużó ich było?? ja bym też bardzo chętnie się spotkała z Wami!! Były z rodzinami?? Czy jak??
 
andrzelika- super, że djaesz znaka co u Ciebie - współczuję problemów z zębeme. Brawo dla Alanka, za zębola i w ogóle mama pochwal małego i ucałuj ode mnie, że taki grzeczny, my uczymy papa - ale bez efektów na razie ;):-D tata, mama i baba u nas na tapecie nio i gaaa gaaa :-D hehe. Fajnie, że praca OK:)
onanana - w ogóle jakiś senny i doopiaty dziś dzień, Pola spała1,5 godziny, wstała, pobawiła się, poczytałyśmy , zjadła cycusia i poszła spać:-)
mirelko - zaraz obczaję na czerwcu co i jak :)
Laski, dostałam @ - pierwszą od porodu, boli mnie brzuszek :-( K.....a mać, miałąm nadzieję, że to jeszcze nie teraz :-( Na razie nie krwawię mam taki różowy śluz
Aaa bo bym zapomniała Aneczka - buziaki i gratki dla Zosi za ząbka!!!! :)
 
onanana z fotek wyliczyłam że było ok.9-10 osób były mamy z dziećmi a jak z tatami to nie wiem widziałam na fotce tylko jednego chłopa, pisały że fajnie było , zrobiły sobie tam grilla każda z mam coś do jedzenia przywiozła, wyjechały 20.04 a wróciły 22.04 to wypadło w weekend nie które z mam miały do przejechania 200km-400km w wrześniu planują spotkać się w Beskidach:tak:
Gola a ty co wyczytałaś:-D
Andrzelika gratulacje na te ząbki
 
Ostatnia edycja:
oglądałam super a dzieciaczki jakie szczęśliwe, bo tyle dzieci :) a to one bez mężów tam były chyba tak??

gola brawo do Poli :-) i też buziaki od cioci z bb ostatnio mam takie coś,że jakbym była w ciąży to nawet była bym zadowolona jakoś tęsknie z tym uczuciem mój mąż to chyba myśli,że ze świrowałam i inni hehe :-D, ale jakby było to nawet bym bardzo się cieszyła przy wpadce.

MOŻE SPOTKAJMY SIĘ TEŻ GDZIEŚ W PRZYSZŁYM ROKU :) ale fajowo by było dzieciaczki już by dreptały :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
andrzelika -to może będziesz 1szą listopadówką 2011 która zaciąży ?:) PS mnie też brakuje baaaaaaaardzo brzuszka;) Ale na razie musimy stanąć na nogi...
mirelka - jeszcze nic bo krzesełka obczajałam na All;)
 
gola no my też musimy stanąć na nogi, dlatego ja się nie staram, ale jak będzie to będzie, a tak mam wkładkę i to od niej teraz zależy, czy wpadnę, czy nie ;-) a jeśli mieć drugie dziecko chodzi o planowane no to też wiadomo lepiej żeby były na to środki no i chciałabym przed drugim maleństwem zrobić im osobny pokoik żeby z nami w sypialni nie spały rojby :-D
 
reklama
Hej maminki :-)
U nas nocka ok pobudka o 3 a potem juz o 6:30 :baffled: dospalismy tak do 7:30 i koniec Sami sie ladnie bawil sam w lozeczku a Ja jeszcze dosypialam a teraz mlody probuje zasnac i strasznie marudzi :nerd:
Wroce jak mlody zasnie :-D
 
Do góry