reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Hej laski

ja tylko na chwilkę bo nie mam już dziś sił.
Imprezka w sobotę się udała, w niedzielę poprawilismy;)

Dziś o godz. 18:00 minął rok od naszego ślubu;)

Dziś byłam pierwszy dzień w pracy, ogólnie bardzo fajnie i bardzo fajne koleżanki (przynajmniej te co były, zobaczymy resztę...) no i zapowiada się dobrze (oby...). ;)

Jutro znowu praca od 12 do 20. Wiki jak dziś mnie zobaczyła to tak mnie wysciskała, wytuliła, poprzytulała i dopiero zasnęła.. biedactwo moje malutkie a tak za nią tęskniłam, że ciężko mi się było skupić na pracy.

Dobranoc laski;)
 
reklama
Niuniunia- brawo ! Super, że jesteś zadowolona :) Nie dziwię się, że malutka tak mamusię wyściskała:tak::-D
Majuska - byłam pod prysznicem i kurcze cały czas myślę o tej sytuacji z tą wredną babą - normalnie powinna się nią zająć prokuratura!!!!!! Rozszarpałabym francę na drobne kawałki!!!!!!!! A ta koleżanka, zainstalowała kamerkę, bo synek zachowywał się zupełnie inaczej odkąd ta suka się nim zajmowała, tak? Czy po prstu chciała sprawdzić ta babę?
 
Niuniunia kochana super że się odezwałaś! Cieszę się że w pracy Ci się podoba!! Oby tak dalej. Niedługo rozłąka z małą będzie łatwiejsza, dajcie sobie trochę czasu:tak:
Gola no to pięknie Babcia obkupiła Polę. czekamy na fotkę Królewny w nowych fatałaszkach!!
Majuśka porażka.... nie wiem jak można być takim człowiekiem. Dzięki za ostrzeżenie!! U nas na szczęście nie widać zmian w zachowaniu Mai poza nowymi umiejętnościami (papa, słowo "bam" jak coś spada itp). Na widok niani Maja skacze z radości (tak jak Gola opisała szczęście Poli która zobaczyła Babcię). Śpi jak spała, jest grzeczna jak była więc myślę że krzywda jej się nie dzieje:tak: Co do warzyw to aj kupuję tak jak Gola na targu. Mai nic po nich nie ma:tak:

Ja kochane wróciłam z zumby, opluskałam się i zrobiłam Mai kisiel. Teraz szybko pisze do Was i idę spać bo pewnie 5-6 pobudka i potem cały dzionek w pracy. Zumbę w poniedziałki prowadzi młody przystojny chłopak i frekwencja jest niesamowita... Och gdybym była kilka lat młodsza... i tym pozytywnym akcentem kończę na dziś i idę w kimono:-D
 
Dzień dobry kochane :)
Nocka u nas ok - 2x karmienie, pobudka po 6 ,ale jesteśmy wyspane, Polcia teraz odpiernicza 1szą drzemkę, ja jem śniadanko :)
onanana - chyba tylko bluza na Polę dobra w miarę będzie, reszta jest duża :) Gdyby z Waszą nianią coś było nie tak, na bank pierwsze byś po malutkiej to widziała, a skoro Majusia aż się rwie do niani i tak się cieszy na Jej widok, więc na pewno wszystko jest w najlepszym porządku :)

Laski, katastrofa chyba @ dostanę! :-( Brzuch mnie boli jak na @, a tak jeszcze nie chciałam i boję się, że będzie boleć jak przed ciążą :/
U nas zimno dziś i deszczowo, choć może gdzieś z młodą wyskoczymy...
 
Gola dziewczyna nie do końca kojarzyła zachowanie dziecka z opieką niani, bo same wiecie jak to jest, nasze tez czasem maja lepszy czas, a kiedy indziej jest gorzej, zwalamy wtedy wine to na kryzys rozwojowy, to na ząbki...zamontowała kamerkę bo znajomy ją namówił i nawet jej pożyczył tą swoją ( na zasadzie strzeżonego Pan Bóg strzeże ;-) ) . Ten jej znajomy też swego czasu miał nianię dla dziecka i też się okazało, że cuda pod nieobecność rodziców się tam działy..tak więc wychodzi na to, że to wcale nie są takie odosobnione przypadki:no::no:
Onanana wgląda że u Was jest wszystko dobrze, więc się nie stresuj;-)
 
Witam mamusie

ależ się wnerwiłam wylogowało mnie z BB pierwszy raz mi się tak stało na nowo musiałam się logować, zakładać e-mail, wszystkie hasła, loginy mi się gdzieś zgubiły:wściekła/y::szok: jestem nowa a zarazem starą formuowiczką muszę jeszcze tylko suwaczka założyć :tak:

Gola, smacznego ja też nie dawno skończyłam jeść śniadanko , Liwia też ucina sobie pierwszą drzemkę, to babcia obkupiła wnuczkę,:tak:
Niunia fajnie że w pracy ok.
onanana miłej pracy

u nas dziś brzydka pogoda wiatr wiej, deszcz pada :tak:
 
Ostatnia edycja:
onanana wiem, wiem że będzie dobrze i miło:-D:-)

przez to wszystko nie mam teraz dostępu do grupy zamkniętej:wściekła/y:Ssabrinko z tego co kojarzę to ty teraz wysyłasz zaproszenia proszę o takie zaproszenie:-):tak:dzięki;-)
 
reklama
Tak Gola u nas fatalnie:-( Moja mama narzeka że ma wolne i z Mają mają brzydką pogodę. ja już stosik faktur obrobiłam. Kurde wiecznie mi się robota kręci. Cały czas coś.. no ale uwielbam to:-D
 
Do góry