reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

Sabrina ja nic nie dostałam, nawet nie wiedziałam, że taka grupa istnieje :-) ale przyznam, że miło by było :tak:
Pracuje nad tym kochana zebyscie sie tam wszystkie znalazly ale jak juz pisalam ja tam wladzy nie mam.

_____
No i teraz zapytanie do was dziewczyny co mam zrobic bo pisalam do julieet juz dawno o nowych dziewczynach zeby im zaproszenia wyslala (kiedys jeszcze mi odpisywala a teraz dupa,normalnie cisza) i jak widze to ich nie wysyla a mi nawet nie odpisuje na priwy :baffled:
 
reklama
hej Maminki
aneczka,onanana wszystkiego najlepszego dla waszych Dziewczynek :*
angie powodzenia na kontraście, trzymam kciuki &&&&&&
Gola czekamy na wieści jak po chrzcinach:-)
ssabrinaa ja tez nie dostalam żadnego zaproszenia a szkoda bo tam na spokojnie można umieścić zdjęcia nasze
U nas dzis pogoda do bani ale mam nadzieje ze się co jeszcze poprawi bo chcemy na spacerek wyruszyć, perspektywa siedzenia cały dzień w domu mnie przeraża:crazy:
Ja rozmyślam nad zupa bo drugie mam na szczęście z wczoraj. Kurde jakiegoś lenia dzisiaj mam taka przymulona coś jestem. Zuzia ukalda się do drzemki ale coś nie może zasnąć i ciągle coś tam dyskutuje do swojego misia:-) Od 4 dni wprowadzam gluten i jak narazie jest ok.
 
Katerinka, jechaliśmy 2 raz do Paryża, poprzednio we 2, teraz w 5 osób (nasza 3 i dwójka znajomych). Wynajęliśmy apartament 2km od centrum żeby nam było wygodniej z małym (wygodniej i taniej niż w hotelu). Poprzednio jak byliśmy to ciągle łaziliśmy, 30km dziennie a teraz to raczej w konkretne miejsca jechaliśmy metrem. Ja lubię bardzo wszystko planować, nie lubię jechać tak daleko w ciemno, jestem typem dobrego organizatora to i całą wycieczkę zaplanowałam.

Onanana,
my też lubimy rowerować, ja kupuję wózek charriot (na e-bayu za 1600zł chyba, nówka, w sklepie za 5500zł :-D) wózek do roweru, na rolki i jako spacerówka, przecież nie musimy się ograniczać nigdzie z maluchami, nie? ;)

Ja od rana na nogach i sprzątam dom, jakoś mnie wzięło, syf razi po oczach mocniej niż zawsze :-p Filipek mi trochę przeszkodził, obudził się i cysia teraz to nie za bardzo mogę się ruszyć z miejsca :-D
Mój A. ma koniec urlopu to pojechał do pracy ale za tydzień wziął sobie na długi weekend i ma 9 dni wolnego wtedy, znowu czas razem, ach, jak nam to było potrzebne :-D
 
asia333 jak tylko znajde jakies rozwiazanie to na pewno dostaniesz zaproszenie ;-) a co do pogody to u mnie jest juz chyba od tygodnia tak kiepsko ze az ciezko wyjsc miedzy przerwami deszczowymi :no: co przestanie padac a my sie zbieramy na spacer to juz zaczyna padac na nowo a i grad sie u nas pokazal :crazy:
ponko super ze sie wam wyjazd udal i wiadomo takie dni razem zawsze pomagaja ;-):-)
 
Ssabrina a nie można gdzieś "do góry" napisac żbey zmienili uprawnienia?? Nie wierzę że nie ma takiej opcji??

Ponko trochę drogo jak dla nas za taki wózior niestety:-( Super że wyjazd taki udany!!
 
Witam mamusie

onanana Wszystkiego dobrego dla córeczki na te 6 miesięcy, leci czas prawda, też bym miała stracha jak by mi się tak auto gdzieś rozkraczyło w ciemnej ulicy
AniSm gratulacje na ten pierwszy ząbek
angie trzymamy kciuki za Kingusie
mim powodzenia na szczepieniu dla Grzesia
Aneczka Wszystkiego dobrego dla Zosi na 5 miesięcy
Agutek fajnie że siostra spodziewa się dzidziusia nowe życie w rodzinie zawsze cieszy, gratulacje dla siostry
Ponko super że wyjazd zaplanowany tak się udał

u nas też różne z tą pogodą na razie jest słonecznie ale jeszcze zimny wiatr wieje :wściekła/y:

Miłego dnia kochane dla Was i dzieciaczków :-)
 
onanana dzieki kochana ,juz napisalam do administratorki zapytanie czy jest taka mozliwosc bo wkoncu mam 10 dziewczyn ktorym by sie przydalo dac dostep do grupy a nie ma jak.
 
reklama
Do góry