reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

andrzelika podjelas bardzo odwazna decyzje kochana,i poczatki na pewno beda ciezkie i dla Ciebie i dla Alanka ale z czasem powinlo sie wszystko jakos ulozyc ;-)
Gola no wyjatkowo sie wyspalismy a i w dzien dosc ladnie spal mimo remontu u sasiada :tak:
Margana oj wspolczuje Ci,moj tez czasem daje popisy brakiem spania w dzien a potem maruda jest z niego taka ze sie wytrzymac czasem nieda :tak: oby Natalka po cieplej kapieli zasnela bez problemow ;-)

A moj sie niedawno obudzil,pojadl i teraz marudzi ale wyglada na dalej zmeczonego :eek:
 
reklama
andrzelika trzymam kciuki zeby sie wszystko poukladalo, wiem ze bedzie Ci trudno zostawic Alana ale sama zobaczysz czy dasz rade.

Gola ja tez zrezygnowalam z takiego lusterka bo wyszlam z zalozenia ze 1. bede sie co chwile w nie gapic a 2. i tak nic nie moge zrobic jak prowadze, nawet reka nie siegne, a jak bedzie mi wrzeszczec to i tak bede musiala sie zatrzymac i dac smoka, bo innej opcji nie bedzie.

helenka wspolczuje placzu Olka.

Ja musze przyznac ze moja mala jest strasznie dzielna, pielegniarka ostrzegala ze moze marudzic i moze sie przydac paracetamol a ona nic, jak gdyby nikt jej nic nie robil, jest taka sama jak zawsze, teraz ma drzemke. Niestety jak zmienialam jej pieluszke to troche krwawila z pupy ale ostrzegano nas ze tak moze byc i ze to normalne, chyba ze krew bedzie leciala mocno to trzeba do lekarza.
 
angie dzielna dziewczyna z Kinguni jest :tak: calusy dla niej,kochana taka malutka a juz tyle przeszla.

Dziewczyny moj wlasnie zasnal z zabawka w reku :eek: nie wiem czemu ale jak przychodzi pora kolo 17 to jemu sie wlacza sennosc i poradzi spac z przerwami na butle i potem marudzi bo znowu chce isc juz spac i obudzi sie pewnie kolo 20 troche pomarudzi,zje i spanie :sorry:jestem tylko ciekawa kiedy go okapie,ehh pewnie skonczy sie na szybkim myciu na reczniku a jutro kapiel bedzie :tak:
 
Ostatnia edycja:
angie taka mała wojowniczka z Waszej Kinguni! Super dzielna kobitka z Niej jest:tak:
Ssabrinaa jak zmęczony, to pewnie zaraz "padnie" ;-)Pola wykąpana, leżakuje w łóżeczku coś tam gadala po swojemu, ale teraz już cicho może zasnęła?:-)
Dziś byłyśmy ponad 2 godziny na spacerku, ale powiem Wam dziewczyny, że ja zmarzłam okrutnie (mimo, że miałam czapkę i kaptur) i nieźle mi ręce obszczypało bo nie miałam rękawiczek... Jutro ma być ponoć już brzydko, a w sb i nd desszcze, ale ciepło ok 10 stopni...
 
Angie jejku jak piszesz o tej krwi z pupki to już mi słabo na samą myśl. dzielne jesteście!! Bardzo!!!
Gola a mi dziś było cieplutko na dworze. Tylko ja chodzę w rajtach zawsze i na to miałam średnio grube getry. No i dziś bez czapy ale miałam komin po same czoło prawie;-)
Ssabrina mam nadzieję że przynajmniej w nocy Sami ładnie pośpi!!


Moja glizda dziś mało pospała jak na nią. W sumie jak się obudziła przed 16 tak zasnęła dopiero teraz. dziewczyny dziś pierwszy raz od nie wiem kiedy Mai nie starczył jeden cyc na jeden posiłek. Zawsze zjadła z jednego i było ok a dziś marudziła:-( Dałam jej dwa ale teraz na kolację znów jej jeden starczył... Czy tak mogło być dlatego ze nie za dużo dziś zjadłam?? Dziś odwiedziła nas koleżanka (moja) z przyszłym kolegą Mai (Nikosiem, który siedzi w brzuszku i będzie tam jeszcze jakieś 4 m-ce;-)).
Jutro standardowo spacer a potem Maja ma zostać z babcią na jakąś godzinę - dwie. jak pogoda pozwoli to pójdą na spacer a jak nie to zostaną w domu bo ja muszę do pracy wyskoczyć zrobić swoje rzeczy.
 
onanana moze Majeczce sie tym razem zachciało zjeść wiecej niz zwykle? Nie martw sie Kochana. Natalka zjada generalnie 150-180ml, ale czasem starcza jej 120ml, a potrafi zjeść i 200ml. Więc może Maja po prostu miała większego głoda;-)

angie trzymajcie sie dzielne dziewczyny! To prawda, ze może troszkę krwawić po zabiegu, no ale Ty przeciez o tym wiesz;-)
 
Hej Kobitki, ale dluuuugi ten dzien. My dzisiaj po wizycie u pediatry i szczepieniu na rota. Ania w poczekalnie zrobila kupe, patrze a ona usmarowana po pachy... nio wiec wyciagam pieluchy i ciuchy na zmiane... a ich ta nie ma ;/ no i musialam jej te brudne zalozyc, fuj :( biedna Mycha ;/ Teraz spi, mam nadz ze nie bedzie zadnych przejsc brzuszkowych. Dziewczyny jak szczepilyscie, to dawałyscie jakies kropelki? bio gaia albo cos podobnego??

Angie jestescie strasznie dzielnie, szkoda ze Corcia sie meczyla bez powodu... ale na szczescie macie to juz za soba.Napewno wyniki beda dobre.

Oki, wiec zakasuje rekawy i zapisuje przepisy w naszej ksiazce kucharskiej.... o ktorej istnieniu do dzisiaj nie wiedzialam :D
 
oj laski alez ja daje ciala z forum:(((( rzuce tylko temat....bobomigi...slyszalyscie???? bedziecie probowac? ja zamierzam:)
 
Gola ,Angie - mi to lusterko nie przeszadza zupelnie ,bo to jakos jednoczesnie widzisz tylna szybe i bobika. Ja mam wciaz schize z Olika oddychaniem ( po porodzie) i jak on tam sobie cichutko spal to ja juz mialam czarne mysli ,ze bidulek sie ,kurtka ,czapka ,bluza udusl. A tak to go widze. Ale oczywiscie robcie jak uwazacie. Ja jak jezdze Meza autem z Olinkie to glupio sie czuje. Ale to kwestia przywyczajenia.

Angie- fajnie ze ,juz po dzisiejszym dniu ,i Kingusia tak dzielna byla. Bedzie dobrze. Musi byc.

Helenka -Oj ,okropnie jak bobika tak placze ze nic nie dziala. U nas na szczescie coraz rzadziej ,ale jak co to ciocia suszarka zawsze pomaga. Czy twoj Oli to tez Alexander?

Onanana -fajnie ,ze juz dbasz o towarzystwo Majuni. :-D


Andrzelika- gratuluje. wyobrazam sobie jak trudny mialas dzien. Ale zobaczysz ,wszystko sie ulozy. wiesz ,ze alenek bedzie z babcia( jedna badz druga) wiec najlepsze co moze byc. Ty zarobisz pieniadze ,poza tym wyrwiesz sie z tej monotoni domowej. Poznasz nowych znajomysz i nie bedziesz rozmawiac tylko o kupie i dlugosci drzemek. Na poczatku pewnie bedzie trudno ,ale daj sobie miesiac. Powodzenia

Sabrina - korzystaj kochana ile wlezie jak Sami spi..

Gola -bardzo madrze ,czapka kaptur i pchanie wozka bez rekawiczek:-D


Nimfii- naprawde nie ciagnie cie do ludzi. Przeciez wychodzi ,ze ty bedziesz 5 lat w domu. wiadomo super dla dzieci ,ale nie masz juz dosc??

U nas pan doktor popatrzyl na Olinka przez cale 5 min. Oczywiscie nic mu nie jest ( wiadomo) ,mam wyluzowac ,to normalne. Dostalismy puszke mleka dla dzieci z refluksem i mam ja mieszac z naszym mlekiem. zobaczymy czy podziala.
Olik ma juz 5,600 gr i mierzy 62,5 cm:-)

Czy myslicie ,ze wasze dzieci was rozpoznaja. Ja mysle ,ze synus nas rozpoznaje. Dzis przygladal sie tylko mojej kolezance ,a jak zobaczyl Petera chwile pozniej to radosc na calej buzi. Mnie tez po kazdej pobudce wita promiennym usmiechem.
 
reklama
Winki czyli wizyta tak jak się spodziewałaś:tak: Rośnie Wasz szkrab, rośnie:tak: Co do rozpoznawania to Maja na bank nas poznaje. Do mnie się cieszy chyba najczęściej. Do D. jak wróci z pracy np często od razu ale czasem się zastanowi chwile a jak usłyszy głos lub zobaczy jego minę (ona uwielbia jak jej się miny stroi) to zaraz ma zaciesz na buźce.

kasiente no strasznie nas zaniedbujesz:-( Co do bobomigów to nic nie słyszałam na ten temat ale już czytam na necie:tak:
 
Do góry