reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

margo_84 właśnie Johnson ma w większości złe opinie, na szczęście po oliwce nic mu nie jest. W ogóle nie polecam testować żadnych kosmetyków, które choć po części mają złe opinie bo wiadomo,ze może nas dopaść alergia. Położna mi poleciła Bephanten i Oilatum tego się będę trzymać. Pisałam już kiedyś o kremie Bambino taki fajny i zachwalany a nie możemy używać. na jednych kosmetyk podziała dobrze na innych nie.
Fajne masz to nosidło! Planuję zakup, żeby czasem gdzieś wyskoczyć bez wóziora;)

Anek82 dzięki:) Na cycu chowany to i tłuściutki:)
 
reklama
mikado ja dla małej używam kosmetyków z hippa: żel do mycia, szampon i mleczko do ciała i jestem bardzo zadowolona, bo z ciałkiem się nic nie dzieje :tak:a nosidło to raczej mąż będzie nosił, bo ja za słaba jestem :-D
 
Dziewczyny nie dam rady Was nadrobić:-(Tylko tyle zdążyłam doczytać, więc odpowiem:

marttika ja podaję mleko HA ze wzgledu na to, ze ja jestem alergikiem i Natalka jest przez to obciążona ryzykiem wystąpienia alergii. A mleko z takim oznaczeniem jest właśnie dla takich dzieci z ryzykiem wystąpienia alergii. A jesli chodzi o koszty, to niestety jest droższe niż zwykłe. Ja podaję Bebiko i ono jest najtańsze - kosztuje 20-24zł.

winki ja Cię na prawdę podziwiam z tym podróżowaniem! Ja jak sama z mężem gdzieś lecę to cała jestm w nerwach, bardzo mnie stresują te całe sprawy lotniskowe. Jak bym miała sama z dzieckiem lecieć to bym chyba zawału dostała jeszcze w domu:szok:

Niuniunia nic sie nie martw! Moja Natalka też miała asymetrię, po 8 zajeciach na rehabilitacji nie ma juz prawie śladu po niej:tak: A właściwie to powinnaś sie cieszyć, ze ktoś ją wykrył (chociaż dosć późno), bo wiele dzieci ma taka asymetrię i często nie jest ona wykrywana, albo jest olewana.


A ja jestem taka chora, ze zdycham:-(Moje zatoki zaatakowały. Oby Natalcia sie nie zaraziła!
 
Margana - powrotu do zdrowia życzę. A łykałaś może ibuprom zatoki? Mojej siostrze pomaga, bo ona często ma je tak pozatykane, że łepetyna jej aż pęka.
 
Hej Dziewczyny, tak produkuje to nasze forum, ze ciężko jest nadrobić zaległości po jednym dniu,a nawet kilku godzinkach :)

AnnaJ strój 1cz. to fajny pomysl, ja w zasadzie tez chciałam kupic, ale nigdzie nie znalazlam jakiegos takiego zwyklego ... w normalnej cenie, no bo niestety nie stac mnie,żeby wydac 250 zl na stroj ;/ a dodam, ze na basenie w 2cz. to nie jest frajda... ostatnio zamiast myslec o tym ile radochy ma Ania myslalam o tym ze mi cyc wyskakuje, brrr.

tez tak macie, ze Wasze piersi bardzo różnią sie wielkością?? u mnie różnica jest strasznie duza i w 'miękkim' staniku widac to przez bluzki :)

Asia moja Ania od jakiegos czasu w ogole nie chce nic z butli pić, nie ważne czy to jest moje mleko czy MM ;/ Butelkom mówi 'nie' :) ale nie zmienialam jeszcze smoczka, niestety jej niechec powoduje, ze nigdzie nie moge wyjsc na dluzej, bo jak zgłodnieje, to jest straszliwy lament ;/

Pepsi jak to zapisane od kwietnia? to jakies karnety czy cos? nie mozecie teraz zaczac? Ja sobie ostatnio pomyslalam, ze pojde kilka razy na plywanie maluchow, a potem sprobujemy z Moim A zabierac Anie z nami, bo jednak to bedzie sporo taniej ;/

Helenka swietnie, ze Ci sie udalo!!! chociaz, z drugiej strony, kurcze - jak prosić sie o cos, co nam sie nalezy?? ;/ szkoda tylko, ze musialas tyle sie naczekać ;/ nikt Cie nie przepuścil? Ja ostatnio zauważyłam, ze ludzie nawet ok reagują na małe dziecko i przepuszczają nas w kolejkach itd.

Dziewczyny, czy ktoras rodziła w Ujastku? Dostałyście takie duze zestawy startowe próbek?? Bo ja kurcze jakos nie ;(

Mikago wysocy mezczyzni są ekstra :) Filipekna pewno bedzie dobrze zbudowanym Przystojniakiem :D

Marttika - mysl o tym dzielnie a bedziesz kraina mlekiem płynącą.. eh :) jestes super :)

Gola - u nas jest tak samo, Anuska urodzila sie Czarnulka, miala krucze wloski - teraz jej zjasnialy te co miała, a od glowy to wlasnie blond jej wyrasta, no tak ciemny blond. Ale moj A mial 'białe' jak był dzieckiem :) Kurcze, trafilas na mega fajne przeceny, gdyby nie to, ze nienawidze zakupow, to tez bym moze sie wybrala do jakis sklepow, poki co wszystko 'dziedziczymy' po dzieciakach naszego rodzenstwa, kt tez urodzily sie w 2011, ale w lutym i kwietniu :) Do tego prezenty i w ten sposob do sklepow nie zagladamy ;D

Kurcze, ja dostalam chustę w prezencie, o urodzeniu Ani. Ale nadal nei umiem jej wiązac, korzystam z nosidelka takiego

nosidło BabyBjorn ORIGINAL Baby Bjorn + gwarancja! (2165505118) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

<nie wem czy dobrze link wstawiam>

Mysle, ze to podobne lub takie same jak Winki kupila. Ja powiem szczerze ze jestem zadowolona, ale uzywam tylko poza domem - jak chodzimy na spacerki do Lasku Wolskiego - jest swietne. Ania jest zadowolona, jest jej wygodnie. Na jakies szybkie zakupy tez Jej zakladam. Jak byla mniejsza, to uwielbiala, gdy ja wkladalam i odkurzalam :)

margo - Ale ładna kobitka jestes ;) chyba nosidelka mamy takie same?? Tez ogladalam kac vegas, a teraz obcy vs predator :D bylam na tym w kinie i lubie obrzydliwości :) Moj chlop tez wybyl, impreza firmowa, eh.

Buziaki Kochane, milego weekendu Wam zycze !!!
 
Ostatnia edycja:
Potwierdzam ibuprom zatoki pomaga, dobre też jest teraflu zatoki to się rozpuszcza w gorącej wodzie i też skuteczne :tak: ja od 3 lat odkąd noszę czapkę nie choruje na zatoki, ale czapę nakładam już jesienią taką leciutką, zimą wełnianą i uszatkę i potem znowu leciutką noszę aż do wiosny, jak mały dzidziuś :-D ale pomaga więc polecam.
 
margo, moniaal my też z D oglądalismy kac Vegas i malowałam w tym czasie pazury na szaro/srebrno;-)
Mikado super że Filipek tak ładnie rośnie.
Margana kurde głupie zatoki!! Oby Ci szybko przeszło!!
Gola super udane zakupy!!!
Anek to Wam się spacer przedłużył.. i fajnie:-)
martttika kochana pewnie że masz mnóstwo mleczka!! Jeszcze co najmniej jedno byś wykarmiła:tak:


Dziewczyny sorrki ze wszystkim nie odpiszę. Zasuwacie jak nie wiem..
U nas dziś intensywny dzień. Ok 12 poszłyśmy an zakupy i na spacer. Potem robiłam obiad a Maja grzecznie leżała na macie. ugotowałam pomidorową i zapiekankę z rybą. Będzie tez na jutro:tak: Maja poszła jeszcze z tatusiem na spacerek ok 18 (ciepło było to ich posłałam;-)). Ja posprzątałam chałupę. W między czasie wrócili. D. okąpał małą, cyc, dałam ją do łóżeczka i sobie usnęła. Jutro więc mamy dzień dla siebie:-)
 
Ostatnia edycja:
A u mnie Mała Mysia sie wyspala ;) Wlasnie gada z gwiazdka na macie... eh, nw koncu weekend sie zaczyna, niech dziewczyna poimprezuje jak ma taka ochote :D
 
monial no to ładnie masz :-D u mnie na szczęście mała śpi a z racji weekendu to ja sama bym gdzieś poszła :tak:ja się przymierzam do generalnych wiosennych już porządków, ale jakoś z małą ciężko się zmobilizować :baffled: może jutro od rana zacznę?
 
reklama
heh my znów zasypiamy, mam nadz ze tym razem na dobre :) az zglodnialam od tych zabaw :) wsuwam kilka plastrow ananasa i chyba zmykam spac, bo co prawda Anusia poszla spac, ale pewne wstanie standardowo o 7 ;) Milej nocy i slodkich snow. Aha Margo, nie ma co szalec za bardzo z porzadkami, lepiej kroczek po kroczku i przy okazji, co za duzo to niezdrowo :)
 
Do góry