reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

kochane, czy wasze maluchy maja gladkie podniebienie, zy w okolicy dziąsel jest na podniebieniu falbanka? bo moj ma i nie mam pojecia coo to:baffled:
 
reklama
My też dziś zaliczyliśmy spacer,ale było cudnie, bo dziś świeciło słoneczko (tym razem napewno:)) W parku nawet krokusy już kwitną. Wogóle jakoś dzień nam niepostrzeżenie uciekł, a jutro czeka nas imprezka - urodziny mojej chrześnicy, to z rodzinką się spotkamy.

co do nosidełek to zdecydowaliśmy się na takie: Infantino
 
Helołłł Kobitki:)
My w końcu na spacerku nie byłyśmy , ale za to pojechałyśmy po babcię do pracy i potem do Fashion House, po czapeczki dla Poli (nio i przetestować nowy fotelik i bazę - Super, jeden klik i gotowe)! W Coccodrillo kupilam dwie śliczne czapunie, bodziaka na 86, heh bo na 74 mam juz pelno ciuszkow i sliczna kurteczke wszystko przecenione, ale najbardziej kurteczka ze 119 zl na 36:) Potem nakarmiłam Polę w WC - i laski normlanie jadła, doiła "cysia" 12 minut, nie przeszkadzała jej mega głosna muza i ludzie co rusz pojawiający się. Szok - bo w domu nawet nie je tak spokojnie, potem obiadek z babcią i podroz do domku:) Wykąpciana, nacysiowana i spi - sama zasnęła - od poniedzialku coś jej się poprzestawialo jest duzo spokojniejsza i zasypia PRZEWAZNIE sama:-D:-D
niuniunia - nie znam się w czym można przechowyać, ale są podobno specjalne woreczki na to i wtedy się mrozi
marttika - brawo kochana i dobrze mowisz masz rzekę mleka!
ankush - ja kupowalam fotelik ale taki mały 0-13 kg z bazą, bo moj pierwszy nie odpowiadal m ido konca, tzn balam sie ze nie ejst za bardzo stabilny i dlatego juz teraz wzielam maxi cosi z baza, a drugi tez wezme albo axi cosi albo ten co Anna plus baza - i pomyslec ze my jako dzieci lezelismy oblozeni poduchami sami z tylu na kanapie, hehe
PS Pola jak się urodziła miala kruczoczarne wlochale a teraz jej z dnia na dzien strasnzie jasnieja, normalnie jakies blond zaczyna sie robic, Waszym dzieciom tez sie zmienia kolor wloskow?
 
Mysmy tez zaliczyli dzisiaj spacerek a zaraz kapac idziemy sie,Sami jest strasznie marudny i rece probuje zjesc no normalnie cale piastki w buzi :nerd: a jak mu pojezdze paluchem po dziaselkach to tak jakby mu lepiej bylo:baffled:
martttika powodzenia kochanie,Ja to caly czas trzymam kciuki za Ciebie ;-)

Dobra kochane zmykam bo maly jest strasznie marudny i jakby mogl to by moje palce zjadl :shocked2:
 
gola, winki ja mam też nosidełko baby bjorn i założyłam je tylko raz bo mi kręgosłup pęka jak je mam na sobie :szok: może dlatego , że Lena waży już pewnie z 8 KG
DSC03687.jpg
helenka fajnie, że udało się u alergologa załatwić zaświadczenie, my też tylko na MM 30 zł/puszka a mały głodek puszkę zjada w 3 dni :-D ja daję Enfamil 0 Lac, bo u nas prawdopodobnie nietolerancja laktozy, oby dla twego bobika się poprawiło do kwietnia
mikado ja w ciąży kupiłam oliwkę z Johnsona aby brzusio smarować i dostałam okropnej wysypki :szok:
gola u nas włoski nadal czarniutkie :-)
mycha właśnie najgorzej jest z zapałem, ja 3 tygodnie temu kostium kupiłam i na basen dojechać nie mogę, zawsze coś :-D
ankusch ja o foteliku pomyślę jak Lena zacznie już sama siedzieć
marttika fajnie, że już ci lepiej
gola u nas włoski nadal czarniutkie :tak:

U nas dziś dzień jak co dzień: krótkie drzemki, dużo gadania i zabawy, spacer w okropnym wietrze, myślałam, że głowę mi urwie :baffled: na spacerze zahaczyłyśmy o hurtownie z bielizną i wydałam 180 zł :szok: ale była promocja majteczek z Kay po 7 zł/szt więc wymieniłam całą szufladę majtkową :-D i kupiłam sobie leginsy wyszczuplające z takim fajnym pasem ściskającym! Nie mogę się już doczekać wiosny, aby zrzucić te kurtki, płaszcze i buty zimowe i przyodziać się na letniaka :tak: już niedługo!
 
margo 84 Oluś już dostawał ENFAMIL O LAC ale niestety tam jest białkoa on ma skaze :( wiec tylko nutramigen albo bebilon pepti.
Kupiłam ten krem z nivea sos jak Olek mial dwa tyg i dostał po nim uczulenie jak i po płynie do kapieli nivea
 
Gola no to super ze sie zakupy wam udaly,moze nie spacerek ale przejazdzke mieliscie to tez jest ok,wyrwalyscie sie z domku :-) a przecena kurteczki super,ale Ci sie fajna okazja trafila :tak:

Sami juz okapkany,pojedzony i zasnal,ufff chwila dla siebie teraz,zaraz pod prysznic ide zeby sie troszke odprezyc pod ciepla woda :tak: mam tylko nadzieje ze sie mi nie obudzi tak jak wczoraj kolo 21:nerd:
 
asia333 - ja dokarmiam Zosię MM tylko na noc (po obu cycach) i dalej używamy smoczka startowego, ale jak wprowadzę kaszkę do mleczka, to zmienię na smok 3-6mca (już kupiłam 2).

AnnaJ007 - posmaruj małemu pod noskiem jeszcze maścią majerankową, bo dobrze działa, jak niemowlaczek ma zatkany nosek.

kasiek2511
- ja misia tylko dostałam... jak Zosia miała 2 miesiące.

helenka
- gratuluję wygranej bitwy o recepty. Poszaleli z tymi cenami. Dobrze, że Oluś ma już swoje MM:)

Mikado - pięknie Filipek rośnie.

marttika
- a próbowałaś kąpać Filipka w tym? http://balneumbabybasic.pl/ Ja teraz Zośkę w tym kąpie i widzę, że ma lepszą skórkę niż po Oilatum (a też mamy podejrzenie nietolerancji laktozy) i Zosi stasznie skóra sucha schodziła.

Gola
- to z Poli zakupowa dziewczyna pewnie wyrośnie, skoro tak spasowała jej atmosfera FH..swoją drogą, wieki nie byłam w FH i trzeba się będzie kopsnąć, w końcu to niedaleko;)

margo
- ale ładnie wyszłaś na tej focie



Zosia po dzisiejszym szczepieniu zasnęła w wózeczku i stwierdziłam, że nie będę wracać do domu, żeby jej nie wybudzić i ruszyłam w miasto, żeby kupić jej enfamil 0-lac i duuuupa: w 3 aptekach nie mieli:no: Przedrałowałyśmy 2km do czwartej apteki i na szczęście tam mieli to mleczko. Więc polazłam dalej w stronę Lidla po pieluszki... qrcze spacer się nam 2godzinny zrobił. Zośka maruda po szczepieniu i dałam jej 2,5ml paracetamolu a i tak przy cycu żaliła się z 15minut. Dziś jej nie kąpałam tylko umyłam wacikiem z wodą punkty strategiczne i Zosia śpi od 20:30. Ciekawe o której jutro rano wstanie, oby to było rano a nie 4-5...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jaka cisza dzisiaj na forum :szok: ja dziś sama w domu mąż do kolegi pojechał. Pomalowałam sobie paznokcie na ciemny granat :tak:i oglądam Kac Vegas niezłe jaja można się pośmiać :-D! Niestety dopóki mąż nie wróci to z kąpieli nici, bo mała niespokojnie śpi, mimo iż przed snem dałam jej czopka z paracetamolu :-(mam nadzieję, że się nie obudzi.
 
Do góry