reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Angun super że znalazłaś knajpę i cena rzeczywiście niewygórowana!!
Madzia biedna Majeczka tym katarkiem:-(
Cocca współczuję ząbkowania ale na pocieszenie powiem Ci ze wszystkie bedziemy przez to wkrótce przechodzić;-) Kochana domyślam sie ze zrobiło Ci się bardzo przykro ale nie martw się tym zbytnio. Moja młod tez nieraz uspokajała się przy tacie. Na pewno Franuś Cię mocno kocha!!!!
Niuniunia te chłopy są do dupy i tyle. I najgorsze że chyba nigdy sie nie zmienią... Dobrze że się zreflektowal i w końcu cos pomył!! Ja tez nie tancze przy moim meżu bo się wstydzę:zawstydzona/y:
Gola gdzies przeoczylam Twojego posta o bólu pleców. ja miałam tez tak (jak Maja jeszcze wstawała w nocy) że nie miałam jej jak karmić i plecy mnie jak nie wiem bolały. W końcu kazalam staremu przytachać stary fotel z piwnicy. Moze weź sobie na noc do sypialni jakies krzeslo z oparciem?? np od komputera?? dzieciaczki coraz większe to i karmienie mnij wygodne.. A co do masażu to mój mnie tez nie pomasuje:-(
martttika bardzo się cieszę że jest nadzieja i ze trafilas na super kobietkę!! To jest bardzo ważne. No i wsparcie psychiczne też!!! Dała Ci nadzieję na karmienie tą piersią?? Zbiera Ci się tam jeszcze dużo mleczka?? Bardzo Ci współczuję tej sytuacji, która Cię dołuje. Ale super z Ciebie kobitka, na pewno jeszcze ułozysz sobie życi z kims kto na Ciebie zasługuje!!
Ssabrina my też we dwójkę ale ja używam:tak: Puszczam raz na dwa dni, czasem rzadziej. Zmywarka pobiera mało wody z tego co czytałam:tak:
syl szkoda ze nasze maluszki nie potrafią nam powiedzieć o co chodzi:no: Byłoby o wiele łatwiej:tak: Mam nadzieję że będzie u Was lepiej:tak:
Ponko super że obiady to już u Ciebie na porządku dziennym. Ja też średnio umiem sosy robić:zawstydzona/y: Ale mało robię pieczeni z sosem. Ostatnio D zrobił, tylko robi wg przepisu mojego taty- mocno przypala cebulę żeby sos miał fajny gorzkawy posmak był ciemny i chyba po tym sosie Maja ma krostki na brzuszku...



Co do spacerowania do rzeczywiście pogoda dziś extra. Jutro chyba tez ma tak być?? Na jutro mamy zaplanowane odwiedziny u mojej kuzynki i wujka i cioci (moja matka chrzestna). Kuzynka w połowie kwietnia ma rodzić. Miałam jechać autem ale jak będzie taka pogoda to idę z wóziorem, zaliczymy przy okazji dłuższy spacerek (ok 5 km). Maja od poczatku jes dużo na dworze. Nawet nieraz moja mama się dziwi ze na dworze pizga a my spacerujemy. jeszcze żadna z nas nie ucierpiała na tym:-D

moniaal ja patrzę jednym okiem na mecz. Mój D tez ogląda. Super że się tak skumałyście z Katerinką!! No i super prawa ze możecie razem isc na gimnastykę, basen itp. Zazdroszczę!!
 
reklama
onanana 5 km?? ale chyba nie w jedna strone?? :) 5 km brzmi niezle, ale jak zsumować 'do i od' to wyglada juz groźnie :D Moja mama robi taki z przypalana cebula (sos oczywiscie) i jest przepyszny... nigdy mi jeszcze taki nie wyszedl ;/ ale nie trace nadziei na sukces :D mama mowi, ze takie umiejetnosci przychodza z czasem :D

Co za doopek z tego Jelenia... takiego nie strzelić ... ehh :)

No ekstra ze nam sie udalo dogadac z Katerinka, takiego towarzystwa było mi trzeba :D Mysle, ze Ania i Patrycja tez zadowolone :)
 
Ostatnia edycja:
moniaal tak, w jedna stronę:tak: ja dziennie z Mają dość sporo spaceruję więc taka trasa nie powinna być straszna dla nas. Gorzej że tam jest niezła górka (przed przeprowadzką jeździłam tam dziennie do pracy i często w zimę nie dawało rady) i nie wiem jak mi się ten wózek tam będzie pchało... Jak się za bardzo zmęczę w jedna stronę to wrócę autobusem:tak: Co do sosów to mój tata wymiata. Lepszego chyba jeszcze nie jadłam niż u niego:tak:
 
moniaal tak, w jedna stronę:tak: ja dziennie z Mają dość sporo spaceruję więc taka trasa nie powinna być straszna dla nas. Gorzej że tam jest niezła górka (przed przeprowadzką jeździłam tam dziennie do pracy i często w zimę nie dawało rady) i nie wiem jak mi się ten wózek tam będzie pchało... Jak się za bardzo zmęczę w jedna stronę to wrócę autobusem:tak: Co do sosów to mój tata wymiata. Lepszego chyba jeszcze nie jadłam niż u niego:tak:

chapeau bas zatem !!! (czy to poprawnie napisane???:)niezle :) chociaz, moze gdybym policzyła wszystkie nasze kółeczka wokól osiedla... mam tylko nadzieje, ze wszędzie masz kostke, albo droge, bo jak zauwazylam dzisiaj - błoto straszliwie atakuje ;)


Dziewczyny, z jakich firm probki zamawiałyscie? Gdzie?? :)
 
Ostatnia edycja:
nimfii mój facet to tez straszny maminsynek... heh ale jego mama nie gada na mnie bzdur chyba :crazy:

Madzia737 my sie chyba nie znamy . Witaj :) dobrze ze na studia poszłas. i fajnie ze malenka jest tak grzeczna .. kamilka tez jest taka w nocy bez pobudki pospi nawet do 5 :) szkoda ze malutka tak łapie ten katarek zreszta moja kamilka tez chorowitek ale teraz juz sie uspokoilo narazie ..

ankusch noo rodziła 23 godziny wiem co przezywała ale ze wytrzymała bez znieczulenia :szok::szok: szok ja to z znieczuleniem....... ja rodziłam 22 gabrysie i urodziła sie z waga 4030g moja duza babeczka nawet teraz jest troszke wieksza ma ponad 2 latka ale noci roz. 104.

Angun to fajnie ze znalazłas fajnaknajpke .. :) bez kitu dosc tanio :)
mikado
Ojejku to az tak ze nawet za ogród nie chce wyjsc .. ale powiem szczerze ze wole te grubsze kotki niz te chudsze :tak::tak:
 
Hejka dziewczyny, kilka dni mnie nie było,a u was jak zawsze produkcja w toku :-) nie wiem jak wy ale ja ostatnio nie mam na nic czasu. Mała wymaga coraz więcej uwagi, dziś pierwszy raz czytałam jej bajeczki, fajnie cieszyła się ale króciutko.
U nas dziś było czuć prawdziwą wiosnę, nareszcie :tak:
 
gola mój czasem zapłaczę przez sen , ale się nie budzi chyba coś mu się wtedy śni, bo to się mało kiedy zdarza ;-)

marttika nie mam pojęcia mój po MM robił gęstsze także nie mam pojęcia :eek:

ponko
teraz też dużo rzeczy można oglądać na drugi dzień na necie jak z ddtvn czy rozmów w toku :tak:

Moi ulubionym programem ogółem jest TVN.... ktoś ogląda może :"NA WSPÓLNEJ"???

Cocca
nie martw się może on nauczył się już tego kołysania na rękach i troszkę mąż go rozpieścił chyba teraz będziesz musiała robić to samo ehhh... mały cię kocha na pewno i wie,że jesteś jego mamą, ale może chciał właśnie tego kołysania

Niunia
ja też chciałam mieć zmywarkę, gdyby nie długi heh odwieczny problem :eek: moje palce do bani dalej nic nie zrobiłam ciągle nie mam czasu, ale teraz mąż ma wolne i zamierzam iść do lekarza, bo w końcu przyjdzie wiosna będę chciała nosić pół buty na szpilce i lipa z bólu nic z tego nie będzie... ja tańczę 3 dzień, ale po razie te 14min ale przydało by się chyba tak po 3 razy dziennie takie serie po 14min;-)

monial
mój ogląda mąż, a ja lukam na mecz z boku ;-)
próbki na musisz się zarejestrować i wtedy zamówić https://www.bebilon.pl/rejestracja

HiPP: Strona Główna

Poradnik żywienia małego dziecka | BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!

Darmowe majteczki dla dzieci DryNites w Huggies - Łowca Okazji - www.lowca-okazji.pl

https://www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html

dostałam z hipp na razie z tych dry nites pieluszko majtki dziś i jonson też mam ...
a na inne czekam


onanana
u nas jutro ma być 11 stopni byle deszcz nie padał to idziemy :-)

margo- super,że jesteś mój Alan teraz też jest mega wymagający ciągle chce dyskutować ze mną i już widzę,że wymusza nie źle
 
Andzrelika dzięki za te wszystkie linki. Może wrzucę je do linkowni?? Łatwiej będzie znaleźć. Ja tez najbardziej lubię tvn. I na wspólnej oglądam:tak:

Dziewczyny a czemu linkownia jest w archiwum?? Z tego co pamiętam były tam tez linki do jedzonka dla dzieci itp. Ten wątek był przydatny bo tam najłatwiej i najszybciej szło znaleźć linki:tak: Można go przywrócić z archiwum??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurczę po całym dniu Was nadrobić to kłopot, a co tu mówić o kilku dniach;-)

onanana ja tez dostałam ostatnio paczuszki z Hippa, Bobovity i Bebilonu. Te kuponiki do Rossmana na pewno wykozystam, bo szkoda zeby sie zmarnowały:-) Szkoda tylko, ze ten kupon z Bobovity jest tylko na zwykłe Bebiko, my używamy HA:-(

Gola Natalka też od kilku dni jest wyraźnie bardziej rozgadana:-)I pokrzykiwać nawet zaczyna:tak:

Anna a to juz rozumiem. Myślałam, ze tam pracujesz. Fajny plan opracowaliscie:-) U mnie w szpitalu też jest super sprzęt i raczej niczego nie brakuje, a bywam w innych szpitalach i wiem jak jest.

marttika bidulko, strasznie Ci współczuję! Mi sie kilka razy przytykały kanaliki, kamienie w piersiach sie robiły, ból był niesamowity, ale to na pewno nic w porównaniu do Twojego cierpienia. Trzymaj sie Kochana! Super, ze jest nadzieja!
 
Do góry