reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Andrzelika ja juz dostałam bobovitę. tam był deserek i poradnik i taki kupon na 4 saszetki mleka bebiko. Kilka dni temu dostałam. Ankusch chyba też już ma.

Jestem zła. Miałam dziś isc do tej kuzynki. Niestety mama powiedziała mojemu tacie że ja się wybieram i on chce JECHAĆ ze mną (tata kuzynki to brat mojego taty). Przeca kuźwa mówiłam jej że na nogach chce iść... To ne, autem musze jechać... Mój tata za chiny tam nie zajdzie, bo on ma problemy z nogami i kręgosłupem. Chce iść ze mną bo wie że wujek bimber pędzi to se zamoczy nosa... matko ja się zaś będę musiała za niego wstydzić:zawstydzona/y:
 
reklama
onanana- nie martw się kochana i się przede wszytskim nie wstydź przecież dlaczego za jego zachowanie ... Mój teść też często lubi wypić chodzi po całej ulicy na wiosce jak wraca do domu, ale lubi i nigdy sobie nie pożałuje wypić wódeczki, a nawet lubi czasem nalewkę to jest choroba ... ale za to bardzo fajny jest... nie jest jakimś pijusem, co w rowie leży, no ale alkohol go gubi...
 
Widzę że produkcja trwa od rana:-) my wstaliśmy przed 8 po super nocy o 23 dałam małemu mleko na śpiąco i spał do 5:szok: nie wierzyłam jak wstałam zjadł troszkę i spał do 7.30, teraz też już śpi:-)


Andrzelika ja dostałam z BoboVity słoiczek, próbkę kaszki, próbkę herbatki i poradnik żywienia z ankietą i jak się ją wyśle to przysyłają drugą paczkę, czekam teraz na nią. Z Bebilonu teraz dostałam mleko i śliniaczek, a czekaliśmy na misia:-( czekam też na paczuszkę z Hippa.
Też oglądam Na Wspólnej tak jak Nimfii ze starszym synem, a jak nie ma w piątek to czasem oglądamy Na dobre i na złe jak nam się przypomni:-)
martttika super że już u Ciebie lepiej, oby tak dalej:-)
 
ja z bebilonu dostalam sliniaczek a czy mleko tez to yyy nie pamietam:sorry: Z hippa jakies papiery,poradniki,sloiczek z marcheweczka i lyzeczke oraz kupony do rossmana. Druga paczka do odebrania tez w rossmanie.
Zarejestrowalam sie na bobovicie,przyszedl mi mail potwierdzajacy,ale o jakiejs przesylce dla mnie nic nie napisali,tylko czy chce dostawac poradnik elektronicznie:baffled:
 
ja z hipp dostałam poradnik, i dwie próbki mleka paczka chyba na 180ml

sorki,że tu piszę na tym wątku macie jakieś diety albo stosujecie? Chcę schudnąć nie bardzo wiem co jeść, stosowałam kiedyś dukana schudłam 5kg w miesiąc i efektu jojo nie miałam tyle,że ponoć jest nie zdrowa, chociaż ja się sztywno nie trzymałam jej jadłam dużo nabiału ale też od razu od pierwszego dnia i warzywa, owoce i ciemne pieczywo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Andrzelika zadna dieta nie jest do konca zdrowa.Ja jeszcze cycuje,ale jak przestane to bedzie dukan,bo najbardziej odpowiada. Teraz poki co robie 300 brzuszkow dziennie i krece hula hopem z masazerami (efektu nie widze,poza wielkimi sincami:baffled: )
 
Witam:-) jejku my z Zuzią dzisiaj spałyśmy prawie do 10 kurcze az nietomna przez to jestem trochę co za dużo to niezdrowo. Ja tez oglądam na wspólnej ale powtórki na drugi dzień po ddtvn:-) w sumie tez tv chodzi prawie cały dzień lubię jak mi coś brzdęka. Mam lenia nie wiem co na obiad gotowac moze wy coś pomożecie, a wy co dzisiaj pichcicie?
marttika super ze cycuś wraca do normy,wogóle jesteś mega dzielna że nie poddałas się z karmieniem inna kobieta by już dawno zrezygnowała,super!
mycha ja mam pytanie odnośnie Twojego przepisu na pizze bo tam napisałas 1/3 drożdzy i to ma byc 1/3 tego topka co jest 10dag?
onanana nie martw się nie ma co się wstydzić za tatę on jest dorosły niech się wstydzi sam za siebie
Trzymam kciuki za Maluszki które idą dzis do szczepienia,bądźcie dzielnie Bobiki:-)
 
reklama
madzia ja po cc nie zrobię za chiny tyle brzuszków przed owszem dałabym radę... ja nie karmie już więc chyba zaczne tego dukana,ale nie sztywno ogółem w białko spala już dużo w organizmie , bo żeby je przetrawiło potrzebuje dużo pracy
 
Do góry