reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Martynka strasznie mi przykro :( nie potrafie Cię pocieszyć bo sama nie byłam w takiej sytuacji , ale zdaję sobie sprawe, że jest Wam ciężko- z całego serca współczuje i pomodlę się za Was- by Bozia dała Wam siłe by to przetrwać no i za kruszynki
Wasze. Jeszcze raz współczuje i życze by nastepnym razem był wszystko oki- będe trzymała kciuki !!!!!!!!
Kochana zaglądaj tu do nas czasami i daj znać co u Ciebie. Ściskam serdecznie
 
reklama
martynka21640 tak mi przykro, nie wiem co powiedzieć, trzymaj się Kochana..
My z moim mężem,zanim mi się oświadczył, byliśmy 5 lat, pochodzimy z dwóch miast, także spotykaliśmy się wtedy kiedy tylko było można, a od roku wspólnie mieszkaliśmy. W sierpniu minie 2 lata od naszego ślubu :)
 
My z sobą mieszkamy ponad pół roku... :happy:
Na oficjalne oświadczyny czekam :-D Choć połowa zaproszeń na ślub już dowieziona :-p (nie to jest najważniejsze... ;-))
 
asia no to super :-) moze i w tym samym czasie bedziemy rodzic :-) U mnie ze sluzem nie ma problemu, od dni plodnych mam az do teraz :tak: taki bialawy sluz :-)

Jestem strasznie zmeczona i chyba za jakis czas ide spac,ledwo na oczy widze :oo2:
Milego wieczorku dziewczyny :-)
 
andrzelika- moj maz mi sie oswiadczyl po pol roku bycia razem i pol roku pozniej bralismy slub:) w maju mija nam dwa lata od slubu:) jest fajnie:))
u mnie podobnie po pół roku oświadczyny a po roku ślub :-):-):-) no i już niedługo stuknie nam 7 lat po ślubie :-)
Witajcie!
Dawno tu nie zaglądałam. Ale 31.03 dowiedziliśmy się ,że naszych maleństw już nie ma. ;((
Jeszcze teraz nie mogę w to uwierzyć. Ale żyć musimy dalej. Będe trzymała ze was kciuki. I życzę bez bolesnego rozwiązania .
bardzo mi przykro :-( ,nawet ostatnio o tobie myślałam ale nie przypuszczałabym nawet że mogło was "to" spotkać , trzymaj się kochana
Kobitki a ja mam do was pytanie jak jest u was ze śluzem? bo ja od 2 dni jakos wogle go nie zauwazam a wczesniej sporo go nawet było i tak sobie mysle czy to normalne?
u mnie bywa różnie ,raz jakbym wogóle miała suszę ;-) a nie raz czuje jak ze mnie "cieknie"
My z sobą mieszkamy ponad pół roku... :happy:
Na oficjalne oświadczyny czekam :-D Choć połowa zaproszeń na ślub już dowieziona :-p (nie to jest najważniejsze... ;-))
fajnie :-):-):-):-)
 
martynka21640 Bardzo mi przykro... nie wiem co napisać. Trzymaj się!!

Ja z moim jesteśmy razem prawie 7 lat, mieszkamy 5 lat, ślub wzięliśmy w ubiegłym roku w sierpniu. Jeśli chodzi o oświadczyny to heh, bardzo dlugo się biedny zbierał. W grudniu ,mieliśmy już zarezerwowaną salę na wesele a oświadczyl mi się dopiero za 2 miesiące w walentynki:-)
 
Ja też mam być listopadową mamą :) Gratulacje przede wszystkim ;) Zastanawiam się, czy Ty również masz wiele obaw związanych z ciążą, czy tylko ja tak wariuję?
 
hehe, ale w sumie dobrze, że mamusie mają czas na to żeby się naszykować, bo pieniążki z nieba nie spadają, a dziecku się nie odmówi i dużo idzie na pampersy, kaszki, mleka.


U mnie w Krakowie tylko becikowe spada z nieba po porodzie :tak: Na szczescie dla nas jest to 2 tys złotych, bo 1 tys od Państwa a drugi 1 tys od miasta Krakowa. Jako że mój mąż malo zarabia dostaniemy jeszcze trzeci 1 tys zl z zasilkow rodzinnych. To tylko na dobry poczatek bo pozniej z miesiaca na miesiac naprawde jest ciezko wiązac koniec z koncem :tak::dry:


Witajcie!
Dawno tu nie zaglądałam. Ale 31.03 dowiedziliśmy się ,że naszych maleństw już nie ma. ;((
Jeszcze teraz nie mogę w to uwierzyć. Ale żyć musimy dalej. Będe trzymała ze was kciuki. I życzę bez bolesnego rozwiązania .


Bardzo mi przykro martynka. Gdy sie tak długo nie odzywałas, miałam przeczucie, ze coś jest nie tak, ale liczyłam jeszcze na dobre wieści od ciebie. 3maj sie!
[*]
[*] dla twoich maluszków.


Cześć dziewczyny,
widzę że drukujecie niesamowicie dużo,
w piątek byłam na wizycie i jestem zdziwiona bo wg OM jestem w 9 tygodniu i 4 dniu, gin stwierdził że jestem w 10 tygodniu czyli dzisiaj powinnam zacząć 11, ale po badaniu stwierdził, że co najwyżej jestem w 7 tygodniu - i moje pytanie skąd taka rozbieżność, i na kiedy mam termin ? :szok:

Miałas bardzo opuźnioną owulke z tego co mi się wydaje. Ja mialam opuźnioną o 5 dni, ale gin i tak uznaje termin z kalendarza a wiec tak jak mam wpisane w suwaczku. Jednak moja ciąża jest o te 5 dni młodsza.
Do porodu bedziesz miala jeszcze robione USG a wiec wszystko sie wyjasni i wyklaruje sie jeden termin :tak:


asia333 ja tez na luteinie dopochwowej i mam susze straszną. Musze sobie dokupić coś na przywrócenie równowagi tam w środku.


Któraś z Was pisala że bieże jakieś tabletki dopochwowe na przywrócenie równowagi w pochwie czy nawilezenia?
A ja teraz powinnam takie dokupic.


My tez zareczylismy sie po pol roku znajomosci ale ślub wzielismy dopiero po 3 latach jak zaszlam w ciaze. Wczesniej nie mielismy motywacji i kasy zeby zorganizowac wesele.
 
reklama
Witam sie dziewczyny :-)
U mnie jest dzisiaj pogoda denna,pochmurno i chlodno :oo2: az mi sie nie chcialo wstawac z lozka no ale zoladek wzywal wiec sila wyzsza :-D
Aguchaa witam Cie i wielkie gratulacje :-)
 
Do góry