reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

ja z moim meżem przed ślubem znałam się 8 miesięcy i wszyscy myśleli, że jestem w ciąży, bo po co nam się spieszy, ale nie byłam w ciąży, ja go kochałam i chciałam tego ślubu wzieliśmy ślub 16 Stycznia a 16 bo 16 poznaliśmy się pierwszy raz tyle, że w Maju 16 listopada mój mąż nawet mi się oświadczył taki nasz numerek to jest :) hehe ja też nie mogę narzekać, bo naprawdę wiem jak on mnie kocha a ja go też najważniejsze też jest zaufanie jest super :)

tak u mnie tez szukali ciazy;) ale olewamy bo bylo super na naxa:) w piatek wesele w sobote poprawiny na dzialce z grilem;) w niedziele juz lecielismy w podroz poslubna:))) super
 
reklama
martynko - wspoczuje. Musisz to przezyc inaczej sie nie da...trzymam kciuki zebys sie szybko pozbierala i mogla znow zajsc w ciaze :**
 
A mysmy wzieli slub po 7miesiacach znajomosci :-D no a w marcu obchodzilismy juz 2-ga rocznice slubu :-D tez rodzinka sie dziwila czemu tak szybko itd ale jakos nie robili wiekszego problemu z tego :-D
 
Cześć dziewczyny,
widzę że drukujecie niesamowicie dużo,
w piątek byłam na wizycie i jestem zdziwiona bo wg OM jestem w 9 tygodniu i 4 dniu, gin stwierdził że jestem w 10 tygodniu czyli dzisiaj powinnam zacząć 11, ale po badaniu stwierdził, że co najwyżej jestem w 7 tygodniu - i moje pytanie skąd taka rozbieżność, i na kiedy mam termin ? :szok:
 
Cześć dziewczyny,
widzę że drukujecie niesamowicie dużo,
w piątek byłam na wizycie i jestem zdziwiona bo wg OM jestem w 9 tygodniu i 4 dniu, gin stwierdził że jestem w 10 tygodniu czyli dzisiaj powinnam zacząć 11, ale po badaniu stwierdził, że co najwyżej jestem w 7 tygodniu - i moje pytanie skąd taka rozbieżność, i na kiedy mam termin ? :szok:
byc moze mialas obsuwe z owulka. nie martw sie na zapas. Mozesz isc do innego gina zeby miec pewnosc
 
martynka21640 przykro mi :( wiem co czujesz poroniłam już 3 razy teraz też nie jestem do końca zawsze pewna co będzie, ale mam nadzieje. Nie wiem co napisać, bo wiem jak każde słowo boli nie będę pisać będziesz jeszcze miała dzidziusia, bo mnie samą to pogrążało jak ktoś tak mówił, powiem będzie dobrze, ale pierw muszą się zagoić świeże rany, nie spiesz się z kolejną dzidzią w uleczeniu bólu, to nic nie daję,a takie szybkie zachodzenie w ciąży, po łyżeczkowaniu też może nie wypalić, sama zrobiłam tak po 3 miesiącach teraz odczekałam praktycznie rok. Buziaki ciepło tule
 
martynka21640 bardo mi przyrko z powodu tego co Was spotało:-(wiem co czujesz, trzymaj sie kochana.

Ssabrinaa widze ze mamy te same terminy porodu:-)
malpa30 cięzko powdziec ja mam kolezanke która tez ma duze rozbieżności w terminach ale ona miała bardzo nieregularne cykle, a lekrz co ci powiedział?
Kobitki a ja mam do was pytanie jak jest u was ze śluzem? bo ja od 2 dni jakos wogle go nie zauwazam a wczesniej sporo go nawet było i tak sobie mysle czy to normalne?
 
reklama
Asia333 Ja z śluzem miałam dośc dużo na początku białego, a teraz biorę luteine dopochwowo no i śluz chyba przez to się zmiejszył.
 
Do góry