reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Halo halo:tak: nie pisałam wczoraj nic, bo byłam wyjątkowo padnięta...Ale odebrałam wyniki, progesteron w normie a beta 6692 czyli też ładna, jutro idę jeszcze raz żeby zobaczyć jak przyrasta...
Dzisiaj o 7.00 rano obudziły mnie okropne mdłości, jeszcze takich w tej ciąży nie miałam...Ale imbir daje radę:tak: Dodaję go do herbatki i wącham. Biorę wszędzie ze sobą i jak mnie mdli to przykładam do nosa i pomaga...
Sara_R wiem, że to trudne ale postaraj się nie denerwować...Ja w pierwszej ciąży też na początku miałam przeboje, bo ciąża była mniejsza niż z obliczeń, dodatkowo miałam za cienkie endometrium i też miałam dwa tyg niepewności jak czekałam na wizytę, żeby zobaczyć czy dzidzia się rozwija...Potem oczywiście okazało się że wszystko jest ok, tylko później zaszłam w ciążę niż sobie obliczyłam...Głowa do góry, takich przypadków jest sporo a 99% z nich kończy się zdrową i piękną dzidzią:tak:
 
reklama
Ja też witam wszystkie nowe mamusie... :-)

Sara_R szczerze... wolałabym robotę, której nie cierpię i wybrać się na L4, niż nie mieć jej w ogóle... Ale niestety... u nas jest tak, że jak chce się zrobić studia... to na dziecko powinno się decydować w wieku min. 35 lat...
 
Mój Olafek jest styczniowy, więc to będzie 2 latka i 11 miesięcy dokładnie. Ale jak sie dowiedziłam, że jestem w ciązy to jakoś szkoda mi sie go zrobiło, bo to nasze oczko w głowie, i jak tu miłość podzielić na dwójkę? a takie prawie trzylatki to już bardzo duuuużo rozumieją :))


A ja jak dowiedzialam sie o ciazy pomyslalam odwrotnie, ze to dobrze zrobi dla Macka :tak: Sama jestem jedynaczka i cale zycie zle sie z tym czulam. Z gory zalozylam soebie miec dwojke dzieci aby mogly razem dorastac, aby na "stare" lata mialy jeszcze kogos poza rodzicami :tak:
Tak czy inaczej mysle ze damy rade rozdzielic milosc na dwójke maluszków :tak: Najwazniejsze to aby starsze nie poczulo sie odtroncone :tak:

Hej
a powiedzcie kochane która jest może w 8 tygodniu?
Lekarz mowi że 8 a ja po komentarzach od koleżanki, że taki brzuszek miała w 5 miesiącu zaczynam się martwić, czy aby nie za szybko tyję ..:(


Jutro zaczynam 8TC. Tak jak widac w galeri brzuszka gdzie wkleilam swoja fotke z brzuszkiem, mam juz spory brzuszek. Jutro USG i jesli bedzie wszystko dobrze to zakupie spodnie ciązowe, bo na razie chodze w dresach i spodnicach, czy legginsach :tak: Piersi i brzuch od razu zaczely mi rosnac, tak wiec jeansow juz nie wkladam od 2 tygodni.


Sara ja bym zaczekalam na kolejna wizyte i USG - tydzien róznicy to bardzo duzo :tak:

Madzia witaj :-) mój dwulatek tez Maciuś :-D
 
Myślicie, że powinnam iść do innego? Mogłabym po pracy iść prywatnie, zobaczyć co powie inny lekarz. A może jednak lepiej tej jeden tydzień przeczekać?
Co mam zrobić waszym zdaniem?

ja bym poszla do innego bo ten cos za bardzo straszy://// lepiej skonsultowac z kims jak cie cos martwi.
 
Myślicie, że powinnam iść do innego? Mogłabym po pracy iść prywatnie, zobaczyć co powie inny lekarz. A może jednak lepiej tej jeden tydzień przeczekać?
Co mam zrobić waszym zdaniem?

Ja bym poczekała. Beta pięknie przyrasta, pęcherzyk był widoczny w macicy - skąd więc mu przychodzi do głowy pozamaciczna?
Jeśli nie plamisz, nie gorączkujesz i nie masz silnych, rwących bóli - to ja bym poczekała - za tydzień powinno być już widać zarodek na USG.

Dziewczyny napisały wiele podobnych historii o nawiedzonych teoriach swoich lekarzy... :wściekła/y:To jeden z powodów dla których ja czekam z pierwszym USG do 13 tygodnia - o ile nic złego się nie będzie dziać. Takie badanie nic nie wniesie, może narobić stresu i zamieszania - i po co?
Na szczęście mam za dużo pracy, w tym ze starszymi dziećmi, by non stop zamartwiać się o obecną ciążę ;-)

anus0207 - miłości się nie dzieli, a mnoży! :tak::-) A rodzeństwo to najpiękniejszy prezent dla Twojego synka, na całe życie!

Lecę na wątek zdjęciowy ;-)
 
anus0207 no.. ja też jestem jedynaczką... i zawsze chciałam mieć rodzeństwo... a tak, moją najlepszą kumpelą zawsze była i jest mama i nigdy nie miała ode mnie odpoczynku... :frown:
 
Leika ja jestem zdania ze warto w 5tc zrobic usg zeby potwierdzic ze zarodek zagniezdza sie w macicy. Potem juz mozna czekac dalej jesli nic sie nie dzieje niepokojacego.

Gdybym wiedziala szybko ze ciaza pozamaciczna to mozna zadzialac i uniknac uszkodzenia jajowodow lub jajnikow.
 
Witam dziewczyny postanowiłam do was dołączyć jeśli mnie tylko przygarniecie. Jestem troszkę już na forum ale w temacie ciąża po poronieniu, ponieważ miałam trzy poronienia i teraz jestem czwarty raz w ciąży i na razie wszystko przebiega dobrze postanowiłam do was tu dołączyć, mam nadzieję, że znajdę z wami wspólny temat.
 
Witam znowu,
ja po wizycie u lekarza. Poziom HCG piątek-1348, poniedziałek 5694. Ciąża jest i rozwija się prawidłowo. Ukazała się w macicy ale jest MALUTKA :/ Mówił, że może później zaszłam w ciążę. Poza tym mam tyłozgięcie macicy i ciężko ciążę dobrze zobaczyć.
Wciąż podejrzewa pozamaciczną, nie wiem czemu. Mam COŚ niepokojącego w lewym jajniku, mówił, że są takie przypadki, że ciążę widać tu i tu i wtedy jest ciążą...już zapomniałam jaka z tych nerwów. Mam uważać na siebie i razie jakichkolwiek niepokojących objawów niezwłocznie iść do szpitala.

A tymczasem czekam na kolejną wizytę - za tydzień - środa 06.04.2011.
To wszystko jest takie zamotane, nie wiem co o tym myśleć :-(

Gratuluję! Zobaczysz wszystko się ułoży. Uważaj na siebie i dużo odpoczywaj. Będzie dobrze.

A na konsultację do innego lekarza powinnaś iść, jeśli czujesz, że temu do końca nie ufasz...ale decyzja należy do Ciebie.

witaj andzelika 1989 :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
andrzelika1989 super, że dołączyłaś... ;-) jej, ale podziwiam Cię za wytrwałość i wolę walki...

i gorąco trzymam kciuki... żebyśmy wszystkie bez problemów doczekały do naszego upragnionego listopada... :tak:
 
Do góry