reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Lena - witaj.

No to rozpętałam temat. Zupełnie przypadkiem. Zauważyłam tylko, że sporo jest młodych mam i zastanawiałam się czy są jakieś po 30-stce. Nie powiedziałam, że jestem za stara na ciążę. Uważam, że czas jest idealny, dom, praca poukładane, pierwszy synuś odchowany. Dla mnie bomba :)
Ale cieszę się, że wywiązała się taka dyskusja. Ale fajnie :)

Pozdrawiam wszystkie mamusie GORĄCO!
 
reklama
Hej
a powiedzcie kochane która jest może w 8 tygodniu?
Lekarz mowi że 8 a ja po komentarzach od koleżanki, że taki brzuszek miała w 5 miesiącu zaczynam się martwić, czy aby nie za szybko tyję ..:(
 
Hava ja...tylko,że u mnie na wadze wskazówka ani drgnęła,a ja w zeszły czwartek kupiłam spodnie ciążowe rozmiar xs oczywiście tylko,że z panelem na brzuch,a cycki o matko :szok: z rozmiaru C na DD,mój mąż mówi "takie cudo,a ja go dotnąć nie mogę"
 
Ostatnia edycja:
Lena witam Cie serdecznie no i wielkie gratki :-)
hawa u mnie wagowo raczej tak samo,do spodni nadal sie mieszcze,brzuszek sie lekko ukazal :tak: za to piersi sie zaokraglily lekko z czego jestem zadowolona bo moje to naleza do tych mniejszych rozmiarow :-D no i mam nadzieje ze przybedzie wiecej jeszcze :-D
 
Mój Olafek jest styczniowy, więc to będzie 2 latka i 11 miesięcy dokładnie. Ale jak sie dowiedziłam, że jestem w ciązy to jakoś szkoda mi sie go zrobiło, bo to nasze oczko w głowie, i jak tu miłość podzielić na dwójkę? a takie prawie trzylatki to już bardzo duuuużo rozumieją :))
u mnie to będzie różnica dwóch lat bo maleństwo się powinno urodzić w połowie listopada a Kuba jest z początku grudnia ;-) , no i też czasami mnie takie myśli dopadają ,że teraz trzeba będzie tą miłość rozłożyć ;-) dlatego teraz staram się mu dawać z siebie ile tylko mogę :tak:
Hej
a powiedzcie kochane która jest może w 8 tygodniu?
Lekarz mowi że 8 a ja po komentarzach od koleżanki, że taki brzuszek miała w 5 miesiącu zaczynam się martwić, czy aby nie za szybko tyję ..:(
nie martw się ,może potem się to unormuje i wszystko się wyrówna , w pierwszej ciąży też od samego początku wyglądałam na 4-5 miesiąc ;-)
Witam!
Dołączam do wątku,mam termin porodu na 31 pażdziernika,więc przytulam się i do Was,bo a nóż widelec...
Jestem mamą 2 dziewczynek Julki 13 lat i Zuzia10 lat.
witaj :-) no to będziesz mieć w domu super pomocnice ;-)
 
No i kolejny dzień za mną :) Mały śpi ,mam nadzieje ,że dziasiaj da pospać bo wczoraj całą noc marudził.
hawa co do mojej wagi to napoczątku schudłam ,a teraz nie wiem wizyte mam 5 kwietnia ,ale widze po brzuszku że zaczynam przybierać. Zaczeły mi sie spodnie niedopinać ,dziś grzebałam z mamą w szafie jakie mam rzeczy po pierwszej ciąży :-) Coś teraz szybciej sie brzuszek pojawił niż w pierwszej. Wydaje mi sie ,że kiedy pojawi sie brzuszek to indywidualna sprawa ,u każdej z nas inaczej. Nie długo nie ukryje i bedzie trzeba teścią powiedzieć ,czekamy z tym do ostatniej chwili ,nie chce słuchać marudzenia:dry:
 
Ja w ciążówkach biegam już od 2 tygodni i brzuszek mam taki, że nawet gdybym chciała to go nie ukryję już. A to dopiero 10 tydzień za dwa dni będzie.
 
Co do moich pomocnic to zobaczymy jak to będzie-na razie się cieszą,a co potem to zobaczymy.Młodsza ostatnio powiedziała "ale ja nie będę dzieliła pokoju z dzieckiem",ale i tak wiem,że z niej będzie druga "mamusia"
 
Witam nowe mamusie, super że jest nas coraz więcej.

Hej
a powiedzcie kochane która jest może w 8 tygodniu?
Lekarz mowi że 8 a ja po komentarzach od koleżanki, że taki brzuszek miała w 5 miesiącu zaczynam się martwić, czy aby nie za szybko tyję ..:(
ja w poprzedniej ciąży też bardzo wcześnie miałam brzuszek i to jest indywidualna sprawa. Teraz też przytyłam dopiero 1 kg a w spodnie już się nie mieszczę. Jeśli lekarz mówi że jest w porządku to tak jest.

Co do wieku to najlepszy jest taki w którym czujemy się gotowe na dziecko, czy to jest 18 czy 35 ważne żeby robić to z miłości i pragnienia a nie z obowiązku bo wszystkie koleżanki w koło zaciążone i do tego co rodzina powie. Ja byłam gotowa na dziecko mając 22 lata ale że chcieliśmy najpierw wziąźć ślub to zajęło nam to trochę.

A tak z innej beczki to jedzenie w Pl jest suuuper ;-) nie mogę odejść od kuchni ;-)
 
reklama
Witam znowu,
ja po wizycie u lekarza. Poziom HCG piątek-1348, poniedziałek 5694. Ciąża jest i rozwija się prawidłowo. Ukazała się w macicy ale jest MALUTKA :/ Mówił, że może później zaszłam w ciążę. Poza tym mam tyłozgięcie macicy i ciężko ciążę dobrze zobaczyć.
Wciąż podejrzewa pozamaciczną, nie wiem czemu. Mam COŚ niepokojącego w lewym jajniku, mówił, że są takie przypadki, że ciążę widać tu i tu i wtedy jest ciążą...już zapomniałam jaka z tych nerwów. Mam uważać na siebie i razie jakichkolwiek niepokojących objawów niezwłocznie iść do szpitala.

A tymczasem czekam na kolejną wizytę - za tydzień - środa 06.04.2011.
To wszystko jest takie zamotane, nie wiem co o tym myśleć :-(
 
Do góry