reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Emy pamietam jak zaraz po tym jak sie dowiedzialam o fasolince to tez dostalam opryszczki i nie wiedzialam jak sie tego pozbyc :oo2: smarowalam kremem zeby nawilzac i zeby mi zabardzo nie wysychala bo potem pekala mi i krew sie lala ehh ale po paru dniach juz mialam po wszystkim,obys tez sie tego szybko pozbyla :tak:

Ja jak byłam w 6 tyg. dostałam 3 wielkie opryszczki na górnej wardze i oszalałam ze strachu,czytałam wszystko na ten temat i powiem Wam dopiero się przestraszyłam,aż zapytałam swojego lekarza,który mnie uspokoił.
 
reklama
Witam nowe mamusie i trzymam kciuki za was.
na opryszczkę ja stosuję miód, od samego początku jak tylko poczuje swędzenie i też na popękane usta jest super, działa niemal od razu.
 
Andrzelika podziwiam cię bardzo bardzo. Ja jestem po jednym poronieniu i teraz tak schizuje ze sama mam siebie dość. Niestety choć nie mam podstaw wciąż jestem przekonana o najgorszym. Ale mam wizytę w piątek i moze wreszcie trochę wyluzuje bądź sie załamie.

Ja mam siostrę i strasznie sie z tego powodu cieszę , wiec tez będę sie starała o dwoje maluchów.


Winki80 ja tak samo się schizowałam chociaż nie miałam podstaw jeszcze, że coś jest nie tak, jak kładłam się na fotel to byłam pewna, że pewnie znowu nic z tego nie będzie, a tu zaskoczenie. Cieszę się obym tylko dotrwała i wy też żebyśmy się doczekały,ja też bym chciała dwójkę albo trójkę dzieci, ja osobiście mam tylko siostre i cieszę się, że ją mam chociaż jest młodsza o 6 lat, ale już zaczyna nam się wspólny temat powoli.

Emy dziewczyny cpp zachęciły mnie żebym tu też przyszła i dobrze zrobiłam :)
 
Ponko wspolczuje Ci takiego snu,czasem sny w ciazy sa tak realne ze potrafia przestraszyc, ale na szczescie to byl tylko sen ;-)
Lena oj wiem o czym mowisz,ja jak zauwazylam ta opryszczke u mnie to 1000mysli nadeszlo na raz ale nie zadreczalam sie tym az tak i bylam dobrej mysli ze jak szybko przyszlo to moze i tez pojdzie :tak:
 
hej dziewczynki :)
Ja na tym L4, to kompletnie na nic czasu nie mam ;) wychodzę z domu rano i przychodzę wieczorem hehe, ale jutro mam w planie w końcu się wyspać! na 14 idę do lekarza, mam nadzieję, że ten okaże się konkretniejszy i przy nim już zostanę...
Andzelika, współczuję przeżyć, trzymam mocno kciuki żeby tym razem wszystko dobrze się skończyło! a wiesz co było przyczyną tamtych poronień?

Ja też jestem jedynaczką i zawsze marzyłam o tym żeby mieć rodzeństwo, zwłaszcza starszą siostrę albo brata hehe, no niestety marzenie się nie spełniło ;) chciałabym mieć dwójkę dzieci, ale zobaczymy jak sobie poradzimy z jednym i czy w ogóle będzie nas stać na drugie
 
julieet wlasnie o to chodzi,ze dzieci to by sie chcialo miec wiecej niz jedno ale wtedy dochodzi problem i pytania czy damy rade je wychowac albo czy podolamy finansowo:tak:Ale na wszystko przyjdzie czas moim zdaniem:tak: Ja najpierw chce dotrzec do tego listopada i miec to pierwsze zdrowe i juz, a potem bedziemy mogli myslec o nastepnym :-D
 
dokładnie, ja jestem tego samego zdania, najpierw niech to się urodzi, wtedy będziemy dalej myśleć :)
 
reklama
Ja jak byłam w 6 tyg. dostałam 3 wielkie opryszczki na górnej wardze i oszalałam ze strachu,czytałam wszystko na ten temat i powiem Wam dopiero się przestraszyłam,aż zapytałam swojego lekarza,który mnie uspokoił.

Czytalam o opryszcze ze taka która pojawia się na ustach nie ma negatywnego wpływu na ciąże. Natomiast trzab uważać na opryszcze dróg rodnych zwlaszcza w III trymestrze. W takim przypadku lekarze moga zalecic cesarskie ciecie.
Powiem wam ze ja tuz przed porodem mialam mala infekcje grzybiczna pochwy, ktorej nie zadazylam zaleczyc nim porod sie zaczol. Rodzilam sposobem naturalnym, a pozniej synkowi na uszku wyszły zmiany grzybiczne :eek: Trzymaly sie nawet kilka miesiecy nim calkiem zniknely. Podejrzewam ze złapał to odemnie w czasie porodu ;-)


ponko wspolczuje koszmaru. Niestety nasze obawy czasto przenosza sie na podswiadomosc i takie sa efekty :confused2: Nie stresuj sie bo ten sen na pewno sie nie sprawdzi :tak: Zle sny z reguly sie nie sprawdzaja a raczej ich odwrotnosc :tak:
 
Do góry