reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Witam dziewczyny postanowiłam do was dołączyć jeśli mnie tylko przygarniecie. Jestem troszkę już na forum ale w temacie ciąża po poronieniu, ponieważ miałam trzy poronienia i teraz jestem czwarty raz w ciąży i na razie wszystko przebiega dobrze postanowiłam do was tu dołączyć, mam nadzieję, że znajdę z wami wspólny temat.

to straszne co Ciebie spotkało :(
nawet nie znam słów, co by mogły wyrazić współczucie. Masakra jakaś. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.
Cieszymy sie, że do Nas dołączyłaś i życzę Ci z całego serducha, aby Twoja fasolka dobrze sie rozwijała!!
 
reklama
anus0207 no.. ja też jestem jedynaczką... i zawsze chciałam mieć rodzeństwo... a tak, moją najlepszą kumpelą zawsze była i jest mama i nigdy nie miała ode mnie odpoczynku... :frown:


U mnie bylo dokladnie tak samo :)


andrzelika witaj! Milo nam ze ci sie udalo i zycze spokojnych 9 msc :)
 
Dzięki dziewczyny :) Fakt było ciężko, ale mam nadzieję, że tym razem się uda, chociaż obawy są. Wkleiłam swoję zdjątko z usg na nasze wizyty u lekarza
mam nadzieję, że moja fasolka dalej będzie rosła, teraz mam usg na 8 kwietnia, a czas mi tak wolno leci...
 
Ja nie jestem jedynaczką :) i zawsze marzyłam o przynajmniej dwójce dzieci, tylko w tym momencie gdy dowiedziałam sie, że jestem w ciąży szkoda mi mojego Synka zrobiło, bo był pierwszy dzieckiem w rodzinie, więc wypieszczony- rozpieszczony przez wszytskich. Wiec bezapelacyjnie rodzeństwo mu potrzebne od zaraz !!!!
 
andrzelika witam Cie serdecznie i tutaj :-D i wierze ze uda sie nam tym razem :tak::-) i wszystkie dotrwamy do listopada,na pewno :-)
Ja takze nie jestem jedynaczka a raczej z wielodzietnej rodziny :-) i nigdy sie nam nie nudzilo w domu :-D zawsze bylo glosnio i ruchliwie :-) i dlatego tez bym chciala miec przynajmniej 2 dzieciaczkow :tak::-)
 
Andrzelika podziwiam cię bardzo bardzo. Ja jestem po jednym poronieniu i teraz tak schizuje ze sama mam siebie dość. Niestety choć nie mam podstaw wciąż jestem przekonana o najgorszym. Ale mam wizytę w piątek i moze wreszcie trochę wyluzuje bądź sie załamie.

Ja mam siostrę i strasznie sie z tego powodu cieszę , wiec tez będę sie starała o dwoje maluchów.
 
Witajcie kobietki!
Madzia737-witaj!
andrzelika, witaj! to jestesmy juz trzy z ccp, Ssabrinaa, ty i ja! Fajnie!

Ja mam dwoch braci i dwie siostry, wszyscy starsi. Najstarsza siostra ma 48 lat :) Dlatego ja przez swoje dziecinstwo tez wychowywalam się prawie jak jedynak

Dzis wylazla mi opryszczka, świetnie..... zła jestem
Czuję się ok tylko piersi mam juz o 2 rozmiary większe, oj nie wiem jak to dalej będzie wyglądać.

Ja tez jestem jednak za wczesniejszym usg, przynajmniej w 6tc, mozna wykryc dużo więcej niz tylko pozamaciczną, to jest wazne
 
Emy pamietam jak zaraz po tym jak sie dowiedzialam o fasolince to tez dostalam opryszczki i nie wiedzialam jak sie tego pozbyc :oo2: smarowalam kremem zeby nawilzac i zeby mi zabardzo nie wysychala bo potem pekala mi i krew sie lala ehh ale po paru dniach juz mialam po wszystkim,obys tez sie tego szybko pozbyla :tak:
 
Ja jeszcze niewiedzac o ciąży stosowałam maści przeciwgrzybiczne i poźniej kilka razy nim sie doczytalam ze nie wolno mi ich urzywac zwłaszcza w piwerwszym trymestrze ciąży :( Najgorzej jest jak sie przyplącze tekie cholerstwo które nie wiadomo czym leczyć.
Musialam sie przerzucic na stosowanie tego czym smaruje Mackowi pupe :p Alantan Plus, bo bardzo ladnie nawilża skórę popękaną po uczuleniu. Co prawda lecze sie do tej pory juz miesiac w sumie, powoli ale do przodu, bo jest coraz lepiej ;)

Uzywam alantanu też w miejscach intymnych bo po Luteinie dopochwowej mam bardzo sucho tam -istna pustynia, a co za tym idzie latwo o otarcia :dry:
 
reklama
Hej dziewczyny, ja dzisiaj tylko na chwilkę, ogólnie mało czasu mam. A, że jest dużo do czytania, to przejrzałam, witam wszystkie i zaraz lecę obiad szykować ;)
Miałam dzisiaj koszmar o poronieniu, po prostu coś strasznego, strasznie się przeraziłam rano. I najlepsze było to, że miałam dzisiaj wizytę u lekarza i we śnie też to wiedziałam. Ale to mi musi mocno na głowę wchodzić... :szok:
Pozdrawiam wszystkie, trzymajcie się ciepło i do zobaczenia jutro :)
 
Do góry