reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
Hej
a powiedzcie kochane która jest może w 8 tygodniu?
Lekarz mowi że 8 a ja po komentarzach od koleżanki, że taki brzuszek miała w 5 miesiącu zaczynam się martwić, czy aby nie za szybko tyję ..:(
a co ty sie orzejmujesz kolezankami???? nie sluchaj nikogo......mi tez brzuszek wywalilo i mam to gdzies.
 
Witam znowu,
ja po wizycie u lekarza. Poziom HCG piątek-1348, poniedziałek 5694. Ciąża jest i rozwija się prawidłowo. Ukazała się w macicy ale jest MALUTKA :/ Mówił, że może później zaszłam w ciążę. Poza tym mam tyłozgięcie macicy i ciężko ciążę dobrze zobaczyć.
Wciąż podejrzewa pozamaciczną, nie wiem czemu. Mam COŚ niepokojącego w lewym jajniku, mówił, że są takie przypadki, że ciążę widać tu i tu i wtedy jest ciążą...już zapomniałam jaka z tych nerwów. Mam uważać na siebie i razie jakichkolwiek niepokojących objawów niezwłocznie iść do szpitala.

A tymczasem czekam na kolejną wizytę - za tydzień - środa 06.04.2011.
To wszystko jest takie zamotane, nie wiem co o tym myśleć :-(


Sara a nie zapytalas czy to przypadkiem nie cialko zollte? albo drugi niepekniety pechezyk? Ten gin cos ci wkreca bo beta ci dobrze przyrasta. Jesli zagniezdzilo sie w macicy to git:) Odpoczywaj i sie nie stresuj bo stres tez na rozwoj zarodka wplywa:)
 
Witam znowu,
ja po wizycie u lekarza. Poziom HCG piątek-1348, poniedziałek 5694. Ciąża jest i rozwija się prawidłowo. Ukazała się w macicy ale jest MALUTKA :/ Mówił, że może później zaszłam w ciążę. Poza tym mam tyłozgięcie macicy i ciężko ciążę dobrze zobaczyć.
Wciąż podejrzewa pozamaciczną, nie wiem czemu. Mam COŚ niepokojącego w lewym jajniku, mówił, że są takie przypadki, że ciążę widać tu i tu i wtedy jest ciążą...już zapomniałam jaka z tych nerwów. Mam uważać na siebie i razie jakichkolwiek niepokojących objawów niezwłocznie iść do szpitala.

A tymczasem czekam na kolejną wizytę - za tydzień - środa 06.04.2011.
To wszystko jest takie zamotane, nie wiem co o tym myśleć :-(

Sara-R myślę, że powinnaś skonsultować to z innym ginem, może lepiej Ci to wytłumaczy i uspokoi Twoje nerwy, bo co jak co ale denerwować sie nie powinnaś!!!!
Trzymam kciuki mocno,mocno
 
Myślicie, że powinnam iść do innego? Mogłabym po pracy iść prywatnie, zobaczyć co powie inny lekarz. A może jednak lepiej tej jeden tydzień przeczekać?
Co mam zrobić waszym zdaniem?
 
Hej listopadóweczki:-)
Nieśmiało sie pytam,czy mogę dołączyć?

Ja mam termin na 24.11-taki wychodzi z moich obliczeń,bo jeszcze u gina nie byłam.Niestety wizytę mam dopiero 8.04.
Czuję sie dobrze,tylko apetytu nie mam,przez co jeszcze nic nie przybrałam a nawet chyba schudłam.Ale tym się nie martwię.W poprzedniej ciązy też tak miałam w później w galopującym tempie przytyłam 20 kg:szok: Za to bardzo mnie piersi bolą,a nawet wyczułam większe zgrubienie w jednej:-( i nie wiem co to.
Poza tym jestem ciągle śpiąca i mi zimno.
Mam 2,5 letniego synka Maciusia,który jest naszym oczkiem i tez nie wiem jak to będzie jak się rodzeństwo pojawi.Mam nadzieję,ze przeżyjemy bez konfliktów:tak:.
Troszkę sie obawiam i zastanawiam jak to wszystko będzie łącznie z ciąża,bo Maciuś urodził się w UK i tam całkiem inne zasady postępowania z ciężarną były,a tu w Pl tyle wizyt,tyle badań,ze jeszcze tego nie ogarniam.
Pozdrawiam wszystkie mamuśki!

aa Sara_R ja bym poszła do innego gina,żeby sprawdził,tylko na początku nie mów o tym co ci ten pierwszy powiedział,zeby nie mógł się tym zasugerować.Znam dziewczyny z innych wątków,które miały podobne sytuacje ,łącznie z tym,ze gin stwierdził martwą ciąże,a wszystko dobrze sie skończyło i mała dziewczynka ma już ponad 2,5 roczku.Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Możesz poczekać tydzień, ale jezeli po kolejnej wizycie znów wyjdziesz zdenerwowana i niedoinformowana powinnaś iść do innego lekarza. Tak dla świetego spokoju!!! Głowa do góry, wszystko będzie dobrze.
 
Witam was dziewczyny :-)
Sara_R nie denerwuj sie a wszystko bedzie dobrze,tak jak juz dziewczyny pisala moze dobrze by bylo isc do innego lekarza to sprawdzic,jak na moje oko to beta przyrasta prawidlowo :tak: nie martw sie a wszystko bedzie dobrze,3mam mocno kciuki za to &&&& .
Madzia737 witam Cie serdecznie i wielkie gratulacje :-) No w Pl jest inaczej niz w UK ale nie martw sie wszystko ogarniesz i nie zamartwiaj sie tymi ilosciami badan i wizytami juz teraz,glowa do gory a wszystko bedzie ok :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam znowu,
ja po wizycie u lekarza. Poziom HCG piątek-1348, poniedziałek 5694. Ciąża jest i rozwija się prawidłowo. Ukazała się w macicy ale jest MALUTKA :/ Mówił, że może później zaszłam w ciążę. Poza tym mam tyłozgięcie macicy i ciężko ciążę dobrze zobaczyć.
Wciąż podejrzewa pozamaciczną, nie wiem czemu. Mam COŚ niepokojącego w lewym jajniku, mówił, że są takie przypadki, że ciążę widać tu i tu i wtedy jest ciążą...już zapomniałam jaka z tych nerwów. Mam uważać na siebie i razie jakichkolwiek niepokojących objawów niezwłocznie iść do szpitala.

A tymczasem czekam na kolejną wizytę - za tydzień - środa 06.04.2011.
To wszystko jest takie zamotane, nie wiem co o tym myśleć :-(


Nie martw się, ja miałam taką sytuacje ,że poszłam do gina prywatnie ,powiedział mi ,że dziecko jest za małe ,podejżewa ciąże pozamaciczną lub ,że przestało rosnąć, ogólnie strasznie mnie nastraszył. Bałam sie ,że moje dziecko sie nie rozwija i kazał przyjsc za tydzień. Nie poszłam juz do niego coś mnie tkneło i umówiłam sie na wizyte do mojego gina który prowadził mi pierwsza ciąże( wtedy dopiero wrócił ze zwolnienia i dlatego poszłam do innego,nie mogłam sie doczekać aby zobaczyc dzidzie) Strasznie sie bałam ,ale okazało sie ,że wszystko oki ,a dzidzia jest tydzień młodsza niż z OM ,poprostu później zaszłam w ciąże. Tylko strachu sie najadłam i załapałam doła na jakieś 1,5tygodnia. Wszystko bedzie dobrze:-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Powiem Wam, że jestem taka zła na to wszystko aż się ryczeć chce. A jeszcze muszę siedzieć w pracy, której nienawidzę i wysłuchiwać wiecznych, bezsensownych narzekań szefowej. Marzę, żeby z ciążą było wszystko ok, pójść na L4 i się już nie stresować.
W spokoju czekać na dzidzię.
 
Do góry