reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

hej kochane!
Gratulacjie dla nowych podwójnych mam.
Narazie nasze bobasy zdrowe. We wrześniu może październiku wybieramy sie na 2-3 tygodnie do Rabki żeby dzieciaki troche klimat zmieniły.U nas po staremu. Praca dom praca dom i tak z dnia na dzień. Z niani jesteśmy zadowoleni.Oli to już duży starszy brat :-). jest bardzo opiekuńczy.Wszystkim dzieli się z siostrą. Nie ma opcji żeby dać mu coś i żeby nie poprosił dla siostrzyczki. Jesteśmy w 99% odpampersowani. Pieluchy tylko na noc. Nie ma problemu z siku na nocnik, trawkę czy duży sedes. Olek ładnie woła. Często sam zdejmuje spodnie i leci siusiu.
Luśka mimo swojego młodego wieku ostro ćwiczy chodzenie. Wstaje przy wszystkim i robi kilka kroczków przy meblach. Musiliśmy kupić buciki, bo koślawi stupkę, tylko problem był z rozmiarem, bo najmniejszy jaki udało nam się dostać to 18, a jej potrzebne jest tak z 16-17, no ale... Oczywiście od dawna śmiga już po całym domu na czworaka.
Moje dzieciaki chodzą spać o 21.30. Wstają ok. 7 rano.
Pozdrawiam Was dziewczyny.
 
reklama
Hej :*
Mnie tez dawno tutaj nie bylo.
Marika juz duza dziewczynka, rozgadana juz coraz bardziej.Kloci sie jak stara baba:) Opiekuje sie braciszkiem i jest mega kochana. Córeczka tatusia z niej wielka bo bez tatusia ani rusz:) Nie robi jeszcze na nocnik niestety, chociaz niedawno jak miala zapalenie ukladu moczowego to przez pare dni biega bez pampersa i robila ale po chorobie znowu wrocila do pampersow niestety;/
Fabianek juz ma 7 miesiecy, rosnie jak na drozdzach, siedzi pieknie, zaczyna raczkowac, jak mu sie cos nie spodoba to ciagnie Marike za wlosy.
Ja nadal siedze w domku, bo nie mam z kim dzieci zostawic ale nie narzekam:)

Trzymam kciukasy za mamusie starajace sie o kolejnego bobasa:)
 
Cześć dziewczyny :-)
Nie chcę się zbytnio chwalić, żeby nie zapeszać ale ostatnio Krzyś się poprawił ze spaniem. Codziennie zasypia przed godz. 22 a rano wstaje o 9 czasami o 9.30. Mam nadzieję, że na razie tak zostanie :)
mam do was kolejne pytanie; czy wsze maluchy śpią dalej w łóżeczkach? Czy któraś już zamieniła łóżeczko na większe łóżko? My planujemy kupić Krzysiowi nowe łóżko po urodzinach bo w tym już ma mało miejsca.
 
tygrysku Dawid najpierw spał w drewnianym łózeczku ze szczebelkami później przełożyliśmy go do łózeczka turystycznego. Śpi tam do tej pory. I tez myślałam o zmianie łózeczka na "dorosłe" ale doszliśmy z R do wniosku ze to jeszcze dla niego za wcześnie...
leydy witaj w naszych skromnych progach :) Nie ma tu ostatnimi czasy za duzego ruchu ale moze coś się zmieni...
 
moja tez spi w turystycznym wydaje mi sie ze moja jeszcze nie bylaby gotowa na zwykle lozko pewnie ciagle lezalaby na podlodze ale kazdy bobas jest inny moja to sie wierci w nocy jak szalona :szok:
 
Krzyś śpi w łóżeczku drewnianym ze szczebelkami i już mu brakuje miejsca bo też się wierci. Nie chodzi nam o takie całkowicie dorosłe łóżko, myślimy żeby kupić coś takiego: ŁÓŻKO DZIECIĘCE ZUZA 160X80 Z SZUFLADĄ 3O KOLORÓW (2532814092) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub ŁÓŻKO TAPCZANIK MAX SZUFLADA 160 X 80 (2513163703) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Co o tym myślicie?
leydykiss. witaj na naszym forum :)
 
reklama
paulinka, dziekuje :) raczej dobrze, tylko jak sa upaly to ciezko, no i jakos wystac na nogach dlugo nie moge np. w kosciele.. musze zaraz przycupnac, z Julkiem mialam lepsza kondycje.. :)


Tygrysek, Julus jeszcze spi w lozeczku, nawet nie wyciagalam szczebelkow i chcialabym zeby jeszcze spal bo sie spokojnie miesci, ale jak urodze, to po jakis 3- 4miesiacach jak dzidzia wyrosnie z kolyski, to kupimy Julkowi doroslejsze lozeczko, a jego bedzie dla dzidzi - wtedy bedzie juz mial ponad dwa latka.
 
Do góry