reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Kurcze dawno mnie nie było... przepraszam i obiecuję poprawę

U nas ok. Mała nadal nie rozumie słowa "zaraz" haha domaga się 100% uwagi. Czy to objaw jedynaka? :) Mąż na lekach, w sierpniu kontrol w Pl..
Mała rośnie, na szczęście tfu tfu nie choruje. Dużo powtarza ale najczęsciej mówi coś po swojemu. Nocnik.... chyba leń mamy bo czasem woła, najczęściej jak rano nie chcę wstać a ona się nudzi to mówi mama sisi i koniec spania :D muszę się za to wziąć ale tu niema lata codziennie pada i iewiem czy uda nam się z pieluchami

Co jeszcze? Paulinka kasa kasa kasa.... gdyby Z dostał podwyżkę to już byłabym rozpakowana a tak....niewiem kiedy, mam nadzieję jeszcze zdążę mieć drugie dziecko. Fajnie rodzic na wiosnę, doby plan
Agrafka bedzie dobrze, niedługo zaskoczysz, może warto się przebadać?
Asia dzieci zdrowe to najważniejsze

kurcze iepamiętam co jeszcze

gratuluje rozpakowanym i babkom w dwupaku


 
Trusiu spokojnie, zdążysz urodzić drugiego bobaska :-) I trzymam kciuki za dobre wyniki badań meża! U nas Mały też najlepiej chciałby zeby cały dzień zajmować się tylko nim i niczym innym także w tym temacie nie jesteś sama ;-) Ale na szczęście ma momenty, że potrafi zająć się sam sobą, głównie jak leży w łóżeczku i ogląda sobie książeczki, układa klocki lub dostanie nową zabawkę ;-)
 
U nas nic ciekawego, ostrzygliśmy Damianka maszynką i wygląda poważnie heh jak przedszkolak...a tak poza tym szalejemy na naszym nowym nabytku działce ogrodowej, z motyką na księżyc :-D
 
Jestem i ja :)
U nas wszystko dobrze, Krzyś z dnia na dzień nas czymś zaskakuje, to potrafi coś nowego robić, to powie jakieś nowe słówko. Jest z niego agent niemożliwy, potrafi się chwilkę sam pobawić ale chce żebyśmy mu poświęcali cały swój czas. Lubi się przytulać i ogólnie najlepiej jak cały czas jestem blisko niego. Jak tylko pójdę do łazienki to od razu mnie szuka. Mówi do nas "mamusia", "tatuś" albo "mama Daria", "tata Michał" nasz słodziaczek kochany.
Joasia79, Elzu, daissy wielkie gratulacje :happy2: fajnie, że tu zajrzałyście i się odezwałyście. Niech wasze pociechy zdrowo rosną :-)

Dziewczyny o której chodzą spać wieczorem wasze szkraby? Krzyś przeważnie chodzi późno spać tak coś koło godz. 22 a czasami nawet o 23. Rano śpimy do 9.30-10 ale fajnie by było mieć trochę wieczoru dla siebie...
 
reklama
Dziewczyny o której chodzą spać wieczorem wasze szkraby? Krzyś przeważnie chodzi późno spać tak coś koło godz. 22 a czasami nawet o 23. Rano śpimy do 9.30-10 ale fajnie by było mieć trochę wieczoru dla siebie...
Leo zazwyczaj o 21 już śpi, wstajemy o 7-8. Coś kosztem czegoś, mamy trochę wieczoru dla siebie za to mama rano wstaje równo z synciem więc od rana roboty po pachy :-)
 
Do góry