reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

hej Madziaczek, z tego co piszesz, to twoja córka podobna do mojej :-) Moja ciągle czegoś chce i jest beksa, co tu ukrywać, ale to w sumie ma po mnie :tak:. A Sawinek to ciągle uśmiech na buzi. A twoja córka chodziła wcześniej do przedszkola? Jeśli tak, to nie powinno być źle. Dzieci się niby szybko przyzwyczajają. Ale moja z kolei idzie do przedszkola, ma 4 latka, ale w zeszłym roku się nie dostała. Boję się, bo... ona nie bardzo lubi dzieci. Pewnie dlatego, że nie mamy w rodzinie.
u nas nie ma tak źle z komarami, Sawinek jeszcze nie ma śladu na szczęście. Letka kiedyś była bardzo uczulona, co ją ugryzło to od razu wielka na 2 cm bania i odczyn. Fenistil nie pomagał, musieliśmy smarować Elocomem (to sterydy na receptę). Na szczęście jej to minęło. Asia, więc skoro znika to powinno być ok.
Sawinek wczoraj pokazywał jak robi rybka, ale dzisiaj już mu się znudziło :-(
ja też w sumie ciągle myję dupkę wodą, chusteczki to w terenie i na szybko. Praktycznie nie mamy żadnych problemów, też używamy pieluszek biedronkowych Dada. zasypek nie używam, bo po nich robiły się krostki i zaczerwienienia. Kremu też nie używam zawsze, tylko jak lekko podrażniona skóra i po kupie, zazwyczaj sudocrem (dla mnie nr1), bepanthen lub mustela (ślicznie pachnie).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agrafka zobaczysz, że zmienisz pracę i wszystko się ułoży. Nie łam się. Nie może być ciągle źle. Musi być kiedyś dobrze. To kwestia czasu. Masz cudowne dziecko, takie słoneczko. Jest zdrowy i to najważniejsze. Trzymam za Ciebie kciuki kochana i jestem z Tobą calym serduszkiem choć tak daleko.
 
U nas cały dzień burze...następna nadchodzi.
Trusia ona idzie do szkoły-do zerówki.
Dziewczyny doradźcie coś bo już mi ręce odpadają.Filip od około dwóch tygodni ma ciągle zaczerwnieniony tyłek,raz mocniej raz słabiej ale ma.Wietrze często,pieluche zmieniam co dwie godziny czy jest potrzeba czy nie ma.Wypróbowałam linomag,sudocrem,tormentiol,bepanthen,zasypke,mączke ziemniaczaną i bez zmian.Macie inne rady?

Madziaczek, ja na czerwona pupkę stosuje Alantan plus, tanszy niz sudocrem i przynajmniej u nas sprawdza sie duzo lepiej.
 
Hej dziewczyny!
Mamy straszny nie fart padły nam dwa kompy na raz. Dziś jestem u teścia więc piszę.
Chcialam się pochwalić, że mamy DWA ZĘBY. Huraaaaa... Jeszcze ich tak dobrze nie widać ale już czuć pod palcem i są dwie białe kreseczki.
Miłej niedzieli życzę.
 
madziaczek, my właśnie przechodzimy rumień niestety, nic nie pomagało więc wyjęłam clotrimazolum i zaczęło szybciutko schodzić. Na tę maść doostałyśmy receptę kiedy jakieś czas temu mała miała wysypkę na muszelce i nic nie działało

poza tym wychodzi drugi ząbek, przeziębienie już chyba oby!) na finiszu, mala powoli odzyskuje apetyt.

Mam średni nastrój,
staram sie napisać coś więcej jutro

ściskam
 
lasotka- ja tą maść używam w kobiecych sprawach jak mam grzybicę, niestety u mnie bardzo latwo bo czasem wystarczy woda nie ta czy zbyt mocno perfumowany płyn :/ w ciąży przez 9 miesięcy na okrągło. Ale bez clotrimazolum ani rusz :)
85asia- super gratulacje :-)

Jutro idę do pracy po tylu dniach wolnego..niech to licho porwie. Zna któraś jakies czary, żeby na przykład mój dyrektor dostał biegunki? :-D
 
Witajcie dziewczyny.Dziękuje za wszelkie rady.Widzę poprawe.Używaliśmy cały czas pieluszek z biedronki dada i dla mnie były super.Nie wiem czy to ich wina.Kupiłam huggis bo pampersy go uczulają i dzisiaj wstał cały mokry brrrr...
Miaucia moja córcia idzie do zerówki przy szkole.Nie chodziła wcześniej do przedszkola.Ona jest z tego typu,że każdego zagada i z każdym nawiązuje bez problemu kontakt.Ale to taki typ dominatora i trochę obawiam się.No zobaczymy.Czas pokaże...już niedługo:)
Dzisiaj świętowaliśmy 7 rocznice ślubu.Ech kiedy to zleciało??Wczoraj byliśmy na kolacji.Pierwszy raz mały został bez nas wieczorem.Co prawda 2,5 godziny tylko no ale jak na początek to chyba nieźle;)
 
reklama
Do góry