reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Asia gratuluję ząbków! jak ja bym chciała żeby już mojemu Krzysiowi wyszły...
Madziaczek wszystkiego dobrego z okazji rocznicy ślubu

Muszę Wam się pochwalić ze Krzyś dziś od samego rana woła mama mama. Muzyka dla uszu:-)

Nie zaglądałam wczoraj wogóle na bb, a własciwie wogole nie włączałam kompa. W sobotę po południu robilismy grilla z moimi rodzicami. Tak strasznie się strułam, ze wczoraj cały dzień przelezałam. Nie byłam w stanie zająć się krzysiem. Chyba mi zaszkodziła keiłbaska i piwo. Przez cały dzień wczoraj zjadłam tylko obiad i to tak na 4 razy, bo po każdym kęsie myslałam ze zwróce.W zyciu tak źle się nie czułam:-:)-:)-(
Dzis na szczęście lepiej, ale jeszcze czuje cos na żołądku...


Zapowiada się u nas piękny dzień. Muszę zrobić pranie bo cały kasz zapchany. Wszystko ładnie poschnie a później poprasuje:tak:
 
lasotka- ja tą maść używam w kobiecych sprawach jak mam grzybicę, niestety u mnie bardzo latwo bo czasem wystarczy woda nie ta czy zbyt mocno perfumowany płyn :/ w ciąży przez 9 miesięcy na okrągło. Ale bez clotrimazolum ani rusz :)
85asia- super gratulacje :-)

Jutro idę do pracy po tylu dniach wolnego..niech to licho porwie. Zna któraś jakies czary, żeby na przykład mój dyrektor dostał biegunki? :-D

Hm, właśnie miałam takie wrażenie, że już gdzieś tę maść widziałam, w sensie w rodzinnym domu. U mnie w ciąży tez pojawiły się dorżdzaki - wg mojej gin to normalne ze względu na zmieniające się ph, ale do stosowania miałam nystatyne

co do biegunki - Hania ma coś w tym stylu, dziś M idzie z nią do lekarza, ja niestety jestem w pracy, ale całe szczęście mogę wyjść wcześniej, bo siedzę jak na szpilkach. Jak ją złapać? Może wyślij szefa do żłobka? ;-)
 
Dobre z tą biegunka...:-D
A zapomniałam Wam napisać, że mój Krzyś też ma czerwoną pupkę.Nie wiem od czego. Też używamy dady i nigdy nie było problemu, a teraz taka czerwona. Muszę chyba za radą Asi przy każdej zmianie pieluchy myć go wodą z mydełkiem. jak to nie pomoże to zmienimy pieluchy:-(.
 
Jeśli o zmianę pieluch - przy każdej myję Hanię letnią wodą, ostatnio dodałam mydło i zrobiło się te paskudne zaczerwienienie, poprzednim razem również kłopoty pojawiły się po zastosowaniu mydła. (może zmywa warstwe ochronną)
Hania ma skórę atopową, w zasadzie od pierwszego uczulenia - początek stycznia, używamy do mycia olejku z a-dermy i chyba tylko ona nie ma niepożądanych skutków.
Chociaż biorę pod uwagę i inne przyczyny, nowe owoce itd.
Używamy na zmianę pampersów w niebieskim opakowaniu, pomarańczowym i pieluchy z Dady, i drugi raz zaczeriwenienie (choć to słowo to istny trywializm wobec tego co się działo z Hanukowo pupą) pojawia się przy zmianie pieluch na pomarańczowe pampersy

W każdym razie żaden sudocrem nie działał, stosujemy 3 razy dziennie clotrimazolum a po każdym myciu krem z a-dermy i ładnie schodzi, przeszliśmy też na dadę.

Podłapałam haniowego bakcyla, strasznie mnie boli gardło. Zupełnie jak w reklamie rutinoscorbinu.
Najpierw dziecko, potem mąż, na końcu dopada mamę ;)
 
Ostatnia edycja:
Agrafka zrób mu kawę z colą :D
MonikaO gratuluję MAMy :)))))
Lasota tantum verde koniecznie

skrót tlegraficzny ale jest tak ciepło więc wybywamy na spacer, odpękałam pranie i podłogi i czas na tlen... ała wsłaśnie grzebie przy dekoderze, a dziś wywaliła wszystkie swoje ciuchy z komody
 
Trusia buziaczki dla Wiki z okazji ukończenia 9 miesiąca:*

Jakoś się poczerniło-chyba będzie burza:-(
Jadę jutro na badania na które skierowała mnie neurolog...brrr nienawidze pobierania krwi:-(
 
Dzięki za rady co do biegunki, pomyśle który sosób zastosuję :-D
Mój malutki również przeziębiony, kaszle nam pół nocy i wczoraj już nie wytrzymałam i dałam mu syrop i na szczęście pomogło, bo wiem, że nie daje się po 18. ale ryzyk fizyk..tak bardzo się męczył, aż sie cały upocił. Moje szczęście dziś na zadane pytanie "gzie tata" wyciągnął palec wskazujący i bez zatanowienia pokazał na M . A my :szok: moletowanie mamy przyniosło rezultat :-D teraz zabieram się za "gdzie misiu ma oko?"
MonikaO.- po ciąży i comiesięcznemu katowaniu igłą wręcz znienawidziłam to.i ta loteria na jaką pielęgniarkę dziś trafię..ostatnio jak się wbiła jak badałam tarczyce to myślałam że podskoczę do sufitu.

Napiszę jeszcze jak podałam dziś Damiankowi syrop to ten aplikatorek jakiś trefny mi się trafił i leciutko nacisnełam a tu łup cały syrop jak strzała, biedaczek sie straszie zaksztusił i wystraszył, momentami aż się dusił, mieliśmy serca w gardłach, ale na szczęście dobrze się skonczyło
 
reklama
Do góry