reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

violett super ze juz jestes z nami. Ja tez chce tak szybko i bezbolesnie urodzic :) Amerie dzisiaj to chyba nie urodze wlasnie wrocilam z ktg skurczy nadal brak nastepne ktg w niedziele. Moj gin powiedzial ze powinnam urodzic do czwartku ehh najgorsze jest to czekanie kazdy dzien sie dluuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzyyyyyy :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Violett rodziłaś po prostu rewelacyjnie!!! Zazdroszczę Ci tak łagodnego przebiegu i tylko szkoda, że narzeczony źle się poczuł.. Ehh ci faceci ;)

Mam pytanie, wczoraj miałam wizytę u gin (ostatnią) i od wczoraj mam delikatne plamienie na wkładce - w kolorze lekko brązowym (nie krwawym).
Czy ty skutek badania, objaw pzryszłego porodu czy jakaś nieprawidłowość?? Mam się bać? Bóli ani skurczy nie mam.
 
Mam pytanie, wczoraj miałam wizytę u gin (ostatnią) i od wczoraj mam delikatne plamienie na wkładce - w kolorze lekko brązowym (nie krwawym).
Czy ty skutek badania, objaw pzryszłego porodu czy jakaś nieprawidłowość?? Mam się bać? Bóli ani skurczy nie mam.
Moim zdaniem po badaniu... Takie jest moje doswiadczenie wieloletnie ;-)
 
Violett po pierwsze GRATULACJE córeczki. Po drugie na popekane i krwawiace brodawki polecam maść Medela purelan oraz okłady z torebek szałwi takich zaparzonych. I tak na zmiane raz maść raz te torebki z szałwi - mi pomogło.
 
Violet - weszłam i się zdziwiłam, ze ty juz po bo jakoś nie doczytałam że pojechałaś na IP. Dwa dni mnie nie było nie nadrobiłam wątku i ominęło mnie to. GRATULUJĘ CI CÓRECZKI :)))) Opis porodu super marzenie wielu dziewczyn, cieszę się, ze poszło ci tak bezboleśnie. Co do ran na sutkach ja miałam to samo też zaciskałam zęby i karmiłam mimo, że przyssanie małej bolało polecam ci, smarowanie ich własnym mlekiem to dziala i wygoją sie szybko dodatkowo stosowałam jeszcze maść Bepathen.
 
JOAŚ kurcze ale miałaś noc, wyśpij się kochana, podziwiam cię
VIOLET witaj w domu!
AMERIE ty jej powiedz że dziękujesz za pomoc ale teraz znaleźć nic nie możesz
MATI takie bóle mam od jakiegoś czasu, twardnienia jakby brzuch miał pęknąć, puszcza i za chwilę znowu, a kopanka w żolądek albo w pęcherz nie są przyjemne bo ledwie można zdążyć do wc. Ale to raczej dziecko się rozpycha bo ma mało miejsca
JOLA miałam na 10 ale pojechałam wcześniej bo liczy się kolejność kto przyjdzie i np. te z 13 przychodzą rano wr....

Wizyta sama niewiem czy udana, ale wpadłam w szał że zostało mi kilka dni i w mog mieszkanko wysprzątałam, zrobiłam 30 schabowych, mielone czeka, zakupy, ciacho (+3kg w 2tyg ale to nic), gazowane, lody w mc`d... A najlepsze że wózka i łóżeczka nie mam. Łózeczko miało być dziś ale nie wypaliło, wózek nie zdążyłam staniki kupiłam byle jakie, ale jutro mam plan kupić sobie fajny i jeszcze obejrzeć wózki. Ogólnie panika i strach i wizja powikłań i bóli po i tej niemocy i wogóle, chcę rodzić jak inne po cc - szybko dojść do siebie, może jakeś rady???????
 
Trusia- ale masz fajnie, ze wiesz że już niedługo będziesz po:) Na pewno wszystko będzie dobrze...zobaczysz!

Ja dziś mam w planach wieczorny masaż brodawek...moze coś się rozkręci jak u edytki:D Mam małą i cichą nadzieję, ze jutro to może być ten dzień...
Ogólnie humor mi się poprawił, bo dostałam zwolnienie od rodzinnego! Bardzo miły pan doktor, cieszę się że na niego trafiłam i był taki wyrozumiały... .
 
reklama
tak wiem, że bujda...ale wczoraj nie miałam głowy do dyskutowania z babką z recepcji u mojej gin... Chociaż jak ochłonęłam to bym im powiedziała... . Najważniejsze, że dostałam i lekarz rodzinny potwierdził, że jezeli wystawiała mi do tej pory, to nadal powinna mi wystawic... Na dodatek nie ma takiego czegoś jak termin porodu, bo poród może być +/- 2 tygodnie i ja się oczywiście w tych 2 tyg mieszcze.
 
Do góry