reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Dołączam do porządkujących dwupaczków. Właśnie wróciłam z zakupków, wiecie że już choinki i ozdoby Bożonarodzeniowe w sklepach. Uwielbiam ten klimat. Zaraz zabieram się za łazienkę (sprzątanko). O 16-tej przyjdzie siostra M. to trochę się rozerwiemy.
Joaś-podziwiam, ja bym nie wytrzymała na tym etapie bez spakowanej torby.
Violett-trzymam kciuki za 6.11. Jeśli nic się nie wydarzy jednak, to nie martw się. W poniedziałek idziemy na KTG.
Ania_ch0-to podżyłaś, afera za baterie się należała ale bardziej tym w kiosku, że stare baterie sprzedają.
Jeśli chodzi o wagę mojej małej, to w 37tc miała 2811 tzn. przedwczoraj 36tci 3 dni. Ale wiesz jak to jest z granicą błędu. Nie martw się.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie Dziewczynki!
Dopadlo mnie przeziebienie, cala ciaze sie trzymalam to musialo sie przywlec cos pod sam koniec:-( Mam nadzieje, ze nic sie nie rozkreci zanim sie nie wykuruje, teraz chyba nie dalabym rady urodzic, czuje sie jak flak:sorry2:

Elzu trzymam kciuki, zeby wszystko poszlo sprawnie i szybko. Dopoki jestes w domku dawaj znac jak akcja sie rozwija:tak:

Echoo i inne mamuski juz w okolicach terminu lub po mam nadzieje, ze u Was to juz tez blizej niz dalej i lada dzien bedziecie tulily swoje maluszki;-)

Anbar no w koncu! Mam nadzieje, ze sie za bardzo nie nameczyla, a synus calkiem calkiem rozmiarow;-)

Aniu ja mam termin na 24.11 i corcia w srode wazyla wg usg 3100g, takze troszke wiecej niz Twoja. Ale nic sie nie martw. Moja znajoma jakis czas temu 6 dni przed terminem uordzila zdrowa corcia 10/10pkt z waga 2300g a i na forum grudniowek byla dziewczyna ktora 2 dni po terminie urodzila zdrowa corcie z waga 2100g. Poza tym Ty masz jeszcze ponad 3tyg, takze Hania na pewno dobije do 3kg, a nawet jesli nie to w koncu waga nie jest az tak istotna. Glowa do gory, nie ma sie czym martwic:tak:
 
hej dziewczynki, widzę,że anbar w koncu uadziła :-) ciesze się,że się tak rozkręciło
ja dziś zabieram się za porządki, potem wychodzimy do znajomych także..życzę wszystkim miłej soboty ;-)
 
Witam sobotnio.
Ja też z tych co najczęściej w soboty porządki robią,wiec jest nas więcej.
Elzu trzymam kciuki i powodzenia,to już tuż tuż-zazdroszczę.
Anbar nareszcie :)
Aniu ja mam termin na 25.11 ale tutaj w UK nie podają wagi dzieciaczka więc nie odpowiem.
Violett więc i ja trzymam kciuki aby ta data okazała się TĄ datą :)
Joaś ja tydz temu w sobotę przed porządkami postanowiłam spakować torbę,ale tylo dlatego,że TŻ już krzyczal na mnie o te torbę,bo normalnie to lubię taki dreszczyk emocji i ryzyko,że najwyżej między skurczami będę się pakować ;-)
Agatakat a Ty się szykuj bo powinnaś być następna-jak już wcześniej Elzu napisała-masz zajefajny opis pod suwaczkiem :-)
 
Hej dziewczynki:)
Mimo okropnej pogody humorek dzisiaj mam lepszy...
Od rana się wzięłam za siebie-długa kąpiel,peeling,balsamowanko...włoski wymodelowane-trzeba jakoś wyglądać mimo wszystko ;)
Pranie wstawione,kolejne naszykowane...

Troszkę odpocznę i śmigamy z mężusiem na zakupy-dziś obiad tak kaloryczny jak tylko się da ;D ale widocznie mam taką potrzebę ;)
Może jeszcze jakieś ciacho wymyślę do tego wszystkiego :/

Ania_ch0-ja też jestem z końca listopada,ale dopiero będę wiedziała za mniej więcej tydzień ile waży mój mały,bo ostatnie usg miałam w okolicy 31 tc a wtedy mały ważył ok 1700g-mam nadzieję,że podrósł sporo od tamtego czasu ;) A Twoja Hania ma jeszcze czas by podrosnąć,nie martw się na zapas ;)

Gratuluję rozpakowanym mamusiom i trzymam kciuki za te,które chcą się jak najszybciej rozpakować :)
 
Melduje sie, nadal w domku, nadal przeciekam, mialam kilka skurczy troszke bolaly ale da sie przezyc, za to sa nie regularne.. bardzo malo w nocy spalam i sama nie wiem czy zaczac skakac na pilce i wziac kapiel i probowac rozkrecic.. czy moze pospac troche, zeby nabrac sil (o ile uda mi sie zasnac), tylko nie chcialabym calkowicie wszystkiego wyciszyc (ostatni skorcz pol godz temu :/).

Posprzatalam troche w domku.. i czekam dalej.
 
reklama
Ale dzisiaj pogoda, caly czas pada, bylam na zakupach ale tyle ludzi ze az mi sie odechcialo, kupilam tylko produkty na lasanie i bede robic pozniej.
Tez 6 to chyba nie bedzie moja data niestety :(
Trusia ja tez polcze i pomimo beznadziejnej pogody zarazumyje okna :D Bynajmniej ze strony domowej bo kurcze moje ciekawskie koteczki opieraja sie lapkami i caly czas sa slady :)
A wogole to mialam sie pochwalic, bo moja kotka ktora mi tak uciekala do piwnicy jest w ciazy - ostatnio znowu nie bylo jej pare dni i wogole jakas sie duza zrobila poszlam z nia do weterynarza a on patrzy sie na moj brzuszek i mowi " wkoncu zwierzeta upodabniaja sie do wlascicieli" :] Wiec nie bede miała jednego maluszka w domu :)
Aniu moja Marika w 34 tygodniu wazyla 2650
Elzu ja mysle ze jezeli to ma sie rozkrecic to i tak sie rozkreci bez wzgledu czy pujdziesz spac czy bedziesz skakala na pilce czy robila cos innego. Wiec poloz sie i nabieraj sily na porod wkoncu to juz tak blisko :)
 
Do góry