reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

a tak sobie jeszcze przypomniałam anbar, może trzeba te imiona wymyśleć, nawet takie tymczasowe na podpuchę to wylezą uparciuchy w koncu


A wiesz, że i mnie to przyszło do głowy? Że on nie chce wyjść, bo co to za frajda być bezimiennym synkiem. W każdym razie był już pomysł, żeby mu nadać imię "Synek". W urzędzie przecież pani nie ma spisu imion ze wszystkich krajów świata i pewnie dałaby się łatwo przekonać, ze to powszechne imię ;-).
 
reklama
A wiesz, że i mnie to przyszło do głowy? Że on nie chce wyjść, bo co to za frajda być bezimiennym synkiem. W każdym razie był już pomysł, żeby mu nadać imię "Synek". W urzędzie przecież pani nie ma spisu imion ze wszystkich krajów świata i pewnie dałaby się łatwo przekonać, ze to powszechne imię ;-).

Synek hmmm...bardzo ładnie :)
 
Dziewczyny Violett się dzisiaj nie odzywa? Pewnie jest w szpitalu :-)

Ciekawe jak tam nasza Holly - czy jej bóle przeszły no i jak tam Ania - miała być 4 dni w szpitalu od poniedziałku, a może wróci już z Hanią do domu.
 
Witam,
bardzo Wam dziękuję za słowa otuchy :-) Dzisiaj po 7 tygodniach wyszłam za szpitala i jeszcze z Olga w brzuszku :-) Wczoraj znowu miałam usg i Olga nadal jest malutka 2100g ale poza tym wszystko z nią ok :-) Lekarze dziś doszli do wnisoku, że już nic dla nas nie mogą zrobić i mam leżeć w domku, z czego się bardzo cieszę :-)
 
Ale tutaj dzisiaj spokojnie...
Chyba wszystkie mamusie leniuszkują w łóżkach przez tą pogodę :)

Ja właśnie ogarnęłam troszkę w kuchni-lodówkę wyszorowałam- wstępnie obiadek przyszykowałam-gulasz z karkóweczki się pichci na małym ogniu ,a pachnie w całym domku ;)

Jestem z siebie dumna,bo wkońcu wstępnie spakowałam torbę do szpitala-leży na dnie szafy w razie czego...muszę tylko kilka rzeczy kosmetycznych dokupić-pastę do zębów,szczoteczkę,żel do higieny intymnej i tyle :D
Mam nadzieję,że nic się u mnie wcześniej nie rozpocznie,bo we wtorek jeszcze muszę iść ostatnie badania zrobić-mocz,morfologię itp

Teraz się położyłam przed tv i odpoczywam,a mały chyba nie czuje tej złej aury za oknem,bo mnie stuka i stuka ;)

Taq,cieszę się że z wami wszystko dobrze:) odpoczywaj dużo,żeby dzidzia podrosła !! :)
 
Ostatnia edycja:
Witam sie popoludniowo i po dosc intenstywnym dniu. ja wreszcie sobie odsapnelam :) Niedawno wrocialm do domku. Kurcze z tym brzuchem to sie zalatwia wszystko dwa razy dluzej. Co chwila mi brzuszek twardnial, kul, musialam siadac odpoczywac. Juz bym chciala urodzic. A kregoslup to mnie tak boli ze szkoda gadac.

Aduska dzieki za info od Amerie. To trzymam kciuki za nia i za Leosia ktory jest napewno zdrowiutki :)
Anbar mi tez odszedl czop po badaniu w ktorym lekarka stwierdzila ze rozwarcia nie am. Wiec moze ona cos naruszyla i sie zrobilo i tez moglo byc tak u Ciebie :)
Agusiar fajnie ze sie odezwalas, zazdroszcze ze masz juz Lilke kolo siebie :)
Tofiś bardzo bym chciala byc w szpitalu, ale jeszcze Marika nie postanowila wyjsc :)
Taq to teraz odpoczywaj kochana duzo, a Olka jeszcze troche podrosnie. Na pocieszenie latwiej bedzie Ci ja urodzic :)

A ja wlasnie sobie uswiadomilam ze cala ciaze mialam przeczucie ze urodze 6 listopada, nawet mi sie pare razy snilo ze urodzilam tego dnia. Wiecmoze to i prawda. I w sobote bede tulila Marike, no coz zobaczymy:)
 
reklama
violett 6 litopad to moj termin :-p nie wpychac mi sie tu! hehe

a ja wlasnie skonczylam robic pierogi :-D jestem z siebie bardzo dumna :-)

i mam nadzieje ze pierogi wywolaja porod :-D:-D:-D
 
Do góry