reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Witam, u nas jakaś taka pogoda deszczowa. A ja nie mogłam wczoraj zasnąć znowu, o 00.30 zgłodniałam i sobie poszłam zjeść coś, wypiłam ciepłe mleczko z miodem, zajrzałam na bb i w końcu zasnęłam przed 2. Dzisiaj chcę wyciągnąć męża do szpitala bo jeszcze nie zwiedzałam. Leki jeszcze biorę do poniedziałku, ale powoli zaczynam się ruszać bo z kondycją u mnie nie najlepiej. A jak idziemy z J do auta to zawsze muszę go upominać żeby szedł wolniej bo nie daje rady...
 
reklama
a ile wcześniej zapisywałaś się na ktg???

Pięć minut ;-) Na KTG się nie zapisujesz, przynajmniej nie na to pierwsze. Ale jeśli nie masz skierowania od lekarza, to na Madalińskiego musisz być po terminie porodu, zeby Cię przyjęli. No i w przychodni nie honorują skierowań od lekarzy prywatnych.
 
Dzień doberek:)
Pogoda dziś fatalna,pada deszcz od samego rana i tak pochmurno jest...łee...

Wstawiłam pościel do prania,później koce popiorę i pled na nasze łóżko-aby wszystko było świeże jakby maluszek chciał polegiwać z nami-a napewno będzie ;)
 
kurcze, przez tą pogodę net mi się rwie. także chyba muszę zniknąć na parę chwil. za to coś może w domciu zrobię :-)

z tym KTG to różnie bywa. ja, u siebie w szpitalu, zapisywałam się tydzień wcześniej. jak tylko dostałam skierowanie. potem już idzie maszynowo, bo musi być co tydzień, więc termin znaleźć się musi.
 
Witam!
Aduska, dzięki za info od Amerie!

Ja mam od rana zamułkę....ruszam się dzisiaj na ostatnie konwersatorium, mam nadzieję, że wysiedzę...

trzymajcie się cieplutko!
 
z tym KTG to różnie bywa. ja, u siebie w szpitalu, zapisywałam się tydzień wcześniej. jak tylko dostałam skierowanie. potem już idzie maszynowo, bo musi być co tydzień, więc termin znaleźć się musi.

Heloł, ale mówimy o KTG w przenoszonej ciąży. Za tydzień to ja już mogę być po wywoływaniu i cesarce... W przenoszonej się robi góra co dwa dni.
 
reklama
A u mnie głośno jest bo u sąsiadki na przeciwko drzwi wymieniają i cały czas młotek i wiertarka. Ale w sumie dobrze że teraz a nie jak Michaś byłby już w domku.
 
Do góry