reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

anbar suwak fajny :) ciekawe co Ci się pokarze za tydzień... Żarcik oczywiście, na pewno nie będziesz już miała suwaczka :)
 
reklama
anbar a miałaś ten masaż szyjki? Strasznego mam doła dzisiaj. Idę leżeć. Pozdrowienia

Edit

a tak sobie jeszcze przypomniałam anbar, może trzeba te imiona wymyśleć, nawet takie tymczasowe na podpuchę to wylezą uparciuchy w koncu
 
Ostatnia edycja:
Info od Amerie:

jutro o 6 rano wywoływanie z oxy, bo dziś nie chciała bo nie spała bidulka całą noc i nie ma siły:( Boi się o zdrowie Leosia...

Napisałam jej, że nie ma innej opcji Leoś jest zdrowy, trzymamy kciuki!
 
anbar a miałaś ten masaż szyjki?

Nie wiem :-D Byłam wczoraj u lekarza i coś tam pogrzebał dłużej niż zwykle. Mnie nic nie bolało, ale mnie żadne badanie (a co wizytę mnie badał palcami) nie bolało. O długości szyjki nic nie powiedział, za to powiedział, że nie mam rozwarcia. Ale wieczorem poleciał mi czop, więc być może rozwarcie zaczęło się robić. Tylko nie wiem czy od tego jego gmerania czy sie u mnie powoli rozwija akcja porodowa niezależna od działań moich i mojego lekarza...
 
cześć Dziewczyny,
korzystając z chwili wolnego gdy Mała śpi wpadłam zobaczyć co u Was, chociaz watpie ze dam rade wszystko przeczytac.
Ja po malu dochodze do siebie. Z Mala idzie nam coraz lepiej choc nadal sie siebie uczymy. Postaram sie wkrotce zdac relacje z porodu w odpowiednim watku.
Wszystkim wciaz oczekujacym duzo cierpliwosci zycze w tych ostatnich dniach. Milego dzionka. Pozdrawiam.
 
Witam Was z deszczowego Wrocławia!
U nas nadal bez zmian,nic się nie dzieje:/
Agusiar jakże Ci zazdroszczę,że możesz być już z maleństwem w domu :)
Pozdrawiam!
 
reklama
heja! ja codziennie wmawiam sobie ze dzisiaj sie urodzi dzidziek i nic :-( dzisiaj w nocy mialam moze ze 2 skurcze a potem przebudzilam sie jeszcze raz i mialam komorke na brzuchu (bo patrzylam co ile te skurcze byly), nad ranem jak T. sie szykowal do pracy jeszcze jeden i tyle :-(

anbar a Ty nadal w dwupaku biedactwo, ale gratuluje czopa :tak:

agusiar powodzenia z Malutka! nawet nie wiesz jak masz super ze juz jestes po :-)
 
Do góry