reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

kobitki,a czy któraś ma jakiej info od Ayli ???

u mnie w szpitalu jest zakaz walizek na kółkach:sorry2:
tez poczatkowo myślałam o takiej małej,ale jak ordynator zobaczy, to każe wyniesć z sali, bo krzyczy,że to nie hotel:confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
meryan nie rozumiem takeigo podejscia :) przeciez to duza wygoda dla kobiety ciezarnej, bo jesli nie ma nikogo z nia a ona zacznie rodzic to sama taka walizke na kolkach przetransportuje :))
ja jakbym zaczela rodzic musialabym zejsc po schodach a z taka walizka to walizka grzecznie po schodach zjedzie sobie za mna :))
tutaj co prawda raz sie smiali w szpitalu ze tak wszystko mam zapakowane, ale po co sie rozdrabniac w pare toreb jak mi sie miesci wszystko do jednej
 
Witamy,witamy:)
Dziś dzionek zaczął się lepiej niż wczoraj:)
Nocka też minęła wporządeczku,nie miałam problemów ze spaniem na szczęście...

Widać Listopadówki na dobre się zaczynają rozsypywać-coraz więcej już mamy dzieciaczków :D
Holly,trzymam kciuki za Ciebie i maluszka!!

Ja mam nadzieję,że wcześniej się nie rozpakuję i spokojnie wytrzymam do 22.11 :) Będę się oszczędzać ile mogę by czasem niczego nie przyśpieszyć ;) Chociaż moja gin nic nie wskazywała bym miała wcześniej rodzić,ale wiadomo,że to różnie bywa ;)
Mój mężuś dziś załatwił sobie cały grudzień urlopu-powiedział,że chce spędzić z nami ten czas :) Miło mi się bardzo zrobiło i aż łezki mi popłynęły jak mi to powiedział :) Kochany jest...
 
efinka Ty szczesciaro :-p super ze maz bedzie z Toba, ale nie wiem czy wytrzymalabym z moim caly miesiac w domu :-D narzekalabym pewnie ze nie sprzata ;-)

a ja dzisiaj mam spotkanie z polozna, zobacyzmy co mi powie, pewnie nic sie nie zmienilo :-p
 
Witam :-)
U nas dzień porządków, mieliśmy to robić wspólnie z mężem, ale kochany mnie we wszystkim wyręcza, teraz mi tylko zostawił obiadek :-)
a nam dziś okazało się że popsuł się automat :wściekła/y: dobrze że już wszystko dla dzidzi poprałam, ale na szczęście jutro przychodzą naprawić, bo w końcu teraz to ona będzie mi potrzebna w kółko przy dzieciach.

O rany ale się dziewczyny zaczęły sypać hoho, normalnie robi się nam październik hihi.
Pozdrawiam wciąż nierozpakowane mamy :)
 
meryan nie rozumiem takeigo podejscia :)

ja też nie:sorry2:
nikogo nie powinno obchodzić, z czym i w czym przebywam w szpitalu
tak samo nie wyobrażam sobie chodzenia po porodzie w koszuli, dlatego zapakowałam na kolejne dni i piżamę,a bardziej taki cieńszy dres i niech ktoś mi tam tylko zwróci uwagę:wściekła/y:;-)
 
reklama
Do góry