reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Cześć!
Wróciłam dziś z maluszkiem ze szpitala i chcę Wam się tylko szybko pochwalić! Urodziłam 20.10 przez cesarskie cięcie (ułożenie stupkwe) córeczkę Marysię 3200g i 53 cm 10 pkt.:)

Pozdrawiam
 
rachel 1981- wielkie gratki :)

anbar - to już masz duże dziecko a ja natomiast niewiem ile moja mała urosła bo ostatnio usg nie działało :( Niewiem czy dowiem się przed cc w szpitalu

Mój małżonek od jutra bierze L4 do wtorku na siebie a potem bierze 2 tyg. L4 opieki na mnie po cc więc troszkę pobędziemy w 4 w domciu :) Cieszę sie z tego bardzo bo przynajmniej troszke mi pomoże a przy dwójce jest co robić tym bardziej, ze 4 latkowi trzeba poświecić uwagę i z nim się pobawic zeby nie poczuł się odtrącony.
 
rachel gratuluje! :-):-):-)
anbar u mnie jest to samo, nie dosc ze ja najlepiej wszystko w domu robie :)-D) to jeszcze staram sie wywolac Mala i szoruje caly dom, a moj T. jak wraca z pracy to sie denerwuje ze tyle sie narobilam

moj T. wezmie tydzien urlopu, on chce 2, ale ktos musi wkoncu na te pieluchy zarobic ;-) naszczescie jak sie porod zacznie to w kazdej chwili moze przyjechac, i tak smao pozniej brac prace do domu.

moja mama bierze 2 tygodnie urlopu, po tym jak T. wroci do pracy, a potem 'tesciowie' przylatuja nam pomagac pewnie gdzies na tydzien. wiec mam ciaglosc pomagania zapewniona :tak:
 
przy dwójce jest co robić tym bardziej, ze 4 latkowi trzeba poświecić uwagę i z nim się pobawic zeby nie poczuł się odtrącony.


zgadza się, bo podobną sytuację mam u siebie, oprócz mojego męża będzie jeszcze moja mama,żeby właśnie pierworodny nie czuł się zepchnięty na drugi plan i czuł się tak samo ważny, jak do tej pory,wg mnie moja rola w tym będzie największa i nie chcę go zawieść
chociaż ta świadomość starszego brata wyzwala w nim niesamowicie pozytywne emocje:))))))))))
 
anbar - w tym przypadku to chyba lepiej ze mąż Ci wyrywa odkurzacz, bo z takim 4 kilowym dzidziusiem to chyba nie jest wygodnie. powodzenia, może niech już wyjdzie bo widać że sie zagnieździł na dobre
 
rachel1981 gratuluje...

Fajnie czytac, ze juz tyle dziewczyn ma swoje malenstwa...

Ja wlasnie zjadlam góre kalafiora z bulka tarta i maselkiem...pycha:)

Czy ktoras z Was kupowala czujnik oddechu? bo my dzisiaj z mama stwierdzilysmy ze trzeba kupic...
 
reklama
Do góry