reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

U nas wozek kupuje tesciowa a lozeczko tesciu :) z tym , ze my wybieramy jak maja wygladac :) oni tylko placa :) zreszta za wiekszosc rzeczy placa:) sprawia im to ogromna frajde ,ze moga nam pomoc finansowo :)
 
reklama
Mi wózek ta teściowa :/
Łóżeczko i pościel siostra, tzn. daję Mi 500zł ale muszę dołożyć, bo wybrałam droższe :-)
A tak to resztę sami,a le tak chyba bardziej z naszej woli :tak:
 
hej dziewczynki wrocilam udalo nam sie wkoncu usnac no i wymioty,zgaga i rozwolnienie minely jestesmy z dzidzia bardzo szczesliw wkoncu mozemy cos zjesc bo rano to nie bylo wogole mozliwe przez wymioty teraz zostalo nam isc do poloznej powiedziec o wszystkim i blagac o zastrzyki bo na te cholerne bole nie pomoze nic innego brat byl u mnie juz z 10razy dogladal biedny taki zmartwiony ze myslalam ze moze powarznie ze mna cos strasznego a on mi tlumaczy teraz ze nigdy mnie takiej nie ogrnietej nie widzial i patrzyl sobie zeby zapamietac a pozniej pewnie bedzie mi wypominal hehe;-)ogolnie sen jest dobry na wszystko witam nowa pania na foorum ale gdzies mi twoja wypowiedz uciekla i nicka nie mam przepraszam ze nie wpisze ale milo cie poznac i pozdrawiam!!!

co do twardnienia brzuszka tez czasem mam ale jak maluch sie przekreca to wtedy a jak na razie dzisiaj nie ma jak bo sily nie ma musimy koniecznie zjesc cos kto wie moze tatusia na jakas dobra zupke namowimy ;-):-)za raz wraca do domku wiec idziemy szybko cos szykowac ale ogorkowa to bym zjadla mmmmmmmmm mniam albo botfinke dawno nie jadlam bo moja dzidzia nie wszystkie zupki lubi w szczegolnosci barszczu bialego i zura fuu pozniej mi pokazuje rozki jak zjem to czego mamusi brzdacek nie lubi a tatus sie wkurza;-)pozdrawiam i dziekuje za kciuki bardzo pomogly chociaz na dolegliwosci zoladka a z biodrem zaraz smigam po 15
 
U Nas jeśli chodzi o wózek, to zaoferowali się moi rodzice.
Poza tym dużo rzeczy mam od siostry, która ma dwójkę małych dzieci (3 i 5 lat).
Dziś kupiłam krem na rozstępy z Gerbera, wydaje się mniej tłusty. Zobaczymy czy będzie lepszy niż Fissan.
 
Paola taki w bialo niebieskiej tubce? jesli tak to jak dla mnie on wcale nie jest tłusty, a wchlania sie jak zwykly balsam do ciala ;)
 
wozek kupilam sama jak i rowniez spacerowki jedna lekka droga bardziej sztywna i jakos nie chce zeby ktos mi kupywal ale jak juz sie ktos odwarzy to nie odmowie ;-)

dobra kobitki ja sie zbieram do poloznej bo do srody to umre moj kochany marcinek wrocil wsciekly bo nie wyspany i zmartwiony lata w kolko jak poparzony bo sie boi ze do szpitala pojde ale jakos bede sie wykrecac od tego pomyslu poloznej jesli jej wpadnie to na jezyk wiec czekajcie za mna jak wroce dam znac
 
Ostatnia edycja:
Ale sobie drzemkę strzeliłam :-). Spałam od 13;30 :-D.
eve19 w takim razie powodzenia na badaniu i oby wszystko dobrze się skończyło i żebys w domku mogła leżec a nie w szpitalu.

Ja używam kremu Pharmaceris. Jak dla mnie jest super, bardzo szybko się wchłania i super rozsmarowuje. Z resztą babka w aptece mi polecała, mówiła,że kobitki sobie go chwalą :-).

Nam wózeczek kupuja teściowie, ale bardzo dobrze wiedzą, że my wybieramy a oni sponsorują. Dziewczyny nie złoście się tak na te swoje tesciowe. Poprostu jak to kazda babka są ciekawe co sobie kupujecie, a jakie, a gdzie itd. Czy naprawde myslicie , że chcą Wam na złość zrobic? Czy poprostu są zainteresowane. A będę się was pytac bo przecierz z facetem (tzn.synem) nie pbeda o tym gadac. Nie ma się co wkurzac, bo i tak nic nie zmieni. A jesli nie chcecie żeby wam sugerowały to czy tamto to mówicie wprost ja zrobię tak, ja kupie to i tyle.
Mozecie podac jeszcze pare argumentów. Z tesciową trzeba się dotrzec tak jak z partnerem :-). A jak zaczniecie tak poprostu z nimi sobie gadac o tych zakupach jak np. ze swoją mamą czy z koleżanką to zobaczycie , też bedzie inaczej :-). Wiem co mówie bo znam swoją tesciową od 9 lat i moge sobie z nią pogadac na kazdy temat i przeded wszystkim nie traktuję jej jak zło konieczne :-)
 
Amerie, to ja pytalam o forum :) czyli wszystkie nasze tematy beda nadal tylko tam, tak? To fajnie :)

Eve19 powodzenia w tym spotkaniu z polozna (pewnie juz wyszlas) mam nadzieje, ze ci pomoze.

anbar ta Twoja poducha to taka duza w ksztalcie literki C?

zalgol, skad wiesz tak dokladnie jak maluch sie ulozyl? Ja macam brzuszek ale nie potrafie nic powiedziec.. za to polozna jak mi pomacala to odrazu wyczula gdzie ma glowke..

dżastina, witaj :)

ania_ch0, ja paskudna bluzke od mamy dostalam :) ale podziekowalam i sie nie przyznalam ze mi sie nie podoba :) i tak jestem daleko i nie widzi ze nie nosze :D .. w kazdym razie licza sie dobre checi.

Kami02, tesciowa starej daty co? Moja mama nie jest taka zla ale ma 60lat i tez inaczej patrzy na swiat, wszystko co kupuje to wg niej nie trzeba bylo.. na szczescie nie musze wysluchiwac bo jestem daleko i nie widzi co kupujemy ;) chociaz tesknie za rodzinka i czasami moglabym nawet posluchac "kazan" w zamian za spotkanie sie ;) ale mama to co innego.. a co innego tesciowa heh

Z tego co widze to rodzice i tescie sie skladaja na rozne rzeczy dla waszych maluchow, nasi nic nie proponowali i nawet o tym nie pomyslalam, ze mogliby.. moze dlatego wlasnie, ze nie jestesmy na miejscu..

Co do zgagi to ja do konca nie wiem co to jest.. ale dzisiaj mam takie uczucie jakby mi cos w gardle siedzialo (jakbym nie przelknela do konca) czy to moze byc wlasnie zgaga?
 
reklama
Elzu he he. Wiem bo byłam w piątek strasznie spanikowana bo malutki się w ogole nie ruszał (a wczesniej kopał jak szalony) i bałam się , ze jest cos nie tak. Zadzowniłam do mojej ginki i powiedziała jesli sie bardzo niepokoje to moge pojechac do jakiegokolwiek szpitala na izbe przyjec i mnie zbadają. No i lekarz robiący mi usg własnie taką pozycję nam podał a ja do tej pory tak go własnie czuje. Całkiem na dole przy pęcherzu lekkie kopniaki odczuwam,a do góry nic a nic.

Co do tego,że teściówka to nie to samo co mama to zgadzam się :-), ale nie ma się co szarpac i nakręcac. Może ja tak mówie bo moja tesciowa jest bardzo nowoczesną babką. I mimo, ze czasem mnie też denerwuje to wiem, ze nigdy nie robi nic dlatego żeby nam na złość robic. A jak na dzień mamy również jej wysłałam smsa z życzonkami podpisując się kochana synowa :-) to odpisała mi , że treraz jestem jej kochaną córeczką ;-)
 
Do góry