reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

A mój mąż zabiera się właśnie za remont, żeby już powoli przygotowywać pokoik dla maleństwa. Mamy ogromny salon, i trzeba go podzielić na połowę, bo ta druga jest w ogóle nie używana, i tam właśnie będzie pokoik maleństwa :)
 
reklama
a ja dopiero wrocilam bylam u poloznej ale mojej nie bylo wiec jakas mloda mnie zabrala przestraszona byla cholernie ale zrobila badania moczu wyszlo zapalenie nerwu jakiegos i nerki jak zobaczyla moje biodro to az sie zdziwila takie spuchniete a co mialam zrbic powiedzialam ze 2tyg boli ale dzis w nocy to koszmar wiec zmierzyla mi temperature i cisnienie wszystko bylo oki o 16!!;-)zadzwonila do lekarza umowila mnie odrazu w biegu i poszlismy tam czekalam w kolejce no ale bylo smiesznie bo byl taki maly angolek z ojcem i sie ciagle usmiechal do mnie :-)gdy weszlam do lekarza on sie przedstawil przywital i delikatnie kazal mi polozyc sie na lozku wiec tak zrobilam ale tak mnie zabolalo ze az zapiszczalam pozniej wziol reka obejrzal biodro i zabolalo znow to pomogl mi sie az podniesc i tez zdziwiony zapytal czy krwawie wiec powiedzialam ze nie wziol wiec zmierzyl cisnienie wszysko oki a temperaturka juz stan pod goraczkowy i blada sie zaczelam robic przepisal mi paracetamol,antybiotyk,tabletki przeciw wymiotne ale u mnie juz apteki zamkniete i znow czeka mnie noc nie przespana:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
eve19 To i tak dobrze że tak to się 'skończyło' ...
__________________________________________________
A właśnie, jak chodzicie do lekarza to jest tam położna czy tylko lekarz !?
Bo to chyba jest tak, że jak państwowo się chodzi to jest a jak prywatnie to nie ma, tak !?
Nie wiem bo tylko 2 razy byłam państwowo (przed ciążą) i w sumie u jednego była, a u drugiego nie.
A prywatnie byłam u 3 różnych lekarzy i nigdzie położnej nie było.

^przenoszę się z pytaniem do tematu:
https://www.babyboom.pl/forum/listo...owego-slychac-37888/index142.html#post5708808
 
tu jest tak ze z polozna tez mozna isc do lekarza jesli ona musi ja w srode ide wlasnie a w polsce to polozna chyba nie stoi z lekarzem na wizycie bynajmniej u mojej siostry raz byla tylko zobaczyc czy wszystko oki i pokazac sie ze jest;-)


w sumie moglo sie to gorzej skonczyc moglam jechac do szpitala ale zyje i na szczescie zostalam upomniana ze mam przyjsc po recepte jesli mnie nie przejdzie a leki mi sie skoncza w sumie moge isc i tak mam darmowe ale dzis to taka malo ogarnieta bylam a ten lekarz taki grzeczny a ja wsciekla bylam bo tyle moich zgredow nie bylo i oczywiscie myslalam ze sie spale ze wstydu bo rece mi sie z nerw trzesly:-D
 
Ja chodzę państwowo i za kazdym razem jest położna, czasem nawet jest to krępujace, kiedy chce zapytac doktórkę o jakies intymne sprawy, a tamta siedzi i wszystkiego słucha, czasem się nawet wtrąca.

U mnie bedzie dziewczynka -Marysia
 
dzastina to zalezy jeszcze gdzie bo u mnie w polsce to by problemy z tym byly a w uk mam lajty i do tego znow wysoka teperature zimnooo brrrr a imie dla corci sliczne mi sie jeszcze zosia podoba bardzo ale moj marcin kreci nosem i na drugie dajemy zofia jak bedzie dziewczynka bo jak chlopak to jak na razie bez imienny
 
Ale się rozpisałyście od południa, dopiero nadgoniłam uffff
Cześć Dzatina!!!!

Kami taki atak miałam w sb noc, magnez pomógł, chyba się rozciągamy albo nsze pociechy zaczynają rządzić w brzuchu

Kurcze, wydałam dziś 500 zł na nieiem co, coś z ubranek, dla mnie, opłaty i pustka w portfelu. Nie lubię jak pieniądze szybko się rozchodzą. Byłam dziś w Rosmanie ale nic na rozstępy nie widziałam, może byłam w szoku po półce z przeróżnymi pampersami i chusteczkami :-D no i siku mi się tak strasznie chciało.
Idę spać bo znów zaśpię a chciałabym ubrać się jutro do pracy jak człowiek a nie jk dziś-na straszydło
 
dzastina to zalezy jeszcze gdzie bo u mnie w polsce to by problemy z tym byly a w uk mam lajty i do tego znow wysoka teperature zimnooo brrrr a imie dla corci sliczne mi sie jeszcze zosia podoba bardzo ale moj marcin kreci nosem i na drugie dajemy zofia jak bedzie dziewczynka bo jak chlopak to jak na razie bez imienny

U nas od poczatku ciąży wybralismy Zosia lub Marysia dla dziwczynki, a jak sie okazało na usg ze dziewczynka, to mąż zdecydował że Marysia i tak juz do niej mówi przez brzuszek:)
 
Dzieńdobry wszystkim !
Słoneczko mnie dziś powitało 'optymistycznym 'promieniem' he he, może to i dobrze bo wczoraj miałam 'małe' spięcie z moim T eh :/ ;-)

Ale teraz uciekam już bo jadę po wózek :-) Daleko niby nie jest, ale jednak te 100km to trochę męczące, buziaki wszystkim i miłego dnia ! :rofl2:
 
reklama
Hej wszystkim :-)

Oczywiście najpierw wpadam się przywitać z Wami a potem śniadanko.

Wczoraj na szkole rodzenia uczyliśmy się oddychać przeponowo i powiem Wam , że z tym brzucholkiem nie jest to takie latwe. Mojemu mężusiowi wychodzi jak na razie lepiej ale mamy w dokmu ćwiczyć. Więc myśle , że do listopada będę oddychać na celujący :-)
 
Do góry