reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Dżastina witaj wśród Nas! :-)

Oj skurce łydek męczyły mnie jakieś 2 mies. temu co rano, odstawiłam wtedy kawę (bo wypłukuje magnez) i mój ginekolog przepisał mi wtedy magnez z wit. B6 i od tego czasu już prawie nie mam tych skurczów.
Za to zgaga męczy mnie od jakiegoś czasu dość często, słyszałam że dobre są na to migdały, więc podjadam je od jakiegoś czasu.

Mam pytanie do przyszłych mam-pijecie jakieś herbatki dla kobiet w ciąży?bo szukałam ostatnio w sklepie i były tylko dla dzieci i kobiet karmiących, a pamiętam że pare lat temu moja siostra piła kiedys taką.
I czy znacie jakieś kremy na rozstępy, które nie są tak bardzo tłuste?, bo tego mojego ostatniego mąż po prostu znieść nie może :-).
 
paola Ja od początku ciaży stosuje krem na rozstępy z rossmana taki różowy babydream. Razem z płynem do kąpieli dla kobiet w ciąży :) Uwielbiam jego zapach a krem baardzo szybko się wchłania :) No i żadnych rozstępów nie mam :) a brzuch gigant:-)
 
Kami mnie zgaga męczyla tylko w nocy juz dlugo dlugo, co wstawalam na siku to plakac mi sie chcialo to bylo takie obrzydliwe uczucie :( i dopiero ostatnio jak zaczelam sie co godzine na siku budzic postanowilam cos z tym zrobic, bo juz nie wytrzymywalam. Znalazlam alugastrin mojej mamy z tamtego roku, ją zgaga męczyla najbardziej jakis miesiac przed porodem i tylko to jej pomagalo. Przed snem jedną tabletke wzielam rozgryzlam i tylko trzy razy na siku sie obudzilam a po zgadze ani sladu :-) musze teraz jakis magnez sobie zapodac i tak sie zastanawiam dobry bedzie taki z tubki w tabletkach co sie rozpuszcza w wodzie? czy musza zwykle tabletki byc?

a na rozstepy ja sie meczylam pierwszy miesiac z oliwka babydream z rossmana ale wszystko sie lepilo i po jednej nocy pizamka, albo koszulka juz byly do prania. Potem uzywalam gerbera dla ciężarowek, a teraz od dluzszego czasu postanowilam zuzyc zapas wszystkich balsamow ktore mam w domu, mialam kilka i w kazdym mniej wiecej 1/4 opakowania. A wczoraj dostalam od tesciowej balsamik miodowo mleczny pieknie pachnie to teraz jego bede uzywac :) no i bluzke paskudna jeszcze mi dala ale ten fakt pominmy :D
 
Ostatnia edycja:
Muszę coś spróbować z tą zgagą ...

Ixidixi muszę spróbować też tego babydream, a ten płyn do kąpieli dla kobiet w ciąży to też z tego babybream !?
To takie coś jest: !!??
530_01_4038.jpg

ania_ch0 eh te teściowe, moja ma dać nam na wózek, no i mamy jutro po niego jechać, ale ja nie chcę żeby z nami jechała, a ta się uczepiła jak rzep psiego ogona ... :/ nie wiem jak się jej pozbyć :/ wrrr :angry:
 
moja narazie sie tylko dopytuje.. a jakie to kupujemy, a jakie tamto.. nie oferuje sie zeby na cos dolozyc. Ale kupilismy sobie z P. łóżko wreszcie bo na mojej wersalce strasznie sie nam spi, i wczoraj jak u niej bylismy koniecznie musielismy jej pokazac w internecie, tak wiercila dziure w brzuchu. No i powiedzialam ze teraz musimy jeszcze jakas narzute dokupic, zeby posciel rozwalona nie byla caly dzien, to zaczela sie wypytywac a jaka chce, a jaki wymiar itd. mam nadzieje ze nie kupi nam :| bo jak dorwie jakas w kolorowe kwiaty albo inne atrakcje to nie bede mogla patrzec na to. A juz upatrzylam w JYSKu taka ladna..
 
Hej dziewuszki.
Ja siedze sobie w pracy ( zajmuje sie roczna dziewczynka) a ona sobie slodko spi wiec mam czas na BB.
U mnie pogoda super, wreszcie chlodno :)
Moja dzidzia kopie jak szalona :)
 
Ja tak ogólnie to jej sama pokazałam tylko pościel jaką chcemy (na zdjęciu) ...
A tak poza tym to wie że kupujemy różne rzeczy, ale jej nie pokazuję :-)
Ostatnio żeśmy kupili cyfrówkę i położyłam ją na stole u nas w pokoju, przechodziła niby przypadkiem nooo i już ... jak zobaczyła (a ja jej nic nie mówiłam, jakby nigdy nic się zachowywałam) to kobita Mi i jogurt przyniosła, i loda i niedługo to by Mi kolację przyniosła do łóżka żeby jej pokazać ... a ja NIC ha ha no i dała sobie spokój :-D
Ale z tym wózkiem to już jestem taka zła :/:-(
Bo ona najpierw Mi mówiła że gdzieś niedaleko Częstochowy są fajne wózki od producenta za 600zł :/ I że pojedziemy to kupi, ale byliśmy tam sami z Tomkiem i to badziew jakiś-nie nawidzę jak przy gondoli tak 'wisi' ten przód, nie wiem czy wiecie o co chodzi. A ona mówiła że takie fajne :/ > No może i fajne ... dla niej, jak ona myśli że jak jest torba i jakieś akcesoria to już dobry, ale to że waży 16kg i że po złożeniu jest wielki to już nie ważne, a my mamy Tico i Calibre, i musimy zwracać uwagę na rozmiary :/
A poza tym ten co żeśmy wybrali kosztuję 1200zł a nie 600zł, ale to już nie jej sprawa...niech da ten tysiąc a resztę sobie dołożymy, zresztą jak ma Mi coś wpierać ciągle, to chyba wolę sobie sama kupić ... :szok:
:zawstydzona/y: OJJEJJ ALE SIĘ ROZPISAŁAM, ALE TAKIE NERWY MAM ŻE AŻ MI ULŻYŁO WR :wściekła/y:
 
reklama
Do góry