reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Weszłam prze chwilą na forum grudniówek i jestem w szoku jakie tam dziewczynki mają już duże brzuszki...wow!
Mój to na razie na dwa razy można odbierać...jak jest wydęty to widać a tak to wygląda całkiem jeszcze normalnie.
 
reklama
Dziewczyny, witajcie!
Wpadłam tylko na chwilkę, nie będę wiele pisała, bo dzieci moje chorują :-(. Dziś całą noc wymiotowała Karolcia, mam teraz co prać. Bartek też choruje jeszcze - chociaż to już końcówka zapal.krtani. W związku z tym ledwo widzę na oczy. Odezwę się jak będę w lepszej formie.
Pozdrawiam Was wszystkie.
 
hej,

Paulinko, dzięki raz jeszcze:-)
wszystkie zdjęcia dzieciaczków cude,aż miło popatrzeć:-)

Joaś, współczuję, oby choróbstwo szybko sobie poszło,zdrówka dla bąbelków
Mysza...mojego brzucholka niestety nie da się ukryć:-D,ale ja raczej chudziaczkiem nie jestem:baffled:, poza tym nie udało mi się zgubić brzuszka po synku, więc się szybciej zaokrągla

jeżeli pogoda dopisze, a póki co, jest cudnie:-) to jedziemy na weekand nad jezioro,poleżę na świeżym powietrzu, bo o spacerach narazie nie ma mowy:baffled:
 
No ja też do chudzielców nie należę...ale zdziwiłam się że tam dziewczyny już takie brzuszki mają.

U nas nikt się jeszcze nie pochwalił.
 
Własnie Edytko ciesz ze ze Ci przeszły tenielubiane przez nas objawy, kazdy ciąże przechodzi inaczej i nie ma reguly na to kiedy mdlosci i bole piersi przechodza :) Nie martw sie napewno jest wszystko dobrze :)
Jak wrocisz od gin to napisz jak bylo :)
 
Nie martwcie się na zapas.... Ja w ogóle nie mam żadnych mdłości i też mnie to trochę niepokoiło ale podobna każda ciąża jest inna , więc szkoda czasu na zamartwianie się :)
Trzymam kciuki żeby było wszystko ok:)



 
Ja sie chwalilam brzucholkiem :) U mnie tez nie da sie ukryc, a zaraz wejde sobie na forum grudniowek i sobie popatrze :)
Joaś niech dzieciaczki wracaja do zdrowia :)

Ja tez sie rozchorowalam :( BOli mnie gardlo, w nocy mialam prawie 38 st., kaszel, katar.. ehh :(
 
reklama
Ja dzisiaj też chora ...
chyba mam takie piątkowe przesilenia. Wzięłam urlop na żądanie i się grzeję ...

Joaś - życzę dużo zdrowia dzieciaczkom!
Violett - Tobie też dużo zdrowia ... bardzo uważaj na tą temperaturę. Ja tydzień temu jak się rozchorowałam dostałam na podobne objawy: sinupret, do ssania tabletki Isla, roztwór soli morskiej do nosa i Apap ... pomogło błyskawicznie. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie tak samo bo na wieczór mamy w planie oglądanie dzieciowych rzeczy i lekcję tańca (tydzień temu nie byłam z powodu chorobi i jak teraz nie pójdę to już chyba w ogóle będę musiała zrezygnować bo nam za dużo ucieknie ...).
 
Do góry