reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

dzięki anbar. wiem, że bez lekarza teraz ani rusz, ale myślałam, ze może ktoś coś pomoże tymczasowo do poniedziałku.

życzę udanych wakacji. pozazdrościć :-)
 
reklama
Borsuczek witaj !

Magdaaa26 moja pani doktor powiedziała że mogę stosować clotrimazolum krem - ja stosowałam kilka dni , ale decyzja należy do Ciebie !
 
Witajcie Kobietki!

Wpadłam się tylko przywitać, zobaczyć co u Modlisi i życzyć Wam pięknego dnia

Nie mam czasu nadrobić zaległości bo zaraz zmykam na kawkę, później śniadanko, szykowanko i jedziemy do ginka oglądać dzidziusia

Modlisia odpoczywaj kochana ! Dawaj znać co u Was.

Pozdrawiam Was wszystkie
 
Hej Dziewczyny,
Dzieki za miłe orzyjęcie,
JA aktualnie jestem na L4 z powodu zapalenia zatok i ogólnego przeziębienia, niestety wcale mi sie nie poprawia i oawiam sie za jutro na kolejnej wizycie u internisty sprawa zakończy sie antybiotykiem - tak mowila lekarka we wtorek ze jak nie przejdzie, to antybiotyk
Czy któras z was byla moze we wczesniejszych ciazach w podobnej sytuacji?
ja sie jakos mocno tego antybiotyku, ale doktorka mowi ze gorsze moze być przedłuzaj~ące sie przeziębienie...
sama nie wim co robic , a niestety głowa mnie tak boli od tych zatok ze ojojo... :(
 
Modlisia życzę Ci dużo wytrwałości w leżeniu i żeby krwiaczek szybko się wchłoną. Leki też dużo pomogą ale leżenie jest najważniejsze, tak mi zawsze lekarze mówili. Trzymaj się razem z fasolką :-)

AniazZielonego ja wiem że są antybiotyki które nie szkodzą maleństwu bo nie docierają tam wcale, np jest Bioparox i chyba na zatoki też będzie pomocny bo jego rozpyla się w zależności albo do gardła, oskrzeli lub nosa. Ja stosowałam i nic się nie działo złego ;-)
 
Witajcie Kobietki!

Wpadłam się tylko przywitać, zobaczyć co u Modlisi i życzyć Wam pięknego dnia

Nie mam czasu nadrobić zaległości bo zaraz zmykam na kawkę, później śniadanko, szykowanko i jedziemy do ginka oglądać dzidziusia

Modlisia odpoczywaj kochana ! Dawaj znać co u Was.

Pozdrawiam Was wszystkie[/QUO
Mysza czekam z niecierpliwoscią co tam u twojej dzidzi. A co do mojej aury to już nie chodzę taka nabuzowana:))) Napisz prędziutko co tam U maluszka:))))
 
AniazZielonego ja mam teraz chore zatoki i jak nie przejdzie to idę do lekarza, tak szczerze mówiąc to zawsze licze na to ,ze wszystko spłynie i obywa sie bez antybiotyku. U mnie chore zatoki są nawet z płaczu. W Wielką Sobote popłakałam trochę ,własciwie przepłakałam pól dnia za Alicją i teraz mam zapchane zatoki. Wczoraj bardzo bolała mnie głowa ale dzis już lepiej i katar spływa,więc może nie bedzie źle:)))))))))
 
reklama
Witamy po świętach.
Musze poczytać troszke to co naskrobałyście.
Faktycznie coraz więcej dzieci z listopada będzie.Ja kiepsko się czuje tak mi się spać chce a tu niema jak.Julka teraz taka łobuziara się zrobiła i musze za nią latać.A na dodatek jest chora.Więc nocki mamy nieciekawe.Ja ma wizyte dopiero 27 kwietnia ciekawe jak tam fasolka.
Co do szkoły rozenia my chodzilismy jak byłam w ciąży z Julką.Gorąco polecam.Poszukajcie w waszych miastach napewno znajdziecie.Szukajci przyszpitalnych szkół mniej kosztują jak prywatne.U nas różnica była 300zł.To dużo.Szkoła uświadamia i pomaga zrozumieć co dzieje się z naszym ciałem.I wiemy co się dzieje jak zaczyna się poród.Ja jestem zwarjowaną osoba i wszyscy mówili że pewnie bede szaleć przy porodzie.A tu spokuj nie spieszyłąm się do szpitala jak wody mi odeszły i wogóle mój poród to był totalny luz.Pamietajcie dziewczyny żeby zapisać się wcześniej bo miejsc może nie być.Ja zapisałam się będąc w 18tygodniu a szkołe zaczeliśmy ok 30tygodnia.
A to się rozpisałam.Uciekam kupic torta mężuś ma dziś urodziny musimy wszystko przyszykować zanim wróci z pracy.
Miłego dnia
 
Do góry