reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
hej dziewczynki,
chciałam Wam gorąco podziękowac za wsparcie i za słowa otuchy...Jesteście Cudowne :) Chciałabym wymienic każdą z Was osobna i podziękować ale nie mam za dużo czau na necik...
Witam wszystkie nowe ciężarówki :):):)

Czuję sie lepiej po lekach, skurcze i bóle przeszły, plamienie też sie uspokoiło , więc mamy nadzieję , że ten paskudny krwiak sie wchłonie, bo odklejenie pęcherzyka ciązowego od trofoblastu spowodowane jest własnie krwiakiem , który cały czas krwawi...Ale skoro od wczoraj jest lepiej to mamy ogromna nadzieję że będzie ok...
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie...Jutro zabiorę laptopa do łożka wiec może trochę nadrobie zaległości, a tymczasem lece wkleić zdjęcia naszego malenstwa do naszej galerii :):)
 
modlisia - kamień z serca, że jak narazie wszystko dobrze :) OBY TAK DALEJ!!! :):*

Ja zmykam "Na Wspólnej" poza tym tak jakoś necior wolno mi chodzi, ze chyba wścieku macicy dostane hehe :D Jak go przestanie boleć bo wpadnę jeszcze późnym wieczorkiem :))) MŁA :*
 
hej dziewczynki,
chciałam Wam gorąco podziękowac za wsparcie i za słowa otuchy...Jesteście Cudowne :) Chciałabym wymienic każdą z Was osobna i podziękować ale nie mam za dużo czau na necik...
Witam wszystkie nowe ciężarówki :):):)

Czuję sie lepiej po lekach, skurcze i bóle przeszły, plamienie też sie uspokoiło , więc mamy nadzieję , że ten paskudny krwiak sie wchłonie, bo odklejenie pęcherzyka ciązowego od trofoblastu spowodowane jest własnie krwiakiem , który cały czas krwawi...Ale skoro od wczoraj jest lepiej to mamy ogromna nadzieję że będzie ok...
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie...Jutro zabiorę laptopa do łożka wiec może trochę nadrobie zaległości, a tymczasem lece wkleić zdjęcia naszego malenstwa do naszej galerii :):)

Modlisia Cieszę się, ze jest lepiej. Dzidzia piękna. Kciuki trzymamy nadal :-)
 
czy któraś z koleżanek brała lub bierze jakieś globulki p/grzybicze lub krem/maść do smarowania?
niestety dopadła mnie ta dolegliwość :-( a do lekarza jeszcze parę dni.
 
Modlisia cieszę się, że już lepiej i nadal trzymam kciuki :-)

Ja mam zamiar powiedzieć w pracy przyszłą środę (we wtorek powinnam dostać zaświadczenie o ciąży, które ma wylądować w kadrach).
Na początku myślałam że poczekam do końca 1 trymestru, ale mam w pracy mnóstwo stresów różnych, czasami trzeba zostać po godzinach a ja się czuję czasami mocno średnio więc wolę powiedzieć, żeby szefostwo wiedziało, że trzeba mnie trochę oszczędzać (mam zamiar pracować jak najdłużej, ale żeby to było możliwe nie mogę się już teraz wykończyć). Na szczęści koledzy i koleżanki w pracy są super więc raczej nie spodziewam się z ich strony jakichś dziwnych akcji w stylu ta sobie wychodzi punkt 17 a my siedzimy ...
 
czy któraś z koleżanek brała lub bierze jakieś globulki p/grzybicze lub krem/maść do smarowania?
niestety dopadła mnie ta dolegliwość :-( a do lekarza jeszcze parę dni.

Ja bralam kiedys, dwa razy, jeszcze przed ciaza, ale zawsze z przepisu lekarskiego. Nie wiem czy cokolwiek mozna kupic w aptece ot tak. Moze Tantum Rosa do podmywania, jesli odczuwasz silne swedzenie. Mimo wszystko jednak nie polecam brac niczego na wlasna reke bez konsultacji z lekarzem lub chociaz farmaceuta.


U mnie juz niedlugo 12 tydzien, wszystko idzie dobrze, brzuszek sie troche powiekszyl i zrobil taki sympatycznie zaokraglony. Niestety nie mam czasu przeczytac wszystkich postow, bo jestem na dwutygodniowych wakacjach za granica i nie mam inernetu, tylko na chwile sie podlaczylam przez komorke.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i brzuszki i sciskam mocno kciuki za wszystkie ciaze, zeby byly zdrowe i zdrowo sie rozwijaly.
 
reklama
Modlisia jestesmy wszystkie z toba! Wszystko bedzie dobrze, masz slicznego i silnego maluszka.

Jezeli chodzi o powiedzenie w pracy to ja tez zamierzam w przyszlym tygodniu. Bo mam okropne mdlosci i nic nie chce mi sie robic z tego powodu. Bedzie to juz 8 tydzien wiec nie tak zle. Nie chce zeby pomysleli, ze obijam sie bez powodu. We wtorek mam wizyte u gin i wezme zaswiadczenie.
 
Do góry