reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
VIA - faktycznie, nie nastawiaj się źle, ja poroniłam w grudniu. Była to bardzo wczesna ciąża. Teraz jestem w ciąży i miałam też schematy lękowe dopóki nie zobaczyłam w piątek na USG bijącego serduszka! Teraz wiem, że nic złego sie nie zdarzy, wierze w to bardzo i nie chcę myśleć inaczej :)
 
U mnie jutro 2 usg bo pierwsze bylo za szybko i nic widac nie bylo mam schize no ale przezyc musze

Lasencja jestemz Tobą, a we wtorek Ty będziesz stresować się ze mną! Wszystko będzie ok...przecież te potłuczone szklanki to nie przez przypadek tylko na szczęście :-)
 
hej co u was jak sie czujecie dokuczaja wam juz mdlosci. ja tez ide we wtorek na usg mam nadzieje ze juz bedzie cos widac
Honia a w piatek ktory to byl dzien ciazy ze juz widzialas serduszko malenstwa? ja ide we wtorek i zastanawiam sie czy juz bedzie mozna zobaczyc bijace serduszko to bedzie 5tydz i 5dni
 
dopisuje się do listy listopadowych mam 2010. Jeszcze niedawno ożywione dyskusje prowadziłam na grudniowych mamach 2008 - a teraz powiększa się nam rodzinka : ) pozdrawiam serdecznie
 
Witajcie poweekendowo :-)

Morbital witaj :-D

Yasemeen u mnie jeszcze nic nie było widać jak byłam w 5t2d, ale moja ciąża jest trochę młodsza ze względu na przesuniętą owu o ok 10dni. Idę teraz w piątek i mam nadzieje że zobaczę moją kruszynkę!

Svensonka &&&&&&&&&&&&&&&&&& za fasolkę!!!

Miłęgo dnia dziewczyny!
 
robilam nastepny test z rana - wynik negatywny
dzisiaj mam odbior wynikow krwi
wiec sie pewnie dowiem co jest
miesiaczki nie mam juz 2 tyg
cos mi sie wydaje ze to nie ciaza
tylko predzej anemia poporodowa bo bardzo schudlam
wygladam jak anorektyczka wiec moze tez dlatego mi @ zaniklo ;(((
 
reklama
robilam nastepny test z rana - wynik negatywny
dzisiaj mam odbior wynikow krwi
wiec sie pewnie dowiem co jest
miesiaczki nie mam juz 2 tyg
cos mi sie wydaje ze to nie ciaza
tylko predzej anemia poporodowa bo bardzo schudlam
wygladam jak anorektyczka wiec moze tez dlatego mi @ zaniklo ;(((

Daj koniecznie znać jak odbierzesz wyniki.
 
Do góry