reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Witam dziewczyny nadal nie mam okresu ciagle zwlekam testu moze jutro zrobie test. 4 dni opoznien okresu.
Morbital widze ze jestes z Wrocławia a ja mieszkalam we wroclawiu a w jakim dzielnicy mieszkasz ja z sepolna a ja od ponad roku mieszkam w brzegu u mojego faceta :)
 
Dolaczam do listopadowych mam:) Wielkie grube dwie krechy na tescie dzis rano. Tylko troche plamienia brazowego niestety.
 
Qcz, witaj :) widze tez jestes w UK. To Twoja pierwsza ciaza? Moja tak, bylam juz u GP a w piatek pierwszy raz ide zobaczyc sie z polozna. Mam nadzieje, ze plamienie ustanie.
 
Qcz witaj wśród mam listopadowych! Gratuluję i życzę spokojnych najliższych miesięscy! CO do plamienie to może być związane z zagnieżdżaniem.
 
Witam
chciałabym się dołączyć! Termin w przybliżeniu wychodzi na 8 listopada. Jestem już po pierwszym usg, na którym widać było pęcherzyk ciążowy i echo od zarodka. Niestety dostałam lekkiego krwawienia i leże w domu łykając duphaston.
 
Witam dziewczyny nadal nie mam okresu ciagle zwlekam testu moze jutro zrobie test. 4 dni opoznien okresu.
Morbital widze ze jestes z Wrocławia a ja mieszkalam we wroclawiu a w jakim dzielnicy mieszkasz ja z sepolna a ja od ponad roku mieszkam w brzegu u mojego faceta :)
kawałeczek od wrocławia pomieszkujemy, w cichej spokojnej okolicy, blisko lasy, stawy itp. a jak ci się mieszka w Brzegu????
 
WItajcie

U mnie mdłości rozkrecone na calego, a musze bilans zrobic do konca marca i nie wiem jak to bedzie. Musi sie udac. Jutro wizyta u gina. Troche sie boje.

WItam Wrocławianki :)) Ja tez z Wrocławia

Mój mąż planuje przerobic nasza dotychczasową garderobo-spiżanię na pokoik dla maluszka. Caly weekend spędził z miarką. Realnie sie zaczelo robic - chyba rzeczywiscie jestem w ciąży!!!

Pozdrawiam
 
reklama
witam nowe mamusie ;)
Echoo ciesze sei ze jestes z wroclawia. a z jakiej dzielnicy pochodzisz bo tam rodzice mieszkaja :)
Morbital dobrze mieszkam w Brzegu niz wroclawia :) tu jest spokoj nie ma tramwaju i jest cichy. niezle ze tu mieszkam.
 
Do góry