reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

nie;-)moja pierwsza ciąża była z moimi bliżniaczkami, które już w tym roku koncza 13 lat. druga skonczyla sie poronieniem:-( a teraz ...czekamy na to malenstwo, no i znowu sie boje,ze tak zle sie skonczy.ale postaram sie poztywnie myslec. choc to niełatwe i brzuch mnie teraz bardziej boli.Lila i jeszcze raz bardzo dziekuję za wsparcie!
 
reklama
Lady87 , wiem że nie mozna tego bagatelizować, dlatego na pewno pojde do lekarza. te druga ciaza stracilam kilka lat temu id ługo nie mogłam sie optrząsnąc, miałam strach przed kolejnymi traumatycznymi przeżyciami. mialam tzw poronienie zatrzymane, ciąża obumarła .ale nie chce juz do tego wracac a poza tym nie chce was tu zasmucać. modle się aby wszysko było dobrze, moze to za niski progesteron.tak bardzo chciałam zobaczyc serduszko maleństwa, bylam umowiona na usg w nastepnym tyg . mam jeszcze wielka nadzieję,że jednak wszystko będzie dobrze...3majcie kciuczki
 
Lady87 , wiem że nie mozna tego bagatelizować, dlatego na pewno pojde do lekarza. te druga ciaza stracilam kilka lat temu id ługo nie mogłam sie optrząsnąc, miałam strach przed kolejnymi traumatycznymi przeżyciami. mialam tzw poronienie zatrzymane, ciąża obumarła .ale nie chce juz do tego wracac a poza tym nie chce was tu zasmucać. modle się aby wszysko było dobrze, moze to za niski progesteron.tak bardzo chciałam zobaczyc serduszko maleństwa, bylam umowiona na usg w nastepnym tyg . mam jeszcze wielka nadzieję,że jednak wszystko będzie dobrze...3majcie kciuczki


miałyśmy to samo.... tak więc rozumiem ciebie doskonale. ja dokładnie od grudnia biore sobie każdego dnia kwas foliowy... i żyję nadzieją że tym razem się uda
 
via, trzymam kciuki, zeby bylo wszystko dobrze, ty tez mysl pozytywnie, zamartwianie sie nie jest dobre dla fasolki, napisz nam co lekarz poradzil i uwazaj na siebie.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry mamuśki!

Witam wszystkie nowe mamusie listopadowe i trzymam kciukasy za wszystkie badania i testy... :-)

Dzieki serdecznie Wam za porade, polece w poniedzialek :)
Mam nadzieje, zxe wyniki beda szybko, bowiem bardzo chcialabym do Was dolaczyc :)
U mnie na wynik bety czeka się parę godzin, ale słyszałam ostatnio że może wykonać to badanie ekspresowo...w sensie że wynik jest od razu.
:-:)-(strasznie sie martwie, ale tak jak mowisz starm sie teraz lezec,brzuch mnie tak troche kluje, ale na szczescie poki co plamienie mnijesze nic to ranne..oby sie skonczylo jak najszybciej, ale do lek pobiegne jak najpredzej
Mnie się ginek pytał czy plamię...powiedziałam że nie, to dodał że jakby czasem plamienie się pojawiło to jest to czymś zupełnienie normalnym.

Pięknego dnia Wam życzę!
 
Witajcie wszystkie szczęśliwe mamusie :)

Pozwólcie że się dołącze do Was :)

Mam na imię Kasia, to moja druga ciąża :) mam już 9 miesięcznego synka Krystianka :)
Ja narazie zrobiłam dwa testy i były kreseczki a w tygodniu pójdę do ginekologa na potwierdzenie :)

wszystkim mamusiom życzę powodzenia i jak najpiękniejszych chwil z brzuszkiem :)
 
Witajcie,
no wiec zmiana planow, po gruntownej rozmowie z mezem, on uparl sie, by isc od razu di ginekologa i by ona wykonala wszelkie badania i dala skierowanie ba Betke.
Nie mam sily sie spierac z tym panikarzem, Lilla001 tak jak Ty, mieszkam we Wloszech i ponoc tu kobiety nie wykonuja tych badan na wlasna reke, tylko poprzez lekarza, nawet rodzinnego.
A moze to tez kwestia odplatnosci, nie wiem.
Mi tam jest wszystko jedno, a moze nawet lepiej, jesli nas lekarz przyjmie jutro to bedziemy przynajmniej wiedziec, czy wszystko jest ok. Jesli nam sie udalo, to bylby 4tydzien i 2dzien, moze cos tam bedzie widac czy cos jest czy nie, jak myslicie?
Procz tego mam pare innych objawow jak bol piersi, problemy z zoladkiem (pobolew troche jak na okres, ale bez tych charakterystycznych skurczy) plus jakies problemy z jedzeniem, ale wiem, iz takie objawy sa bardzo zwodnicze, wiec nie biore ich pod uwage.
Miejmy nadzieje, ze jutro sie wyjasni :)
 
reklama
Dzień dobry mamuśki!

Witam wszystkie nowe mamusie listopadowe i trzymam kciukasy za wszystkie badania i testy... :-)


U mnie na wynik bety czeka się parę godzin, ale słyszałam ostatnio że może wykonać to badanie ekspresowo...w sensie że wynik jest od razu.

Mnie się ginek pytał czy plamię...powiedziałam że nie, to dodał że jakby czasem plamienie się pojawiło to jest to czymś zupełnienie normalnym.

Pięknego dnia Wam życzę!

U mnie jutro 2 usg bo pierwsze bylo za szybko i nic widac nie bylo mam schize no ale przezyc musze
 
Do góry