reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Wzdecia mnie nie macza i nie mialam nigdy z tym problemow:-) a podbrzusze zrobilo sie takie troszke twarde i delikatnie zaokraglaone. Moja siostra w pierwszej ciazy tez miala szybciutko brzuszek pokazal sie i potem tak jak by stana w miejscu do piatego miesiaca:-)

To oby wstręciuchy wzdęcia Cię nie dopadły...mnie tak męczyły że szok :szok: i nic już nie pomagało.
 
reklama
no my juz po spacerku, znowu piekna pogoda na dworku, tylko troszke mrozne powietrze, ale sloneczko pieknie swieci i wiatru nie ma :tak:

mnie tez predko wysadzil brzuszek w 1 ciazy ;-) Ale nie w 1 miesiacu ;-)
jejku niech juz bedzie 20ty!!!! albo chociaz 15ty :sorry2:
 
Czesc dziewuszki

Wczoraj mnie nie bylo bo pojechalam do tesciowej i kupic wozeczek.

U mnie wszyscy wiedza juz o ciazy, jakos nie obie z tego tajemnicy i wszyscy sie ciesza niesamowicie, moja mama tescie, a no i nie wie jeszcze moj ojciec, ale to dluga historia i powiem mu jak bede miala zdjecie fasolki to mu wysle mailem

Co do bolesci ciazowych, w pierwszej ciazy ani mdlosci, ani wymiotow nic nie mialam, nie spuchlam, ale nie wspominam tego okresu jako najpiekniejszego w moim zyciu...raczej jako wyciete z zyciorysu

A mi juz brzucho urusl :( i powoli zaczynam sie nie miescic w spodnie...makabra...bede musiala za chwile pokupowac wieksze, chyba ze znajde cos w szafie jeszcze z poprzedniej ciazy

Lila- trzymam kciuki za wizyte!!
 
Witam Was wszystkie serdecznie:)
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona:)
Wg moich obliczeń termin przypada na 12 listopada
To moja trzecia ciąża ( dwie poprzednie obumarłe),ale dzięki wspaniałemu specjaliście, po wielu badaniach znalazł się powód niepowodzeń...tym razem muszę jeść encorton, ale jestem pęłana nadziei,że pomoże:) wizytę mam na 18 marca, teraz jestem w 4 tygodniu i 6 dniu ciąży:)
pozdrawiam Was wszystkie:)
 
Ostatnia edycja:
Kari84 witamy :)

No to ja się dziś doczekałam przytulanka z porcelaną. Nawet wcześniej jak byłam w sklepie, to kupiłam sobie migdały, bo ponoć dobre na nudności, a tu one jakby spotęgowały objawy i bach!
Zjadłam potem zupę, wcześniej banana, żeby zajeść juz po fakcie. Poleżałam też trochę – choć chyba gdzieś czytałam, żeby nie leżeć, no ale jak inaczej w takiej sytaucji? ;)
Mój mężu jest dobry, dzwoni do mnie i pyta co słychać, ja odpowiadam, że leżę, bo mnie głowa pobolewa i mówię, że miałam spotkanie z wodniczkiem, a ten zamiast współczuć biednej żonie, to się cieszy ;) chyba szuka kolejnego potwierdzenie, że jestem w ciąży (bo nie byłam jeszcze u gina)
 
ja tez jakos dzisiaj wyjątkowo fatalnie sie czuje. Sama nie wiem co bym zjadła i w ogole muli mnie potwornie. I brzuch mi sie troche powiekszyl niestety, mam nadzieje ze jeszcze uda mi sie utrzymac tajemnice - przynajmniej w pracy. W drugiej ciąży tez tak mialam z tym brzuchem, chcialam dotrrwac przynajmniej do 12 tyg a szef domyslil sie w 10 tygodniu i mnie zapytal.

Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny!
Kari84 witam i gratuluję.
Ja dopiero co się obudziłam i już nadrabiam zaległości na BB. Nie wytrzymałabym bez drzemki w ciągu dnia. Byłam dziś u siebie w szpitalu, zrobiłam sobie Betę i po odebraniu wyniku pognałam na oddział poinformować szefową o tym, że będę miała zwolnienie. Pogratulowała i uściskała mnie chyba kilka razy. :-) Milusio.
Acha... moja dzisiejsza beta to: 726,7 mlU/ml !!!:-) Ładna? Powtarzać za kilka dni czy nie koniecznie?

Widzę, że mamy już nowe tematy. Rozwijamy się. Widziałam też nowe zdjęcia - wszystkie bardzo fajne.
 
Ostatnia edycja:
mozecie mi cos doradzic okresu nie mam od tygodnia, beta w dniu okresu 6.6 piersi urosly jak balony ochota na slone, wszystkie testy pozytywne zarodka dzisiaj w macicy brak;-( i co o tym myslec?
 
reklama
Witajcie!

U mnie betka pięknie urosła...do 155,35 :-) więc wzrost o 170% :-) a minimum miał być 75%
Bardzo się cieszę :-)

Izulka piękna beta...ale najważniejsze żeby rosła. Możesz zrobić jeszcze po 48h od poprzedniej i tak jak wyżej powinna urosnąć o min 75%.

Dzięki za wszystkie &&&

kari84 witaj!
 
Do góry