reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

I chcialam stanowczo zaprzeczyc, jakoby dziecko na tym etapie rozwoju przypominalo fasolke! Moje dziecko w 7 tygodniu i 4 dniu wyglada jak maly kociak :-D Taki o swiezo co urodzony bez siersci jeszcze, z podkurczonymi lapkami i zamknietymi oczkami :-)
 
reklama
czy na moim etapie norma jest miec mdlosci?? muli mnie i muli... od godziny. Para z zelaska mnie obrzydzila.... :baffled:
czy to tylko niestrawnosc??
jej w 1 ciazy prawie nie mialam mdlosci- nudnosci, nie pamietam jak to jest...
Tylko czy u mnie nie za wczesnie na nudnosci??
trzymajcie jutro za mnie &&& ide na bete ;-)
 
Witam
chciałabym się dołączyć! Termin w przybliżeniu wychodzi na 8 listopada. Jestem już po pierwszym usg, na którym widać było pęcherzyk ciążowy i echo od zarodka. Niestety dostałam lekkiego krwawienia i leże w domu łykając duphaston.

Witaj wśród listopadowych mam :-)
Mamy ten sam termin.
czy na moim etapie norma jest miec mdlosci?? muli mnie i muli... od godziny. Para z zelaska mnie obrzydzila.... :baffled:
czy to tylko niestrawnosc??
jej w 1 ciazy prawie nie mialam mdlosci- nudnosci, nie pamietam jak to jest...
Tylko czy u mnie nie za wczesnie na nudnosci??
trzymajcie jutro za mnie &&& ide na bete ;-)

Mnie mdłości nie męczą, ale to pewnie a właściwie to zależy od organizmu. Zastanów się czy sobie tych objawów oby przez przypadek nie wmawiasz.
Trzymam bardzo mocno &&& za jutrzejszą betę! Daj koniecznie znać po wynikach.
 
:baffled: jak moge sobie wmawiac jak odbija mi sie teraz pasztetem ktory zjadlam 3-4 godz temu :baffled: masakra jakas...

pochwale sie jak bede mogla, bo ja jak rano wyjde z domu to wroce dopiero w piatek wieczorem... wyjezdzam do rodzinki na troeche bo monotonnie mnie dobija :sorry2: ALe jak nie bede mogla to napisze esa do ktorejs z moich listopadowych mam 2007 i ktoras tu napisze jezeli wynik byl pomyslny :tak: Jak nie, to nie bede nic pisac... moze za wczensie jeszcze na betke?? Nie mam pojecia. W kazdym razie w sobote powinna byc planowana @ ktora mam nadzieje ze sie nie pojawi!!! Wiec zdaze wrocic do tego czasu i w razie czego bede z Wami testowac w sobote ;-) jak teraz nic nie wyjdzie...
 
mdłości mdłości, w pierwszej ciąży też ich tyle nie miałam co teraz, reaguje na każdy zapach który moje nozdrza uznają za nie przyjemny, a przewijanie małego to wyzwanie godne herosa, mam nadzieje że szybko mi minie bo się wykończę albo założę jakąś klamrę na nochal. Właśnie się tak zastanawiałam że to za wcześnie żeby o tym myśleć ale czeka mnie zmiana szpitala przy tym porodzie, w poprzednim czułam się jak u siebie, znajomi lekarze, znajome piętra a teraz ehhhhhhh no i się zastanawiam czy nie wrócić do poprzedniego gina - na stare śmiecie czy zostać przy tym nowym lekarzu fantastycznym zresztą ale przeraża mnie to nieznane przy porodzie
 
Witajcie Kobietki!!!

Wpadam tylko na chwilkę... za wszystkie testujące, wizyty i oczekujące na wyniki badań trzymam kciukasy &&&

Miłego dnia Wam życzę!
 
Witam dziewczyny:)

Morbital ja bym wrocila swojego gina, jestem bardzo dumna z lekarza bardzo dobry lekarz moge ci polecic mojego gina. a powiedz mi jaki gina chodzilas? i w jakim szpitalu rodzilas?
 
Witam przyszle mamuski :)
Chciałabym sie do was dolaczyc! To moja pierwsza ciaza, o ktora dlugo sie staralam wiec nie moge sie doczekac kiedy uslysze chociaz bijace serduszko:) Na usg lekarz znalazl pecherzyk cale 8 mm!! :)
 
reklama
Do góry