reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Spalam całe 10g bez żadnej przerwy :)))) Jak wspaniale, żadnego siku, jedzenia, stękania w nocy. Tylko rano musiałam biec do wc bo pęcherz mi pękał.
Wzięłam się za pranie bo pełna łazienka, potem może jakaś kawka, wypad do sklepu po owoce, a potem się zobaczy.
Czy u was też są takie zimne wieczory i noce??? A dziś temperatura też nie rozpieszcza, skarpety wyciągnęłam
Do potem!
 
reklama
Trusia u nas to i w dzień zimnica,a wieczory to masakra.Dzisiaj właśnie musze iść coś sobie do ubrania kupić bo w płaszczach jesiennych już się na styk dopinam,usiąść bym się nie odważyła:)
 
a jeśli chodzi o harce w kinie czy przy głośnej muzyce - wyprzedziłyście mnie, bo właśnie miałam Wam napisać, że wczoraj byłam na filmie Incepcja....i Laura uprawiała takie harce, że ciężko było mi skupić się na filmie...chyba jej głośna muzyka nie odpowiadała....w każdym razie pozbyła mnie złudzeń, że zrobiła się jakaś mniej aktywna...bo wczoraj była mega nadaktywna :D

pozdrawiam poniedziałkowo!

My tez 2 tyg temu bylismy na filmie Incepcja i myslalam ze mala mi z brzucha wyskoczy :) potem sie balam ze bylo za glosno, ale podobno nie ma przeciwskazan co do kina ;)
 
Dziewczynki to oznaka ze dziecia sie podoba:)
Czytalam w gazetce ciazowej ze dzieci uwielbiaja muzyke, bo wtedy mama sie relaksuje i im tez dobrze, i tez lubia jak mama tanczy:)
 
reklama
hmm to w takim ukladzie cos pokrecilam, ale muzyke dzieci lubia tylko wlasciwie bylo napisane w gazecie ze spokojna:)
Masz Madziu swieta racje:) Przyznaje:)
 
Do góry