reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Witam o poranku :)
Elzu ja ostatnio w kinie jak byłam to moja córcia przez cały film nie spała-chyba za głośno było i potem też nie czułam ruchów przez następny dzień aż do wieczora,też się troszkę zmartwiłam ale wieczorem znów kopniaczki się pojawiły więc się uspokoiłam. Więc głowa do góry i nie martw się na zapas,pewnie Twoje maleństwo śpi dziś troszkę dłużej:)
 
reklama
cześć dziewczynki!
Ja miałam to samo,byłam na spektaklu muzycznym,Tymek szalał w brzuszku....a następnego dnia,czyli wczoraj był taki niemrawy....objadałam się czekoladą ,żeby choć troszkę Go poczuć.Poruszał się trochę ,ale tak od niechcenia :-)
Dziś wszystko wróciło do normy,po przebudzeniu fikał jak szalony.......:-)
niedzielne pozdrowienia!!!!
 
mój też zawsze się wierci jak głośno muzyka jest, raczej mu to się nie podoba, więc staram się nie przebywać długo przy głośnej muzyce
 
hej dziewuszki..ja tal troszkę się od wczoraj wieczora zamartwiałam bo mój syneczek jakis taki niemrawy był. Zawsze co wieczór harce, a wczoraj ledwo co parę razy chyba się obrócił i nic więcej...ale to może dla tego że wczoraj mieliśmy dzień lenia i cały dzień z moim M. filmy w łóżeczku oglądaliśmy:) hehe
 
hej dziewczyny, ja mam zmartwienie, bo cos nie podobają misie moje upławy. dziś rano w toalecie pokapało ze mie troche, wycierałam się 4 razy i a każdym razem było coś. i taki wodnisty mleczny kolor..nie chce panikować, ale oczywiście myśli same nasuwają się do głowy..mały bryka w brzuzku, nic mnienie boli. jak myslicie czy coś jest nie tak?
 
Ja miałam taki jak okazało się że mam zapalenie...było tego dużo, wodniste i mleczne, i piekło i swędziało niemiłosiernie.
Tylko w 3 trymestrze podobno upławów może być więcej.
Jak w dodatku Cie piecze to skonsultuj się z lekarzem.
 
właśnie o to chodzi, że żadnych pieczeń, ale poprzednim razem jak miałam grzybice to też mnienie piekło, może znów nabawiłam się tego, mam wizyte 3ciego to pomówię z lekarką, ale w moich panikarskich myślach martwię się, czy to nie czop sluzowy
 
AGRAFKA przestań nas tu straszyć. Napewno to nic z tych rzeczy, wszystkie razem wytrzymamy do terinu 37tydzień i już. Może jakeś grzybki? Ja też miałam najpierw wodnisto-serowe upławy, potem gęściejsze i w końcu zaczęło strasznie swędzieć. Posmarowałam clotrimazolum i użyłam natamecyny (tak się pisze?) i jest ok. Ale jak bardzo się niepokoisz zadzwoń do swojego lekarza

U nas słońce!!!!!!!!!!!!!!! Chyba zaraz mojego wyciągnę na spacer!
 
trusia, przepraszam, że cie strasze, ale chyba po to jest to forum, że jak mamy jakieś wątpliwości, czy obawy to piszemy sobie, czyż nie? czy tylko że słonce świeci i deszcz pada??moja lekarkanie odbiera a ja od 8 się denerwuję. i kogo mam zapytać, męża? jest tu dużo doświadczonych matek i nie tylko które zawsze chetnie doradzą..a grzybice już miałam i wiem ile tego było, teraz jest znacznie więcej, stąd me obawy.
 
reklama
agrafka ja właśnie w ciąży miałam pierwszy raz, ale od razu wiedziałam że coś jest nie tak, bo po każdym oddaniu moczu piekło jak cholender i musiałam się za każdym razem myć po sikaniu a wiesz z jaką częstotliwością się sika w ciąży...
Teraz mam śluz gęsty, kleisty, biały i jest go dość dużo (ale nie mam uczucia że mnie zalewa) i lekarka powiedziała że "śluz jest idealny na 3 trymestr" więc wrzuciłam na luz.
 
Do góry